Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
KU AZS UE II Wrocław
1. Liga Kobiet (grupa południowa)
Rok powstania:  
Trener:  Zdzisław Tolksdorf
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
ul. Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław
Telefon:
(71) 368 05 75
E-mail:
azs-ue@ue.wroc.pl
WWW:
azs.ue.wroc.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Kamienna 35/37, 53-307 Wrocław
(Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UE)
Prezes Klubu:
Marek Łyszczak
(71) 368 05 75
azs-ue@ue.wroc.pl
Osoba odpowiedzialna:
Zdzisław Tolksdorf
605 727 195
tstolk@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Rafał Michalak
607 284 726
Adres hali rezerwowej:
ul. Kamienna 35/37, 53-307 Wrocław
(Mała Hala Sportowa)
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:
syntetyczne

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. AZS UMCS OPTIMA Lublin 18 36 151:29
2. LZS ORION BRANDA Bukowice 18 27 105:75
3. MKS JEDYNKA Łódź 18 22 103:77
4. KS BRONOWIANKA II Kraków 18 21 98:82
5. RKS CUKROWNIK Chybie 18 18 92:88
6. KU AZS UE II Wrocław 18 18 87:93
7. UPKS ARKA - PGKiM Ryki 18 17 88:92
8. Klub AZS PWSZ Nysa 18 13 70:110
9. LZS VICTORIA Chróścice 18 8 64:116
10. KS START PARK-M Nowy Sącz 18 0 42:138

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2014/2015

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00180 Jończyk Ada Polska 13.11.1995 22 14 66:42
00182 Chrabąszcz Marta Polska 13.06.1997 16 18 48:54
00181 Żak Anna Polska 11.08.1990 11 11 22:22
00185 Derlich-Skrzypczak Małgorzata Polska 17.10.1984 11 1 22:2
00192 Osińska Katarzyna Polska 12.03.1994 9 16 18:32
00186 Pawlaczyk Katarzyna Polska 18.11.1991 1 8 3:17
00189 Przylibska Kinga Polska 24.11.2001 0 0 0:0
00190 Girulska Julia Polska 11.03.2002 0 0 0:0
00188 Gaworska Zuzanna Polska 30.04.2003 0 0 0:0
00191 Gendera Sonia Polska 12.03.2002 0 4 0:8
00187 Mazur Ewa Polska 22.04.1990 0 2 0:4
00183 Liu Qimei Chiny 16.10.1991 0 0 0:0
00184 Wabik Sandra Polska 22.10.1995 0 0 0:0
00178 Łuczakowska Daria Polska 20.05.1984 0 0 0:0
00179 Bajor Natalia Polska 07.03.1997 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-09-06
g. 16:00
W: pozytywna
500
1KPD 1
KS START PARK-M Nowy Sącz KU AZS UE II Wrocław 3:7 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś SL: Jacek Wilk
2014-09-13
g. 12:00
W: pozytywna
505
1KPD 2
KU AZS UE II Wrocław RKS CUKROWNIK Chybie 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński SL: Adam Krupiarz Widzów: 15
2014-09-20
g. 10:00
W: pozytywna
510
1KPD 3
LZS ORION BRANDA Bukowice KU AZS UE II Wrocław 5:5 Szczegóły
SG: Marek Chrabąszcz SL: Władysław Chrabąszcz Widzów: 10
2014-10-04
g. 12:00
W: pozytywna
515
1KPD 4
KU AZS UE II Wrocław Klub AZS PWSZ Nysa 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Skraba SL: Kamil Skrzypczak Widzów: 6
2014-10-25
g. 16:00
W: pozytywna
520
1KPD 5
UPKS ARKA - PGKiM Ryki KU AZS UE II Wrocław 6:4 Szczegóły
SG: Artur Kozak Widzów: 20
2014-11-08
g. 12:00
W: pozytywna
525
1KPD 6
KU AZS UE II Wrocław LZS VICTORIA Chróścice 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński SL: Andrzej Moczko Widzów: 15
2014-11-22
g. 14:00
W: pozytywna
530
1KPD 7
AZS UMCS OPTIMA Lublin KU AZS UE II Wrocław 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński SL: Andrzej Siwek Widzów: 15
2014-11-29
g. 12:00
W: pozytywna
535
1KPD 8
KU AZS UE II Wrocław MKS JEDYNKA Łódź 5:5 Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz SL: Marian Żak Widzów: 13
2014-12-06
g. 11:30
W: pozytywna
540
1KPD 9
KS BRONOWIANKA II Kraków KU AZS UE II Wrocław 7:3 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Grażyna Wiśniowska Widzów: 15
2015-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
548
1KPD 10
KU AZS UE II Wrocław UPKS ARKA - PGKiM Ryki 6:4 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Adam Krupiarz Widzów: 8
2015-01-17
g. 12:00
554
1KPD 11
KU AZS UE II Wrocław KS START PARK-M Nowy Sącz 6:4 Szczegóły
SG: Marek Chrabąszcz SL: Tomasz Wapiński Widzów: 12
2015-02-07
g. 14:00
557
1KPD 12
KU AZS UE II Wrocław LZS ORION BRANDA Bukowice 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński SL: Andrzej Siwek Widzów: 15
2015-02-14
g. 12:00
561
1KPD 13
KU AZS UE II Wrocław KS BRONOWIANKA II Kraków 7:3 Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz SL: Tomasz Wapiński Widzów: 11
2015-02-21
g. 16:00
565
1KPD 14
KU AZS UE II Wrocław AZS UMCS OPTIMA Lublin 1:9 Szczegóły
SG: Marek Skorupka SL: Jan Respondowski Widzów: 60
2015-03-14
g. 12:30
572
1KPD 15
RKS CUKROWNIK Chybie KU AZS UE II Wrocław 8:2 Szczegóły
SG: Robert Olencki SL: Andrzej Jędras Widzów: 10
2015-04-11
g. 16:00
577
1KPD 16
LZS VICTORIA Chróścice KU AZS UE II Wrocław 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński SL: Andrzej Moczko Widzów: 5
2015-04-18
g. 16:00
582
1KPD 17
Klub AZS PWSZ Nysa KU AZS UE II Wrocław 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Skraba SL: Adam Krupiarz Widzów: 10
2015-04-25
g. 16:00
587
1KPD 18
MKS JEDYNKA Łódź KU AZS UE II Wrocław 9:1 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Izabela Rozner Widzów: 5