Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Rok powstania:  1953
Trener:  Piotr Szafranek
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz
Telefon:
564 621 478
E-mail:
olimpiaunia.grudziadz@wp.pl
WWW:
olimpiaunia.org.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz
(Hala Olimpii Grudziądz)
Prezes Klubu:
Józef Mularczyk
601 647 859
jozef@smgr.pl
Osoba odpowiedzialna:
Szymon Malicki
502 522 407
Osoba odpowiedzialna:
Jerzy Wlimański
509 339 465
olimpiaunia.grudziadz@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Nauczycielska 19, 86-300 Grudziądz
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly
Rodzaj podłoża:
teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. POLTAREX POGOŃ Lębork 17 31 129:41
2. DOJLIDY Białystok 17 29 121:49
3. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 17 28 116:54
4. KS AZS AWFiS Gdańsk 17 18 95:75
5. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 17 14 77:93
6. KS SPÓJNIA Warszawa 17 12 70:100
7. MORLINY II Ostróda 17 10 62:108
8. ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 17 10 65:105
9. KS GALAXY Białystok 17 8 52:118
10. STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) 9 2 23:67

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00380 Malicki Szymon Polska 20.12.1988 17 10 51:30
00381 Grela Artur Zawodnik w wieku młodzieżowca (ur. 1995) lub młodszy Polska 21.06.2000 10 23 24:59
00994 Dziadek Kamil Zawodnik w wieku młodzieżowca (ur. 1995) lub młodszy Polska 21.03.2000 10 20 20:50
00382 Kulczycki Samuel Zawodnik w wieku młodzieżowca (ur. 1995) lub młodszy Polska 09.08.2002 9 16 18:33
00379 Zatówka Patryk Zawodnik w wieku młodzieżowca (ur. 1995) lub młodszy Polska 10.04.1997 3 1 7:3
00383 Maćkowiak Wojciech Polska 03.07.1982 3 12 7:34
00995 Urbański Mateusz Polska 30.07.1993 0 2 0:4
00993 Szafranek Piotr Polska 27.07.1973 0 0 0:0

Zawodnik w wieku młodzieżowca lub młodszy  -  zawodnik w wieku młodzieżowca (ur. 1995) lub młodszy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-09-12
g. 16:00
W: pozytywna
200
1MPN 1
ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz POLTAREX POGOŃ Lębork 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Andrzej Grządziel Widzów: 40
2015-09-25
g. 16:00
W: pozytywna
209
1MPN 2
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Tomasz Kurtyka Widzów: 40
2015-09-26
g. 16:00
W: pozytywna
214
1MPN 3
MORLINY II Ostróda ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 7:3 Szczegóły
SG: Robert Woźniak SL: Grzegorz Archacki Widzów: 16
2015-10-03
g. 16:00
W: pozytywna
218
1MPN 4
ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz KS SPÓJNIA Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Bogusław Szwochert Widzów: 20
2015-10-31
g. 15:00
W: pozytywna
224
1MPN 5
STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 1:9 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Michał Faran Widzów: 36
2015-11-07
g. 16:00
W: pozytywna
227
1MPN 6
ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz KS GALAXY Białystok 8:2 Szczegóły
SG: Beata Gazińska SL: Tomasz Drzycimski Widzów: 50
2015-11-15
g. 16:00
W: pozytywna
234
1MPN 7
KS AZS AWFiS Gdańsk ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 8:2 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Michał Faran Widzów: 31
2015-11-21
g. 16:00
W: pozytywna
236
1MPN 8
ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz DOJLIDY Białystok 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Andrzej Jesiołowski Widzów: 40
2015-12-05
g. 16:00
W: pozytywna
244
1MPN 9
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 9:1 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Andrzej Lemieszka Widzów: 65
2016-01-09
g. 16:00
W: pozytywna
246
1MPN 10
DOJLIDY Białystok ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 6:4 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski SL: Marcin Klejno Widzów: 65
2016-01-23
g. 17:00
W: pozytywna
250
1MPN 11
POLTAREX POGOŃ Lębork ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 9:1 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek SL: Roman Rzoska Widzów: 30
0000-00-00
g. 00:00
259
1MPN 12
ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) -:- Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Tomasz Kurtyka
2016-03-16
g. 17:00
W: pozytywna
264
1MPN 13
ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz MORLINY II Ostróda 6:4 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Tomasz Drzycimski Widzów: 40
2016-05-16
g. 18:00
W: pozytywna
268
1MPN 14
KS GALAXY Białystok ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 1:9 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski SL: Marcin Klejno Widzów: 12
2016-03-11
g. 16:00
W: pozytywna
273
1MPN 15
KS SPÓJNIA Warszawa ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 5:5 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Izabela Rozner Widzów: 16
2016-04-09
g. 16:00
W: pozytywna
277
1MPN 16
ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz KS AZS AWFiS Gdańsk 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Tomasz Drzycimski Widzów: 30
2016-05-02
g. 12:00
W: pozytywna
282
1MPN 17
ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Beata Gazińska Widzów: 20
2016-05-17
g. 18:00
W: pozytywna
286
1MPN 18
ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Andrzej Jesiołowski Widzów: 25

Polski Tenis Stołowy na Facebooku