Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
KST ENERGA-MANEKIN Toruń
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  1946
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Międzymurze 2, 87-100 Toruń
Telefon:
56 652 81 88
E-mail:
info@energa-manekin.pl
WWW:
www.energa-manekin.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Bema 73/89, 87-100 Toruń
Prezes Klubu:
Piotrowski Krzysztof
502205630
odysey@odysey.com.pl
Osoba odpowiedzialna:
Piotrowski Krzysztof
502205630
info@energa-manekin.pl
Osoba odpowiedzialna:
Kazimierz Wiszowaty
608 824 746
oskarsport@op.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Międzymurze 2, 87-100 Toruń
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly G40+ *** (białe)
Rodzaj podłoża:
Teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS DEKORGLASS Działdowo 16 33 43:29
2. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 15 30 37:24
3. KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 15 29 35:24
4. MORLINY Ostróda 15 24 32:29
5. FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 15 24 34:34
6. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 15 23 33:31
7. DOJLIDY Białystok 15 23 30:27
8. 3S POLONIA Bytom 16 22 31:33
9. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 15 19 28:34
10. PKS KOLPING FRAC Jarosław 15 17 27:33
11. POLTAREX POGOŃ Lębork 15 15 23:38
12. KST ENERGA-MANEKIN Toruń 15 14 22:39

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Pełny ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00287 Matsumoto Cazuo Brazylia 02.08.1985 10 15 30:45
00285 Sirucek Pavel Czechy 20.11.1992 8 12 24:36
00286 Kulpa Konrad Polska 02.12.1994 4 9 12:27
00292 Węderlich Damian Polska 05.02.1998 0 0 0:0
00291 Zhang Chao Chiny 05.01.1985 0 0 0:0
00288 Piotrowski Paweł Polska 07.05.1996 0 0 0:0
00289 Kotowski Tomasz Polska 05.07.1998 0 3 0:9
00290 Kotarski Maciej Polska 08.09.1998 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-09
g. 18:00
W: pozytywna
006
SM 1
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KST ENERGA-MANEKIN Toruń 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek
2016-09-16
g. 18:00
W: pozytywna
012
SM 2
KST ENERGA-MANEKIN Toruń DOJLIDY Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2016-09-20
g. 18:00
W: pozytywna
017
SM 3
KST ENERGA-MANEKIN Toruń DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2016-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
022
SM 4
PKS KOLPING FRAC Jarosław KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:0 Szczegóły
SG: Lech Lichołai
2016-10-09
g. 18:00
W: pozytywna
027
SM 5
KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2016-11-27
g. 17:00
W: pozytywna
032
SM 6
KS DEKORGLASS Działdowo KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:2 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2016-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
037
SM 7
KST ENERGA-MANEKIN Toruń KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 2:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2016-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
046
SM 8
POLTAREX POGOŃ Lębork KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:1 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2016-12-12
g. 18:00
W: pozytywna
052
SM 9
KST ENERGA-MANEKIN Toruń FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2017-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
059
SM 10
MORLINY Ostróda KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:0 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2017-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
065
SM 11
KST ENERGA-MANEKIN Toruń ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 2:3 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński
2017-02-12
g. 18:00
068
SM 12
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:0 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2017-02-17
g. 18:00
073
SM 13
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:2 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński
2017-03-10
g. 18:00
084
SM 14
KST ENERGA-MANEKIN Toruń POLTAREX POGOŃ Lębork 3:2 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel Widzów: 80
2017-03-21
g. 18:00
090
SM 15
KST ENERGA-MANEKIN Toruń PKS KOLPING FRAC Jarosław 0:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2017-03-24
g. 18:00
095
SM 16
KST ENERGA-MANEKIN Toruń ZKS PALMIARNIA Zielona Góra -:- Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2017-03-31
g. 18:00
601
SM 17
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KST ENERGA-MANEKIN Toruń -:- Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2017-04-04
g. 18:00
606
SM 18
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów KST ENERGA-MANEKIN Toruń -:- Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2017-04-14
g. 18:00
612
SM 19
DOJLIDY Białystok KST ENERGA-MANEKIN Toruń -:- Szczegóły
SG: Jan Radoński
2017-04-21
g. 18:00
617
SM 20
KST ENERGA-MANEKIN Toruń MORLINY Ostróda -:- Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2017-05-12
g. 18:00
623
SM 21
3S POLONIA Bytom KST ENERGA-MANEKIN Toruń -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2017-05-15
g. 18:00
628
SM 22
KST ENERGA-MANEKIN Toruń KS DEKORGLASS Działdowo -:- Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński