Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
3S POLONIA Bytom
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Nickla 143a, 41-908 Bytom
Telefon:
(032) 3891383
E-mail:
napierala.michal@interia.pl
WWW:
www.poloniabytom.com.pl
Adres hali podstawowej:
Bytom, ul. Modrzewskiego 5a
Prezes Klubu:
Henryk Dolewka
(032) 3887300
sekretariat@pec.bytom.pl
Osoba odpowiedzialna:
Michał Napierała
502617335
napierala.michal@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Bytom, ul. Nickla 143a
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly G40+ *** (białe)
Rodzaj podłoża:
Teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 22 50 56:27
2. KS DEKORGLASS Działdowo 22 45 57:38
3. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 22 42 54:38
4. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 22 38 51:42
5. DOJLIDY Białystok 22 35 46:42
6. MORLINY Ostróda 22 32 45:46
7. PKS KOLPING FRAC Jarosław 22 32 46:44
8. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 22 30 43:48
9. 3S POLONIA Bytom 22 30 42:44
10. FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 22 29 43:53
11. KST ENERGA-MANEKIN Toruń 22 18 30:58
12. POLTAREX POGOŃ Lębork 22 15 26:59

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Pełny ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00381 Konecny Tomas Czechy 23.10.1985 17 17 51:51
00382 Floras Robert Polska 13.07.1992 14 12 42:36
00383 Chmiel Paweł Polska 22.08.1986 11 15 33:45
00385 Kądziela Marek Polska 08.03.1982 0 0 0:0
00384 Balcerzak Marcin Polska 26.03.1998 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-14
g. 18:00
W: pozytywna
003
SM 1
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2016-09-16
g. 18:00
W: pozytywna
009
SM 2
3S POLONIA Bytom MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2016-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
015
SM 3
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2016-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
021
SM 4
3S POLONIA Bytom ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2016-10-09
g. 18:00
W: pozytywna
027
SM 5
KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2016-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
033
SM 6
3S POLONIA Bytom DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2016-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
039
SM 7
PKS KOLPING FRAC Jarosław 3S POLONIA Bytom 3:0 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak
2016-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
045
SM 8
DOJLIDY Białystok 3S POLONIA Bytom 0:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski
2016-12-16
g. 18:00
W: pozytywna
049
SM 9
3S POLONIA Bytom KS DEKORGLASS Działdowo 3:1 Szczegóły
SG: Robert Olencki
2017-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
055
SM 10
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 3S POLONIA Bytom 3:2 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2017-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
062
SM 11
3S POLONIA Bytom POLTAREX POGOŃ Lębork 3:1 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2017-02-10
g. 18:00
W: pozytywna
070
SM 12
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak
2017-02-17
g. 18:00
W: pozytywna
076
SM 13
3S POLONIA Bytom ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 1:3 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2017-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
082
SM 14
3S POLONIA Bytom FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras Widzów: 50
2017-03-12
g. 16:00
W: pozytywna
088
SM 15
3S POLONIA Bytom DOJLIDY Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Robert Olencki
2017-03-24
g. 18:00
W: pozytywna
094
SM 16
MORLINY Ostróda 3S POLONIA Bytom 2:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2017-03-31
g. 18:00
W: pozytywna
600
SM 17
POLTAREX POGOŃ Lębork 3S POLONIA Bytom 0:3 Szczegóły
SG: Michał Faran
2017-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
605
SM 18
KS DEKORGLASS Działdowo 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2017-04-14
g. 18:00
W: pozytywna
610
SM 19
3S POLONIA Bytom KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 1:3 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2017-04-21
g. 18:00
W: pozytywna
615
SM 20
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak
2017-05-12
g. 18:00
W: pozytywna
623
SM 21
3S POLONIA Bytom KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2017-05-15
g. 18:00
W: pozytywna
629
SM 22
3S POLONIA Bytom PKS KOLPING FRAC Jarosław 0:3 Szczegóły
SG: Michał Wolny