Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki

Nadchodzące mecze (najbliższych 7 dni)

Data Numer Gospodarz Gość    
2017-09-27
g. 18:00
016
3
PKS KOLPING FRAC Jarosław ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz -:- Szczegóły
SG: Bartosz Majcher
2017-09-28
g. 15:30
408
2
GLKS II Nadarzyn STELLA NIECHAN Gniezno -:- Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Magdalena Olszewska
2017-09-29
g. 16:30
109
2
GLKS SCANIA Nadarzyn SCKiS HALS WADWICZ Warszawa -:- Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2017-09-29
g. 18:00
106
2
BEBETTO AZS AJD Częstochowa KTS OPTIMA Lublin -:- Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2017-09-29
g. 18:00
008
2
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2017-09-29
g. 18:00
010
2
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz ZKS PALMIARNIA Zielona Góra -:- Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2017-09-29
g. 18:00
011
2
DOJLIDY Wschodzący Białystok PKS KOLPING FRAC Jarosław -:- Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski
2017-09-29
g. 18:00
012
2
MORLINY Ostróda KS SPÓJNIA Warszawa -:- Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2017-09-29
g. 18:00
211
3
KS AZS AWFiS II Gdańsk POLTAREX POGOŃ Lębork -:- Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Wojciech Cierlica
2017-09-30
g. 12:00
513
3
KU AZS UE II Wrocław RKS CUKROWNIK OKA Chybie -:- Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Jolanta Kopaczyńska
2017-09-30
g. 16:00
107
2
KU AZS UE Wrocław KS BRONOWIANKA Kraków -:- Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński
2017-09-30
g. 16:00
510
3
LZS VICTORIA Chróścice MKS JEDYNKA Łódź -:- Szczegóły
SG: Łukasz Bernacki SL: Ireneusz Wodniak
2017-09-30
g. 16:00
512
3
KS GORCE Nowy Targ AZS PWSZ Nysa -:- Szczegóły
SG: Mirosław Rylewicz SL: Marcin Wolnicki
2017-09-30
g. 16:00
514
3
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka MKS ROKITA Brzeg Dolny -:- Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Zbigniew Osiński
2017-09-30
g. 16:00
410
3
IKTS NOTEĆ Inowrocław UKS CHROBRY Międzyzdroje -:- Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2017-09-30
g. 16:00
411
3
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Michał Pawlak
2017-09-30
g. 16:00
412
3
STELLA NIECHAN Gniezno MRKS Gdańsk -:- Szczegóły
SG: SL: Paweł Balcerzak
2017-09-30
g. 16:00
413
3
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża GLKS II Nadarzyn -:- Szczegóły
SG: Dariusz Świetlicki SL: Mateusz Lewczuk
2017-09-30
g. 16:00
414
3
UKS CHAMPION Police UKS DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Marek Kibała
2017-09-30
g. 16:00
311
3
ZKS Zielona Góra PWSZ Zamość -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński SL: Bartosz Bartkowicz
2017-09-30
g. 16:00
313
3
UKS VILLA VERDE Olesno IKTS BROŃ Radom -:- Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska SL: Paweł Mazurek
2017-09-30
g. 16:00
314
3
IKS START Zduńska Wola UKTS SOKÓŁ Orzesze -:- Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński SL: Tomasz Ruszkiewicz
2017-09-30
g. 16:00
214
3
OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia UKS VICTORIA REPRO Płock -:- Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Michał Faran
2017-09-30
g. 16:00
220
5
MKS POGOŃ Siedlce ENERGA KTS Toruń -:- Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2017-09-30
g. 17:00
108
2
SKTS Sochaczew POLMLEK Lidzbark Warmiński -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2017-09-30
g. 18:00
105
2
KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg ATS Białystok -:- Szczegóły
SG: Gracjan Nowak
2017-10-01
g. 13:00
212
3
MKS POGOŃ Siedlce GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski -:- Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska SL: Łukasz Naperty
2017-10-01
g. 14:00
100
1
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg -:- Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2017-10-01
g. 16:00
104
1
POLMLEK Lidzbark Warmiński GLKS SCANIA Nadarzyn -:- Szczegóły
SG: Robert Woźniak
2017-10-01
g. 16:00
511
3
KSTS MOSiR KARPATY Krosno KTS OPTIMA II Lublin -:- Szczegóły
SG:
2017-10-01
g. 16:00
400
1
UKS CHROBRY Międzyzdroje UKS DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Marek Kibała
2017-10-01
g. 17:00
009
2
KS DEKORGLASS Działdowo 3S POLONIA Bytom -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2017-10-02
g. 17:00
123
5
KS BRONOWIANKA Kraków ATS Białystok -:- Szczegóły
SG: Izabela Żądło
2017-10-02
g. 18:00
007
2
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą -:- Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2017-10-02
g. 18:00
017
3
MORLINY Ostróda DOJLIDY Wschodzący Białystok -:- Szczegóły
SG: Marta Gromek

Ostatnio dodane wyniki

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-26
g. 18:00
002
1
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 2:3 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek
2017-09-26
g. 18:00
003
1
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2017-09-26
g. 18:00
004
1
3S POLONIA Bytom ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2017-09-26
g. 18:00
005
1
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra DOJLIDY Wschodzący Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Marek Plewa
2017-09-26
g. 18:00
006
1
PKS KOLPING FRAC Jarosław MORLINY Ostróda 1:3 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk
2017-09-23
g. 18:00
101
1
ATS Białystok BEBETTO AZS AJD Częstochowa 0:3 Szczegóły
SG:
2017-09-23
g. 16:00
102
1
KTS OPTIMA Lublin KU AZS UE Wrocław 1:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak
2017-09-23
g. 16:00
103
1
KS BRONOWIANKA Kraków SKTS Sochaczew 3:1 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk
2017-09-23
g. 18:00
001
1
KS SPÓJNIA Warszawa DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2017-09-23
g. 16:00
209
2
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz UKS VICTORIA REPRO Płock 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Andrzej Grządziel
2017-09-22
g. 17:00
225
6
ENERGA KTS Toruń ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Andrzej Jesiołowski
2017-09-21
g. 18:00
213
3
KS DEKORGLASS II Działdowo ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Sławomir Załęski
2017-12-22
g. 16:00
241
9
GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany SL: Kinga Gilewska
2017-09-17
g. 14:00
310
3
GMKS STRZELEC Frysztak TTS POLONIA II Bytom 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Lech Lichołai
2017-09-17
g. 14:00
332
7
UKS VILLA VERDE Olesno IKS START Zduńska Wola 7:3 Szczegóły
SG: Marcin Wolnicki SL: Grażyna Wiśniowska
2017-09-16
g. 16:00
505
2
MKS JEDYNKA Łódź MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Piotr Pielaciński
2017-09-16
g. 16:00
507
2
AZS PWSZ Nysa KTS OPTIMA II Lublin 3:7 Szczegóły
SG: Maria Kała SL: Wojciech Gabor
2017-09-16
g. 13:30
508
2
RKS CUKROWNIK OKA Chybie KS GORCE Nowy Targ 3:7 Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Marta Nowak
2017-09-16
g. 12:00
509
2
KU AZS UE II Wrocław MKS ROKITA Brzeg Dolny 10:0 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Edyta Walawender
2017-09-16
g. 11:00
405
2
UKS CHROBRY Międzyzdroje UKS CHAMPION Police 9:1 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Włodzimierz Wajda
2017-09-16
g. 16:00
406
2
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno IKTS NOTEĆ Inowrocław 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2017-09-16
g. 16:00
407
2
MRKS Gdańsk SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 10:0 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2017-09-16
g. 14:00
305
2
GMKS STRZELEC Frysztak IKS START Zduńska Wola 10:0 Szczegóły
SG: Lech Lichołai SL: Tomasz Kąsek
2017-09-16
g. 16:00
306
2
PWSZ Zamość TTS POLONIA II Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Tadeusz Chwiejczak
2017-09-16
g. 16:00
307
2
LKS ODRA Głoska ZKS Zielona Góra 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko SL: Kamil Skrzypczak