Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
LUKS II Chełmno
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
ul. Harcerska 1, 86-200 Chełmno
Telefon:
600 854 298
E-mail:
lukschelmno@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Harcerska 1, 86-200 Chełmno
Prezes Klubu:
Maria Bajer
694 429 470
Osoba odpowiedzialna:
Janusz Błażejewicz
660 678 594
Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Kocoń
600 854 298
lukschelmno@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Biskupia 16, 86-200 Chełmno
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 17 33 130:40
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 17 29 128:42
3. KU AZS PWSiP Łomża 17 20 98:72
4. STELLA NIECHAN Gniezno 17 18 85:85
5. ATS Białystok 17 17 79:91
6. GLKS II Nadarzyn 17 15 80:90
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 17 14 72:98
8. POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński 17 11 72:98
9. KS GALAXY II Białystok (wycofana) 9 5 34:56
10. LUKS II Chełmno 17 0 32:138

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2014/2015

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00904 Szczuka Agata Polska 28.12.2000 15 15 36:38
00898 Błażejewicz Zuzanna Polska 13.01.2001 5 29 15:87
00903 Szatkowska Natalia Polska 11.12.1998 2 32 4:82
00902 Sadowska Małgorzata Polska 09.05.1987 2 2 4:4
00899 Kwiatkowska Alicja Polska 20.04.2000 0 9 0:20
00901 Płachta Kinga Polska 05.07.1998 0 25 0:50

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-08-30
g. 13:00
W: pozytywna
403
1KPN 1
LUKS II Chełmno LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 2:8 Szczegóły
SG: Beata Gazińska Widzów: 5
2014-09-13
g. 16:00
W: pozytywna
407
1KPN 2
LUKS II Chełmno POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel Widzów: 20
2014-09-20
g. 16:00
W: pozytywna
411
1KPN 3
IKTS NOTEĆ Inowrocław LUKS II Chełmno 8:2 Szczegóły
SG: Maciej Lisowski SL: Beata Gazińska Widzów: 25
2014-09-28
g. 13:00
W: pozytywna
415
1KPN 4
GLKS II Nadarzyn LUKS II Chełmno 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Zbigniew Osiński Widzów: 3
2014-09-12
g. 19:00
W: pozytywna
421
1KPN 5
LUKS II Chełmno UKS CHROBRY Międzyzdroje 0:10 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert Widzów: 30
2014-11-08
g. 16:00
W: pozytywna
427
1KPN 6
STELLA NIECHAN Gniezno LUKS II Chełmno 8:2 Szczegóły
SG: Wiesław Kikowski SL: Marek Biernat Widzów: 15
2014-09-27
g. 17:00
W: pozytywna
433
1KPN 7
LUKS II Chełmno ATS Białystok 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 3
2014-11-29
g. 16:00
W: pozytywna
439
1KPN 8
KU AZS PWSiP Łomża LUKS II Chełmno 8:2 Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski Widzów: 30
2014-11-07
g. 19:00
W: pozytywna
444
1KPN 9
LUKS II Chełmno KS GALAXY II Białystok (wycofana) 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski Widzów: 12
2015-01-10
g. 16:00
W: pozytywna
445
1KPN 10
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno LUKS II Chełmno 10:0 Szczegóły
SG: SL: Tomasz Drzycimski Widzów: 20
2015-01-17
g. 12:00
454
1KPN 11
LUKS II Chełmno GLKS II Nadarzyn 0:10 Szczegóły
SG: Michalina Pawłowicz SL: Karolina Leszczyńska Widzów: 8
2015-02-15
g. 14:00
456
1KPN 12
UKS CHROBRY Międzyzdroje LUKS II Chełmno 9:1 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Jan Wojtaś Widzów: 13
2015-02-14
g. 16:00
464
1KPN 13
LUKS II Chełmno IKTS NOTEĆ Inowrocław 4:6 Szczegóły
SG: Maciej Lisowski SL: Beata Gazińska Widzów: 3
2015-03-08
g. 12:00
469
1KPN 14
LUKS II Chełmno STELLA NIECHAN Gniezno 2:8 Szczegóły
SG: Karolina Leszczyńska SL: Michalina Pawłowicz Widzów: 1
2015-02-19
g. 16:00
474
1KPN 15
ATS Białystok LUKS II Chełmno 6:4 Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski SL: Jan Radoński Widzów: 15
2015-04-11
g. 16:00
478
1KPN 16
POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński LUKS II Chełmno 9:1 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica Widzów: 3
2015-03-14
g. 11:00
484
1KPN 17
LUKS II Chełmno KU AZS PWSiP Łomża 2:8 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert Widzów: 4
0000-00-00
g. 00:00
489
1KPN 18
KS GALAXY II Białystok (wycofana) LUKS II Chełmno -:- Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Mateusz Kozanowski