Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
KU AZS PWSiP Łomża
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
ul. Akademicka 14, 18-400 Łomża
Telefon:
862 168 260
E-mail:
sktslomza@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Księżnej Anny 18, 18-400 Łomża
(Szkoła Podstawowa Nr 9)
Prezes Klubu:
Henryk Trojanowski
862 155 955
sekretariat@pwsip.edu.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wacław Tarnacki
606 872 482
sktslomza@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Szkolna 31, 18-421 Piątnica
ul. Plac Kościuszki 3 (II LO w Łomży)
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:
wykładzina

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 17 33 130:40
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 17 29 128:42
3. KU AZS PWSiP Łomża 17 20 98:72
4. STELLA NIECHAN Gniezno 17 18 85:85
5. ATS Białystok 17 17 79:91
6. GLKS II Nadarzyn 17 15 80:90
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 17 14 72:98
8. POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński 17 11 72:98
9. KS GALAXY II Białystok (wycofana) 9 5 34:56
10. LUKS II Chełmno 17 0 32:138

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2014/2015

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00889 Łuba Weronika Polska 18.12.1992 19 15 57:45
00893 Leśniak Alicja Polska 10.09.1993 20 8 41:19
00890 Narolewska Monika Polska 10.07.1992 18 11 41:29
00888 Gołąbiewska Karolina Polska 24.09.1990 11 15 28:40
00894 Sokołowska Joanna Polska 15.03.2001 10 8 20:17
00891 Majewska Emilia Polska 17.03.1992 0 0 0:0
00892 Sakowicz Ewelina Polska 15.03.1999 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-09-06
g. 16:00
W: pozytywna
402
1KPN 1
STELLA NIECHAN Gniezno KU AZS PWSiP Łomża 6:4 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany Widzów: 10
2014-09-13
g. 16:00
W: pozytywna
406
1KPN 2
KU AZS PWSiP Łomża ATS Białystok 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Kućmierowski Widzów: 40
2014-09-19
g. 16:00
W: pozytywna
410
1KPN 3
KU AZS PWSiP Łomża GLKS II Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Artur Kozak Widzów: 20
2014-10-04
g. 16:00
W: pozytywna
416
1KPN 4
KS GALAXY II Białystok (wycofana) KU AZS PWSiP Łomża 1:9 Szczegóły
SG: Jan Radoński Widzów: 10
2014-10-25
g. 16:00
W: pozytywna
422
1KPN 5
KU AZS PWSiP Łomża LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 4:6 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski Widzów: 25
2014-11-08
g. 16:00
W: pozytywna
428
1KPN 6
KU AZS PWSiP Łomża POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński 8:2 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski Widzów: 30
2014-11-22
g. 16:00
W: pozytywna
434
1KPN 7
IKTS NOTEĆ Inowrocław KU AZS PWSiP Łomża 1:9 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Beata Gazińska Widzów: 30
2014-11-29
g. 16:00
W: pozytywna
439
1KPN 8
KU AZS PWSiP Łomża LUKS II Chełmno 8:2 Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski Widzów: 30
2014-11-21
g. 16:00
W: pozytywna
443
1KPN 9
UKS CHROBRY Międzyzdroje KU AZS PWSiP Łomża 9:1 Szczegóły
SG: Przemysław Andrzejewski SL: Jan Wojtaś Widzów: 15
2015-01-10
g. 16:00
W: pozytywna
449
1KPN 10
POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński KU AZS PWSiP Łomża 3:7 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek Widzów: 16
2015-02-06
g. 18:00
453
1KPN 11
KU AZS PWSiP Łomża STELLA NIECHAN Gniezno 5:5 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Jarosław Dąbrowski Widzów: 30
2015-01-18
g. 14:00
459
1KPN 12
KU AZS PWSiP Łomża KS GALAXY II Białystok (wycofana) -:- Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski SL: Jacek Kozanowski
2015-02-14
g. 16:00
462
1KPN 13
ATS Białystok KU AZS PWSiP Łomża 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Kućmierowski SL: Eugeniusz Skibniewski Widzów: 25
2015-02-21
g. 16:00
468
1KPN 14
KU AZS PWSiP Łomża IKTS NOTEĆ Inowrocław 9:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka SL: Mateusz Kozanowski Widzów: 30
2015-03-14
g. 16:00
470
1KPN 15
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KU AZS PWSiP Łomża 10:0 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski Widzów: 8
2015-04-11
g. 13:00
476
1KPN 16
KU AZS PWSiP Łomża UKS CHROBRY Międzyzdroje 8:2 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Artur Kozak Widzów: 10
2015-03-14
g. 11:00
484
1KPN 17
LUKS II Chełmno KU AZS PWSiP Łomża 2:8 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert Widzów: 4
2015-04-25
g. 16:00
487
1KPN 18
GLKS II Nadarzyn KU AZS PWSiP Łomża 8:2 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak SL: Krzysztof Pietrzykowski Widzów: 15