Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki

Nadchodzące mecze (najbliższych 7 dni)

Data Numer Gospodarz Gość    
2018-04-29
g. 12:00
281
17
KUKS REMUS Kościerzyna POLTAREX POGOŃ Lębork -:- Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Mirosław Seidel

Ostatnio dodane wyniki

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-04-21
g. 17:00
W: pozytywna
478
16
GLKS II Nadarzyn SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 10:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Sławomir Załęski
2018-04-21
g. 16:00
W: pozytywna
479
16
IKTS NOTEĆ Inowrocław STELLA NIECHAN Gniezno 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Andrzej Jesiołowski
2018-04-21
g. 12:00
W: pozytywna
483
17
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 1:9 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Jan Radoński
2018-04-21
g. 16:00
578
16
AZS PWSZ Nysa LZS VICTORIA Chróścice 9:1 Szczegóły
SG: Wojciech Gabor SL: Zdzisław Kleszcz
2018-04-21
g. 18:30
276
16
POLTAREX POGOŃ Lębork ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:7 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Małgorzata Fidala
2018-04-21
g. 16:00
W: pozytywna
277
16
KS DEKORGLASS II Działdowo KS AZS AWFiS II Gdańsk 5:5 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Michał Pawlak
2018-04-21
g. 16:00
W: pozytywna
278
16
GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski UKS VICTORIA REPRO Płock 6:4 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Włodzimierz Wajda
2018-04-21
g. 16:00
W: pozytywna
375
16
IKTS BROŃ Radom PWSZ Zamość 6:4 Szczegóły
SG: Krzysztof Gola SL: Katarzyna Bielak
2018-04-21
g. 17:00
W: pozytywna
378
16
IKS START Zduńska Wola UKS VILLA VERDE Olesno 6:4 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński SL: Aleksandra Niemiec
2018-04-21
g. 16:00
W: pozytywna
379
16
UKTS SOKÓŁ Orzesze TTS POLONIA II Bytom 3:7 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały-Wieczorek SL: Jacek Lilien
2018-04-19
g. 18:00
W: pozytywna
275
16
OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia ENERGA KTS Toruń 4:6 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Michał Faran
2018-04-17
g. 18:00
614
19
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3S POLONIA Bytom 2:3 Szczegóły
SG: Marian Żak
2018-04-17
g. 18:00
W: pozytywna
609
19
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki DOJLIDY Wschodzący Białystok 2:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2018-04-17
g. 18:00
W: pozytywna
610
19
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3:2 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2018-04-17
g. 18:00
W: pozytywna
612
19
MORLINY Ostróda UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3:2 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2018-04-17
g. 18:00
W: pozytywna
613
19
PKS KOLPING FRAC Jarosław FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:0 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak
2018-04-15
g. 16:00
W: pozytywna
611
19
KS DEKORGLASS Działdowo KS SPÓJNIA Warszawa 3:0 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2018-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
604
18
DOJLIDY Wschodzący Białystok KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3:1 Szczegóły
SG: Marcin Klejno
2018-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
605
18
KS DEKORGLASS Działdowo ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:0 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2018-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
606
18
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą PKS KOLPING FRAC Jarosław 0:3 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś
2018-04-13
g. 18:00
607
18
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2018-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
608
18
KS SPÓJNIA Warszawa 3S POLONIA Bytom 2:3 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2018-04-07
g. 17:00
W: pozytywna
270
15
KS AZS AWFiS II Gdańsk ENERGA KTS Toruń 1:9 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Wojciech Cierlica
2018-04-10
g. 18:00
W: pozytywna
601
17
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3:0 Szczegóły
SG: Marcin Wolnicki
2018-04-10
g. 18:00
W: pozytywna
602
17
3S POLONIA Bytom FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Szczegóły
SG: Robert Olencki