Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Czyżewskiego 29, 80-336 Gdańsk
Telefon:
(058) 552 47 21
E-mail:
ts.azsawfis@gmail.com
WWW:
www.azsawfis.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Kazimierza Górskiego 1, Gdańsk
Prezes Klubu:
Waldemar Moska

Osoba odpowiedzialna:
Piotr Szafranek
502522402
olaszafa@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Bartosz Gajek
662444272
bartgajek@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
ul. Kazimierza Górskiego 1, Gdańsk
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly 40+ *** (białe)
Rodzaj podłoża:
Teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 20 44 50:26
2. KS DEKORGLASS Działdowo 20 41 52:34
3. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 20 40 50:33
4. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 20 35 47:39
5. DOJLIDY Białystok 20 30 40:39
6. MORLINY Ostróda 20 29 40:41
7. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 20 28 39:42
8. PKS KOLPING FRAC Jarosław 20 27 40:42
9. 3S POLONIA Bytom 20 27 39:41
10. FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 20 26 40:49
11. KST ENERGA-MANEKIN Toruń 20 18 29:52
12. POLTAREX POGOŃ Lębork 20 15 25:53

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Pełny ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00128 Konishi Kaii Japonia 16.05.1981 18 3 54:9
00129 Wang Yang Słowacja 24.09.1994 18 9 54:27
00127 Zatówka Patryk Polska 10.04.1997 10 10 30:30
00130 Oversjo Mattias Szwecja 26.08.1991 4 3 12:9
00369 Tomaszuk Tomasz Polska 29.12.1997 0 1 0:3
00131 Zandecki Jan Polska 20.01.2001 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
001
SM 1
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk DOJLIDY Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2016-09-16
g. 18:00
W: pozytywna
007
SM 2
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk POLTAREX POGOŃ Lębork 3:0 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica
2016-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
013
SM 3
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 1:3 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2016-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
019
SM 4
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk MORLINY Ostróda 3:1 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2016-11-06
g. 17:00
W: pozytywna
025
SM 5
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 3:1 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2016-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
031
SM 6
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2016-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
037
SM 7
KST ENERGA-MANEKIN Toruń KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 2:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2016-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
043
SM 8
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 1:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2016-12-30
g. 18:00
W: pozytywna
050
SM 9
PKS KOLPING FRAC Jarosław KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Sowa
2017-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
055
SM 10
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 3S POLONIA Bytom 3:2 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2017-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
061
SM 11
KS DEKORGLASS Działdowo KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 3:2 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2017-02-12
g. 18:00
068
SM 12
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:0 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2017-02-17
g. 18:00
074
SM 13
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:1 Szczegóły
SG: Roman Rzoska
2017-03-10
g. 18:00
080
SM 14
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka
2017-03-22
g. 18:00
086
SM 15
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 0:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2017-03-24
g. 18:00
092
SM 16
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:0 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2017-03-31
g. 18:00
098
SM 17
DOJLIDY Białystok KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 0:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski
2017-04-06
g. 18:00
604
SM 18
MORLINY Ostróda KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 1:3 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2017-04-14
g. 18:00
610
SM 19
3S POLONIA Bytom KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 1:3 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2017-04-21
g. 18:00
616
SM 20
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk KS DEKORGLASS Działdowo 3:0 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2017-05-12
g. 18:00
622
SM 21
POLTAREX POGOŃ Lębork KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk -:- Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica
2017-05-15
g. 18:00
627
SM 22
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk -:- Szczegóły
SG: Krystian Kilar