Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
GLKS II Nadarzyn
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  Marcin Kusiński
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
ul. Żółwińska 20, 05-830 Nadarzyn
Telefon:
(22) 739 90 18
E-mail:
darek.zwolinski@op.pl
WWW:
nadarzyn-pingpong.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Żółwińska 41, 05-830 Nadarzyn
(Hala Widowiskowo-Sportowa)
Prezes Klubu:
Dariusz Zwoliński
604 462 392
darek.zwolinski@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marcin Kusiński
503 081 312
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Napiórkowski
604 100 820
piotr.napiorkowski@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly
Rodzaj podłoża:
wykładzina

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 17 33 130:40
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 17 29 128:42
3. KU AZS PWSiP Łomża 17 20 98:72
4. STELLA NIECHAN Gniezno 17 18 85:85
5. ATS Białystok 17 17 79:91
6. GLKS II Nadarzyn 17 15 80:90
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 17 14 72:98
8. POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński 17 11 72:98
9. KS GALAXY II Białystok (wycofana) 9 5 34:56
10. LUKS II Chełmno 17 0 32:138

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2014/2015

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00310 Krzysiek Paulina Polska 12.08.1996 23 3 56:8
00321 Żbikowska Monika Polska 25.05.1995 16 18 48:54
00324 Ziemkiewicz Wiktoria Polska 01.04.2000 17 15 41:43
00344 Wereszczaka Anna Polska 18.02.1998 7 25 14:50
00305 Bożek Weronika Polska 01.09.2000 1 11 2:24
00339 Jurkova Eva Słowacja 24.03.1995 0 0 0:0
00330 Rednowska Zuzanna Polska 22.01.2002 0 0 0:0
00316 Szymańska Olga Polska 19.03.1995 0 0 0:0
00307 Kusińska Klaudia Polska 22.02.1993 0 0 0:0
00315 Szymańska Antonina Polska 16.04.1983 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-09-06
g. 16:00
W: pozytywna
400
1KPN 1
ATS Białystok GLKS II Nadarzyn 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Kućmierowski Widzów: 16
2014-09-13
g. 16:00
W: pozytywna
405
1KPN 2
GLKS II Nadarzyn IKTS NOTEĆ Inowrocław 6:4 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Krzysztof Pietrzykowski Widzów: 1
2014-09-19
g. 16:00
W: pozytywna
410
1KPN 3
KU AZS PWSiP Łomża GLKS II Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Artur Kozak Widzów: 20
2014-09-28
g. 13:00
W: pozytywna
415
1KPN 4
GLKS II Nadarzyn LUKS II Chełmno 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Zbigniew Osiński Widzów: 3
2014-11-06
g. 16:00
W: pozytywna
420
1KPN 5
KS GALAXY II Białystok (wycofana) GLKS II Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski Widzów: 10
2014-11-07
g. 16:00
W: pozytywna
425
1KPN 6
GLKS II Nadarzyn UKS CHROBRY Międzyzdroje 1:9 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski SL: Jacek Kozanowski Widzów: 5
2014-11-22
g. 15:00
W: pozytywna
430
1KPN 7
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno GLKS II Nadarzyn 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 6
2014-11-28
g. 15:30
W: pozytywna
435
1KPN 8
GLKS II Nadarzyn STELLA NIECHAN Gniezno 3:7 Szczegóły
SG: Elżbieta Prus-Strowska SL: Jan Radoński Widzów: 11
2014-11-23
g. 09:30
W: pozytywna
440
1KPN 9
POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński GLKS II Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek Widzów: 10
2015-01-16
g. 17:00
W: pozytywna
448
1KPN 10
STELLA NIECHAN Gniezno GLKS II Nadarzyn 7:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany SL: Roman Kaczmarek Widzów: 10
2015-01-17
g. 12:00
454
1KPN 11
LUKS II Chełmno GLKS II Nadarzyn 0:10 Szczegóły
SG: Michalina Pawłowicz SL: Karolina Leszczyńska Widzów: 8
2015-02-07
g. 12:00
457
1KPN 12
GLKS II Nadarzyn ATS Białystok 4:6 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Maciej Pietrzykowski Widzów: 10
2015-02-20
g. 16:00
461
1KPN 13
UKS CHROBRY Międzyzdroje GLKS II Nadarzyn 8:2 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Przemysław Andrzejewski Widzów: 25
2015-02-21
g. 12:00
465
1KPN 14
GLKS II Nadarzyn LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 4:6 Szczegóły
SG: Robert Krusiński SL: Jarosław Dąbrowski Widzów: 10
2015-04-10
g. 17:00
472
1KPN 15
IKTS NOTEĆ Inowrocław GLKS II Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Wiesław Kikowski SL: Marek Biernat Widzów: 50
0000-00-00
g. 00:00
477
1KPN 16
GLKS II Nadarzyn KS GALAXY II Białystok (wycofana) -:- Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Katarzyna Bielak
2015-04-18
g. 16:00
482
1KPN 17
GLKS II Nadarzyn POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński 6:4 Szczegóły
SG: Robert Krusiński SL: Marek Skorupka Widzów: 5
2015-04-25
g. 16:00
487
1KPN 18
GLKS II Nadarzyn KU AZS PWSiP Łomża 8:2 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak SL: Krzysztof Pietrzykowski Widzów: 15