Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  1953
Trener:  Piotr Szafranek
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz
Telefon:
564 621 478
E-mail:
klub@olimpiaunia.com.pl
WWW:
olimpiaunia.com.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz
(Hala Olimpii Grudziądz)
Prezes Klubu:
Józef Mularczyk
601 647 859
jozef@smgr.pl
Osoba odpowiedzialna:
Adam Nowakowski
781 102 393
a.nowakowski@olimpiaunia.com.pl
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Szafranek
502 522 402
olaszafa@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Nauczycielska 15, 86-300 Grudziądz
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly
Rodzaj podłoża:
wykładzina

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 16 43 46:13
2. KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 16 35 39:17
3. PKS KOLPING FRAC Jarosław 16 30 38:29
4. KS DEKORGLASS Działdowo 16 27 35:29
5. CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom 16 26 29:30
6. MORLINY Ostróda 16 21 26:34

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KST ENERGA-MANEKIN Toruń 16 29 37:27
2. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 16 24 32:34
3. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 16 19 29:38
4. KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 16 17 27:34
5. POLTAREX POGOŃ Lębork 16 9 18:43
6. DOJLIDY Białystok 16 8 16:44

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2014/2015

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00290 Wang Yang Słowacja 24.09.1994 17 1 51:3
00289 Such Bartosz Polska 16.03.1983 10 7 30:21
00286 Konishi Kaii Japonia 16.05.1981 8 0 24:0
00288 Zatówka Patryk Polska 10.04.1997 5 2 15:6
00287 Deng Pan Chiny 02.10.1996 4 3 12:9
00292 Huang Sheng-Sheng Tajwan 26.10.1987 2 0 6:0
00291 Badowski Marek Polska 23.06.1997 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
001
SM 1
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka Widzów: 150
2014-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
007
SM 2
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz PKS KOLPING FRAC Jarosław 2:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner Widzów: 120
2014-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
013
SM 3
DOJLIDY Białystok ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 0:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski Widzów: 400
2014-10-28
g. 18:30
W: pozytywna
019
SM 4
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 200
2014-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
025
SM 5
POLTAREX POGOŃ Lębork ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel Widzów: 100
2014-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
031
SM 6
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala Widzów: 100
2014-11-18
g. 17:30
W: pozytywna
037
SM 7
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 1:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany Widzów: 300
2014-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
043
SM 8
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS DEKORGLASS Działdowo 3:0 Szczegóły
SG: Marcin Fidala Widzów: 130
2014-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
049
SM 9
MORLINY Ostróda ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 0:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner Widzów: 150
2014-12-11
g. 18:00
W: pozytywna
055
SM 10
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:1 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert Widzów: 200
2014-12-14
g. 18:00
W: pozytywna
061
SM 11
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 0:3 Szczegóły
SG: Krystian Kilar Widzów: 250
2015-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
067
SM 12
CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 1:3 Szczegóły
SG: Jacek Wilk Widzów: 150
2015-01-21
g. 18:00
W: pozytywna
070
SM 13
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Marcin Fidala Widzów: 70
2015-02-03
g. 18:00
W: pozytywna
073
SM 14
KS DEKORGLASS Działdowo ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel Widzów: 300
2015-02-23
g. 17:00
W: pozytywna
076
SM 15
PKS KOLPING FRAC Jarosław ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 2:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 500
2015-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
079
SM 16
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala Widzów: 300