Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  Tomasz Redzimski
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Westfala 3A, 05-827 Grodzisk Mazowiecki
Telefon:
(022) 729 01 70
E-mail:
edyta.skoczen@bogoriagrodzisk.pl
WWW:
bogoriagrodzisk.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Westfala 3A, 05-827 Grodzisk Mazowiecki
Prezes Klubu:
Szumacher Dariusz
500166166
dariusz.szumacher@bogoriagrodzisk.pl
Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Redzimski
608183307
tomasz.redzimski@bogoriagrodzisk.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Stiga
Rodzaj piłek:
Stiga Optimum 40+*** (białe)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 22 50 56:27
2. KS DEKORGLASS Działdowo 22 45 57:38
3. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 22 42 54:38
4. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 22 38 51:42
5. DOJLIDY Białystok 22 35 46:42
6. MORLINY Ostróda 22 32 45:46
7. PKS KOLPING FRAC Jarosław 22 32 46:44
8. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 22 30 43:48
9. 3S POLONIA Bytom 22 30 42:44
10. FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 22 29 43:53
11. KST ENERGA-MANEKIN Toruń 22 18 30:58
12. POLTAREX POGOŃ Lębork 22 15 26:59

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00133 Górak Daniel Polska 09.10.1983 20 10 60:30
00139 Gionis Panagiotis Grecja 07.01.1980 19 8 57:24
00136 Yoshida Masaki Japonia 30.09.1994 9 6 27:18
00138 Chan Kazuhiro Japonia 15.07.1985 3 6 9:18
00134 Gao Ning Singapur 11.10.1982 3 1 9:3
00140 Grześlak Zbigniew Polska 13.09.1985 0 4 0:12
00135 Jeoung Youngsik Korea Płd. 20.01.1992 0 0 0:0
00137 Michalczyk Artur Polska 16.01.2001 0 3 0:9
00132 Sang Eun Oh Korea Płd. 13.04.1977 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-09
g. 18:00
W: pozytywna
005
SM 1
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2016-09-15
g. 18:00
W: pozytywna
011
SM 2
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski
2016-09-20
g. 18:00
W: pozytywna
017
SM 3
KST ENERGA-MANEKIN Toruń DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2016-10-01
g. 17:30
W: pozytywna
023
SM 4
DOJLIDY Białystok DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski
2016-11-06
g. 16:00
W: pozytywna
028
SM 5
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:1 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński
2016-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
033
SM 6
3S POLONIA Bytom DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2016-12-04
g. 16:00
W: pozytywna
038
SM 7
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KS DEKORGLASS Działdowo 2:3 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz
2016-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
043
SM 8
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 1:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2016-12-21
g. 18:00
W: pozytywna
051
SM 9
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki POLTAREX POGOŃ Lębork 3:1 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak
2017-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
058
SM 10
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1 Szczegóły
SG: Jacek Wilk
2017-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
064
SM 11
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2017-02-14
g. 18:00
W: pozytywna
067
SM 12
POLTAREX POGOŃ Lębork DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2017-02-17
g. 18:00
W: pozytywna
073
SM 13
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:2 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński
2017-03-13
g. 18:00
W: pozytywna
079
SM 14
PKS KOLPING FRAC Jarosław DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:2 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2017-03-17
g. 18:00
W: pozytywna
085
SM 15
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 1:3 Szczegóły
SG: Bartosz Bartkowicz
2017-03-24
g. 18:00
W: pozytywna
091
SM 16
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2017-03-27
g. 18:00
W: pozytywna
097
SM 17
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2017-04-07
g. 18:00
W: pozytywna
603
SM 18
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki DOJLIDY Białystok 1:3 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2017-04-14
g. 18:00
W: pozytywna
609
SM 19
MORLINY Ostróda DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2017-04-21
g. 18:00
W: pozytywna
615
SM 20
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak
2017-05-12
g. 18:00
W: pozytywna
621
SM 21
KS DEKORGLASS Działdowo DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2017-05-15
g. 18:00
W: pozytywna
627
SM 22
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 1:3 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak