Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Nadchodzące mecze (najbliższych 7 dni)

Data Numer Gospodarz Gość    

Ostatnio dodane wyniki

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 17:00
002
1
POLTAREX POGOŃ Lębork KS DEKORGLASS Działdowo -:- Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica
2016-09-14
g. 18:00
003
1
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3S POLONIA Bytom -:- Szczegóły
SG:
2016-09-14
g. 18:00
001
1
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2016-09-09
g. 18:00
004
1
MORLINY Ostróda PKS KOLPING FRAC Jarosław -:- Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2016-09-09
g. 18:00
005
1
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2016-09-09
g. 18:00
006
1
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KST ENERGA-MANEKIN Toruń -:- Szczegóły
SG: Andrzej Siwek
2016-09-16
g. 18:00
007
2
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk POLTAREX POGOŃ Lębork -:- Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica
2016-10-09
g. 16:00
008
2
KS DEKORGLASS Działdowo FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
SG:
2016-09-16
g. 18:00
009
2
3S POLONIA Bytom MORLINY Ostróda -:- Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2016-09-16
g. 18:00
010
2
PKS KOLPING FRAC Jarosław ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz -:- Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk
2016-09-15
g. 18:00
011
2
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ZKS PALMIARNIA Zielona Góra -:- Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski
2016-09-16
g. 18:00
012
2
KST ENERGA-MANEKIN Toruń DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2016-09-30
g. 18:00
013
3
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk -:- Szczegóły
SG:
2016-09-30
g. 18:00
014
3
MORLINY Ostróda KS DEKORGLASS Działdowo -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2016-09-30
g. 18:00
015
3
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3S POLONIA Bytom -:- Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2016-09-30
g. 18:00
016
3
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra PKS KOLPING FRAC Jarosław -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany
2016-09-27
g. 18:00
017
3
KST ENERGA-MANEKIN Toruń DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2016-09-30
g. 18:00
018
3
POLTAREX POGOŃ Lębork DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG: Władysław Mazurek
2016-10-25
g. 18:00
019
4
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk MORLINY Ostróda -:- Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2016-10-07
g. 18:00
020
4
KS DEKORGLASS Działdowo ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz -:- Szczegóły
SG: Robert Krusiński
2016-10-07
g. 18:00
021
4
3S POLONIA Bytom ZKS PALMIARNIA Zielona Góra -:- Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2016-10-04
g. 18:00
022
4
PKS KOLPING FRAC Jarosław KST ENERGA-MANEKIN Toruń -:- Szczegóły
SG:
2016-10-01
g. 18:00
023
4
DOJLIDY Białystok DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG:
2016-10-07
g. 18:00
024
4
POLTAREX POGOŃ Lębork FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2016-11-06
g. 17:00
025
5
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk -:- Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert

Polski Tenis Stołowy na Facebooku