Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
KS SPÓJNIA Warszawa
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  Michał Jarosławski
© Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, 01-531 Warszawa
Telefon:
(22) 839 59 89
E-mail:
klub@ksspojnia.pl
WWW:
spojniawarszawa.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, 01-531 Warszawa
Prezes Klubu:
Maciej Rokosz
(22) 839 59 89
klub@ksspojnia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Michał Jarosławski
600 288 917
jaroslawskimichal@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Cezary Walichnowski
665 651 665
klub@ksspojnia.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
Hanno
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. POLTAREX POGOŃ Lębork 17 31 129:41
2. DOJLIDY Białystok 17 29 121:49
3. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 17 28 116:54
4. KS AZS AWFiS Gdańsk 16 16 85:75
5. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 17 14 77:93
6. KS SPÓJNIA Warszawa 17 12 70:100
7. MORLINY II Ostróda 17 10 62:108
8. ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 17 10 65:105
9. KS GALAXY Białystok 16 8 52:108
10. STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) 9 2 23:67

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00758 Zbigniew Grześlak Polska 13.09.1985 17 14 51:42
00760 Michał Murawski Zawodnik w wieku młodzieżowca (ur. 1995) lub młodszy Polska 17.10.1995 16 15 36:41
00761 Jan Olek Polska 02.11.1992 10 12 20:28
00759 Marcin Sankowski Zawodnik w wieku młodzieżowca (ur. 1995) lub młodszy Polska 28.08.1995 10 23 23:60
00762 Przemysław Sałaciński Polska 09.05.1992 5 6 11:12
00764 Michał Jarosławski Polska 09.07.1982 1 3 2:6
00768 Tomasz Strygun Zawodnik w wieku młodzieżowca (ur. 1995) lub młodszy Polska 12.08.1997 0 2 0:4
00767 Tomasz Dubniak Polska 12.02.1993 0 0 0:0
00763 Cezary Walichnowski Polska 20.01.1979 0 0 0:0
00765 Damian Wasiak Zawodnik w wieku młodzieżowca (ur. 1995) lub młodszy Polska 04.02.1997 0 2 0:4
00766 Jakub Jędrzejczak Zawodnik w wieku młodzieżowca (ur. 1995) lub młodszy Polska 04.04.1997 0 0 0:0

Zawodnik w wieku młodzieżowca lub młodszy  -  zawodnik w wieku młodzieżowca (ur. 1995) lub młodszy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-09-12
g. 16:00
W: pozytywna
203
1MPN 1
KS AZS AWFiS Gdańsk KS SPÓJNIA Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Mirosław Seidel Widzów: 34
2015-09-18
g. 16:00
W: pozytywna
208
1MPN 2
KS SPÓJNIA Warszawa UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 2:8 Szczegóły
SG: Marek Skorupka SL: Jarosław Dąbrowski Widzów: 20
2015-09-26
g. 16:00
W: pozytywna
213
1MPN 3
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń KS SPÓJNIA Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Tomasz Kurtyka Widzów: 20
2015-10-03
g. 16:00
W: pozytywna
218
1MPN 4
ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz KS SPÓJNIA Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Bogusław Szwochert Widzów: 20
2015-10-25
g. 14:00
W: pozytywna
222
1MPN 5
KS SPÓJNIA Warszawa KS GALAXY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Krystian Kilar Widzów: 13
2015-11-07
g. 16:00
W: pozytywna
226
1MPN 6
DOJLIDY Białystok KS SPÓJNIA Warszawa 9:1 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski SL: Marcin Klejno Widzów: 65
2015-11-15
g. 16:00
W: pozytywna
230
1MPN 7
KS SPÓJNIA Warszawa POLTAREX POGOŃ Lębork 3:7 Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Robert Krusiński Widzów: 15
2015-11-22
g. 14:00
W: pozytywna
237
1MPN 8
MORLINY II Ostróda KS SPÓJNIA Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Marta Gromek SL: Grzegorz Archacki Widzów: 20
2015-12-05
g. 20:00
W: pozytywna
242
1MPN 9
KS SPÓJNIA Warszawa STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Sławomir Załęski Widzów: 21
2016-01-08
g. 16:00
W: pozytywna
249
1MPN 10
KS SPÓJNIA Warszawa KS AZS AWFiS Gdańsk 7:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Katarzyna Bielak Widzów: 25
2016-02-14
g. 15:00
253
1MPN 11
KS SPÓJNIA Warszawa KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Izabela Rozner Widzów: 17
2016-02-06
g. 16:00
257
1MPN 12
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KS SPÓJNIA Warszawa 9:1 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany SL: Andrzej Lemieszka Widzów: 70
2016-02-21
g. 14:00
261
1MPN 13
KS SPÓJNIA Warszawa DOJLIDY Białystok 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Izabela Rozner Widzów: 24
2016-03-05
g. 18:00
265
1MPN 14
POLTAREX POGOŃ Lębork KS SPÓJNIA Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica SL: Dagmar Rzoska Widzów: 50
2016-03-11
g. 16:00
273
1MPN 15
KS SPÓJNIA Warszawa ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 5:5 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Izabela Rozner Widzów: 16
2016-04-08
g. 16:00
278
1MPN 16
KS SPÓJNIA Warszawa MORLINY II Ostróda 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Izabela Rozner Widzów: 18
2016-05-14
g. 12:00
284
1MPN 17
KS GALAXY Białystok KS SPÓJNIA Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski SL: Tomasz Kućmierowski Widzów: 8
0000-00-00
g. 00:00
289
1MPN 18
STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) KS SPÓJNIA Warszawa -:- Szczegóły
SG: Marcin Fidala SL: Dagmar Rzoska

Polski Tenis Stołowy na Facebooku