Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński
Ekstraklasa Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  Zbyszek Pietkiewicz
fot. Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński

Adres korespondencyjny:
ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Telefon:
897 672 377
E-mail:
gimnazjum2.lw@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Prezes Klubu:
Czesław Sienkiewicz
897 672 377
gimnazjum2lw@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Zbyszek Pietkiewicz
602 247 724
Osoba odpowiedzialna:
Czesław Sienkiewicz
897 672 377
gimnazjum2lw@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Wierzbickiego 3, 11-100 Lidzbark Warmiński
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly
Rodzaj podłoża:
wykładzina

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg 18 36 54:15
2. GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 18 28 47:27
3. SKTS Sochaczew 18 24 44:29
4. POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 18 24 44:27
5. KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 18 16 34:40
6. KU AZS UE Wrocław 18 16 37:39
7. AZS UMCS OPTIMA Lublin 18 14 32:41
8. AROTEAM AZS AJD Częstochowa 18 12 33:45
9. KS BRONOWIANKA Kraków 18 10 27:42
10. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 0 7:54

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00192 Gaponova Ganna Ukraina 28.10.1985 22 5 66:15
00191 Arlouskaya Alina Białoruś 20.07.1995 12 10 36:30
00190 Pietkiewicz Monika Polska 29.01.1983 10 9 30:27
00197 Krzewicka Maja Polska 12.03.1993 0 0 0:0
00196 Jiamuwa Wu Australia 19.08.1999 0 0 0:0
00193 Bibik Julia Polska 01.11.1998 0 1 0:3
00194 Górska Ada Polska 16.03.1998 0 1 0:3
00195 Tapper Melissa Australia 01.03.1990 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-09-06
g. 13:30
W: pozytywna
104
EK 1
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 3:0 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: 40
2015-09-12
g. 16:00
W: pozytywna
109
EK 2
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 3:0 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek Widzów: 30
2015-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
113
EK 3
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 2:3 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek Widzów: 40
2015-10-10
g. 16:00
W: pozytywna
117
EK 4
KU AZS UE Wrocław POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 3:2 Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz Widzów: 61
2015-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
121
EK 5
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński SKTS Sochaczew 3:2 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: 90
2015-11-04
g. 17:00
W: pozytywna
125
EK 6
KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 3:0 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec Widzów: 60
2015-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
132
EK 7
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:0 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica Widzów: 35
2015-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
138
EK 8
AROTEAM AZS AJD Częstochowa POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec Widzów: 35
2015-12-12
g. 16:00
W: pozytywna
143
EK 9
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński KS BRONOWIANKA Kraków 3:0 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel Widzów: 70
2016-01-09
g. 16:00
W: pozytywna
149
EK 10
KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek Widzów: 15
2016-01-23
g. 12:00
W: pozytywna
154
EK 11
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 1:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski Widzów: 70
2016-03-23
g. 16:00
W: pozytywna
158
EK 12
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 3:2 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak
2016-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
162
EK 13
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński KU AZS UE Wrocław 3:1 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: 70
2016-03-13
g. 17:00
W: pozytywna
166
EK 14
SKTS Sochaczew POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 3:1 Szczegóły
SG: Daria Rutkowska Widzów: 40
2016-03-15
g. 16:00
W: pozytywna
170
EK 15
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg 1:3 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel Widzów: 50
2016-04-24
g. 16:00
W: pozytywna
177
EK 16
AZS UMCS OPTIMA Lublin POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 2:3 Szczegóły
SG: Krystian Kilar Widzów: 80
2016-04-30
g. 15:00
W: pozytywna
183
EK 17
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński AROTEAM AZS AJD Częstochowa 3:1 Szczegóły
SG: Marta Gromek Widzów: 15
2016-05-07
g. 16:00
W: pozytywna
188
EK 18
KS BRONOWIANKA Kraków POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 0:3 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk Widzów: 10