Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  Zbyszek Pietkiewicz
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Telefon:
500 181 842
E-mail:
gimnazjum2.lw@wp.pl
WWW:
www.tswarmia.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Prezes Klubu:
Czesław Sienkiewicz
500 181 842
gimnazjum2lw@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Zbyszek Pietkiewicz
602 247 724
z.pietkiewicz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Czesław Sienkiewicz
500 181 842
gimnazjum2lw@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Bartoszycka 16, 11-100 Lidzbark Warmiński
(Zespół Szkół Rolnicznych)
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly (pomarańczowe)
Rodzaj podłoża:
podłoga sportowa

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 17 33 130:40
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 17 29 128:42
3. KU AZS PWSiP Łomża 17 20 98:72
4. STELLA NIECHAN Gniezno 17 18 85:85
5. ATS Białystok 17 17 79:91
6. GLKS II Nadarzyn 17 15 80:90
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 17 14 72:98
8. POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński 17 11 72:98
9. KS GALAXY II Białystok (wycofana) 9 5 34:56
10. LUKS II Chełmno 17 0 32:138

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2014/2015

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00456 Stramowska Małgorzata Polska 03.06.1992 13 19 39:57
00458 Mańkiewicz Maja Polska 28.07.1999 15 17 36:46
00459 Górska Ada Polska 16.03.1998 8 10 23:30
00460 Bibik Julia Polska 01.11.1998 11 22 22:44
00457 Czarnomska Alicja Polska 19.10.1993 10 5 20:10
00975 Górecka Dominika Polska 29.02.2000 0 6 0:13
00454 Arlouskaya Alina Białoruś 20.07.1995 0 0 0:0
00455 Krzewicka Maja Polska 12.03.1993 0 0 0:0
00453 Pietkiewicz Monika Polska 29.01.1983 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-09-06
g. 16:00
W: pozytywna
401
1KPN 1
POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński IKTS NOTEĆ Inowrocław 6:4 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek Widzów: 20
2014-09-13
g. 16:00
W: pozytywna
407
1KPN 2
LUKS II Chełmno POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel Widzów: 20
2014-09-20
g. 16:00
W: pozytywna
413
1KPN 3
POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński UKS CHROBRY Międzyzdroje 0:10 Szczegóły
SG: Karolina Leszczyńska Widzów: 20
2014-10-04
g. 16:00
W: pozytywna
419
1KPN 4
STELLA NIECHAN Gniezno POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński 7:3 Szczegóły
SG: Marek Biernat SL: Wiesław Kikowski Widzów: 20
2014-10-25
g. 12:00
W: pozytywna
424
1KPN 5
POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński ATS Białystok 1:9 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel Widzów: 15
2014-11-08
g. 16:00
W: pozytywna
428
1KPN 6
KU AZS PWSiP Łomża POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński 8:2 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski Widzów: 30
2014-11-22
g. 16:00
W: pozytywna
432
1KPN 7
POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński KS GALAXY II Białystok (wycofana) 8:2 Szczegóły
SG: Karolina Leszczyńska Widzów: 15
2014-11-29
g. 16:00
W: pozytywna
436
1KPN 8
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński 6:4 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert Widzów: 10
2014-11-23
g. 09:30
W: pozytywna
440
1KPN 9
POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński GLKS II Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek Widzów: 10
2015-01-10
g. 16:00
W: pozytywna
449
1KPN 10
POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński KU AZS PWSiP Łomża 3:7 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek Widzów: 16
2015-01-17
g. 16:00
452
1KPN 11
ATS Białystok POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński 3:7 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski SL: Artur Kozak Widzów: 10
2015-02-07
g. 16:00
458
1KPN 12
POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński STELLA NIECHAN Gniezno 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Władysław Mazurek Widzów: 15
2015-02-14
g. 12:00
460
1KPN 13
POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 4:6 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński SL: Michalina Pawłowicz Widzów: 20
2015-02-21
g. 16:00
466
1KPN 14
UKS CHROBRY Międzyzdroje POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński 8:2 Szczegóły
SG: Przemysław Andrzejewski SL: Jan Wojtaś Widzów: 20
2015-03-13
g. 17:00
473
1KPN 15
KS GALAXY II Białystok (wycofana) POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski SL: Jan Radoński
2015-04-11
g. 16:00
478
1KPN 16
POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński LUKS II Chełmno 9:1 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica Widzów: 3
2015-04-18
g. 16:00
482
1KPN 17
GLKS II Nadarzyn POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński 6:4 Szczegóły
SG: Robert Krusiński SL: Marek Skorupka Widzów: 5
2015-04-25
g. 16:00
488
1KPN 18
IKTS NOTEĆ Inowrocław POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Beata Gazińska Widzów: 25