Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
ul. Harcerska 1, 86-200 Chełmno
Telefon:
600 854 298
E-mail:
lukschelmno@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Harcerska 1, 86-200 Chełmno
Prezes Klubu:
Maria Bajer
694 429 470
Osoba odpowiedzialna:
Janusz Błażejewicz
660 678 594
Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Kocoń
600 854 298
lukschelmno@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Biskupia 16, 86-200 Chełmno
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 17 33 130:40
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 17 29 128:42
3. KU AZS PWSiP Łomża 17 20 98:72
4. STELLA NIECHAN Gniezno 17 18 85:85
5. ATS Białystok 17 17 79:91
6. GLKS II Nadarzyn 17 15 80:90
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 17 14 72:98
8. POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński 17 11 72:98
9. KS GALAXY II Białystok (wycofana) 9 5 34:56
10. LUKS II Chełmno 17 0 32:138

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2014/2015

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00905 Nowocin Katarzyna Polska 08.06.1994 29 5 87:15
00895 Moskal Agnieszka Polska 30.12.1987 25 9 75:27
00897 Hennig Katarzyna Polska 30.08.1999 25 8 50:16
00896 Pasińska Anika Polska 30.07.1992 25 10 50:20
00900 Panek Daria Polska 27.09.2002 0 0 0:0
00906 Podufalska Sylwia Polska 16.12.1978 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-08-30
g. 13:00
W: pozytywna
403
1KPN 1
LUKS II Chełmno LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 2:8 Szczegóły
SG: Beata Gazińska Widzów: 5
2014-09-13
g. 12:30
W: pozytywna
409
1KPN 2
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno UKS CHROBRY Międzyzdroje 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel Widzów: 25
2014-09-20
g. 16:00
W: pozytywna
414
1KPN 3
STELLA NIECHAN Gniezno LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 3:7 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek Widzów: 40
2014-09-27
g. 13:00
W: pozytywna
418
1KPN 4
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno ATS Białystok 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 20
2014-10-25
g. 16:00
W: pozytywna
422
1KPN 5
KU AZS PWSiP Łomża LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 4:6 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski Widzów: 25
2014-11-08
g. 12:00
W: pozytywna
426
1KPN 6
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KS GALAXY II Białystok (wycofana) 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski Widzów: 25
2014-11-22
g. 15:00
W: pozytywna
430
1KPN 7
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno GLKS II Nadarzyn 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 6
2014-11-29
g. 16:00
W: pozytywna
436
1KPN 8
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński 6:4 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert Widzów: 10
2014-11-30
g. 16:00
W: pozytywna
442
1KPN 9
IKTS NOTEĆ Inowrocław LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Beata Gazińska Widzów: 20
2015-01-10
g. 16:00
W: pozytywna
445
1KPN 10
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno LUKS II Chełmno 10:0 Szczegóły
SG: SL: Tomasz Drzycimski Widzów: 20
2015-01-17
g. 17:00
450
1KPN 11
KS GALAXY II Białystok (wycofana) LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Marek Skorupka
2015-01-11
g. 14:30
455
1KPN 12
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno IKTS NOTEĆ Inowrocław 8:2 Szczegóły
SG: Maciej Lisowski SL: Andrzej Jesiołowski Widzów: 5
2015-02-14
g. 12:00
460
1KPN 13
POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 4:6 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński SL: Michalina Pawłowicz Widzów: 20
2015-02-21
g. 12:00
465
1KPN 14
GLKS II Nadarzyn LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 4:6 Szczegóły
SG: Robert Krusiński SL: Jarosław Dąbrowski Widzów: 10
2015-03-14
g. 16:00
470
1KPN 15
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KU AZS PWSiP Łomża 10:0 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski Widzów: 8
2015-01-17
g. 10:00
475
1KPN 16
ATS Białystok LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 0:10 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski SL: Tomasz Kućmierowski Widzów: 10
2015-04-18
g. 12:30
480
1KPN 17
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno STELLA NIECHAN Gniezno 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 20
2015-04-25
g. 16:00
485
1KPN 18
UKS CHROBRY Międzyzdroje LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 5:5 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Przemysław Andrzejewski Widzów: 25