Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
KST ENERGA-MANEKIN Toruń
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  1946
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Międzymurze 2, 87-100 Toruń
Telefon:
56 652 81 88
E-mail:
info@energa-manekin.pl
WWW:
www.energa-manekin.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Bema 73/89, 87-100 Toruń
Prezes Klubu:
Piotrowski Krzysztof
502205630
odysey@odysey.com.pl
Osoba odpowiedzialna:
Piotrowski Krzysztof
502205630
info@energa-manekin.pl
Osoba odpowiedzialna:
Kazimierz Wiszowaty
608 824 746
oskarsport@op.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Międzymurze 2, 87-100 Toruń
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly G40+ *** (białe)
Rodzaj podłoża:
Teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 22 50 56:27
2. KS DEKORGLASS Działdowo 22 45 57:38
3. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 22 42 54:38
4. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 22 38 51:42
5. DOJLIDY Białystok 22 35 46:42
6. MORLINY Ostróda 22 32 45:46
7. PKS KOLPING FRAC Jarosław 22 32 46:44
8. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 22 30 43:48
9. 3S POLONIA Bytom 22 30 42:44
10. FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 22 29 43:53
11. KST ENERGA-MANEKIN Toruń 22 18 30:58
12. POLTAREX POGOŃ Lębork 22 15 26:59

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00287 Matsumoto Cazuo Brazylia 02.08.1985 15 19 45:57
00285 Sirucek Pavel Czechy 20.11.1992 10 18 30:54
00286 Kulpa Konrad Polska 02.12.1994 4 13 12:39
00289 Kotowski Tomasz Polska 05.07.1998 1 7 3:21
00292 Węderlich Damian Polska 05.02.1998 0 1 0:3
00291 Zhang Chao Chiny 05.01.1985 0 0 0:0
00288 Piotrowski Paweł Polska 07.05.1996 0 0 0:0
00290 Kotarski Maciej Polska 08.09.1998 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-09
g. 18:00
W: pozytywna
006
SM 1
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KST ENERGA-MANEKIN Toruń 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek
2016-09-16
g. 18:00
W: pozytywna
012
SM 2
KST ENERGA-MANEKIN Toruń DOJLIDY Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2016-09-20
g. 18:00
W: pozytywna
017
SM 3
KST ENERGA-MANEKIN Toruń DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2016-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
022
SM 4
PKS KOLPING FRAC Jarosław KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:0 Szczegóły
SG: Lech Lichołai
2016-10-09
g. 18:00
W: pozytywna
027
SM 5
KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2016-11-27
g. 17:00
W: pozytywna
032
SM 6
KS DEKORGLASS Działdowo KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:2 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2016-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
037
SM 7
KST ENERGA-MANEKIN Toruń KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 2:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2016-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
046
SM 8
POLTAREX POGOŃ Lębork KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:1 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2016-12-12
g. 18:00
W: pozytywna
052
SM 9
KST ENERGA-MANEKIN Toruń FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2017-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
059
SM 10
MORLINY Ostróda KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:0 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2017-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
065
SM 11
KST ENERGA-MANEKIN Toruń ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 2:3 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński
2017-02-12
g. 18:00
W: pozytywna
068
SM 12
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:0 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2017-02-17
g. 18:00
W: pozytywna
073
SM 13
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:2 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński
2017-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
084
SM 14
KST ENERGA-MANEKIN Toruń POLTAREX POGOŃ Lębork 3:2 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel Widzów: 80
2017-03-21
g. 18:00
W: pozytywna
090
SM 15
KST ENERGA-MANEKIN Toruń PKS KOLPING FRAC Jarosław 0:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2017-03-24
g. 18:00
W: pozytywna
095
SM 16
KST ENERGA-MANEKIN Toruń ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2017-03-31
g. 18:00
W: pozytywna
601
SM 17
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2017-04-19
g. 18:00
W: pozytywna
606
SM 18
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów KST ENERGA-MANEKIN Toruń 2:3 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2017-04-14
g. 18:00
W: pozytywna
612
SM 19
DOJLIDY Białystok KST ENERGA-MANEKIN Toruń 2:3 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2017-04-21
g. 18:00
W: pozytywna
617
SM 20
KST ENERGA-MANEKIN Toruń MORLINY Ostróda 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2017-05-12
g. 18:00
W: pozytywna
623
SM 21
3S POLONIA Bytom KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2017-05-15
g. 18:00
W: pozytywna
628
SM 22
KST ENERGA-MANEKIN Toruń KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński