Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Olimijska 20 - Drzonków, 66-004 Zielona Góra
Telefon:
(068) 3214384
E-mail:
zks1@op.pl
WWW:
www.tenis-stolowy.zks.pl
Adres hali podstawowej:
Zielona Góra, Sulechowska 41
Prezes Klubu:
Robert Makarowicz
721268513
prezes@sko.zgora.pl
Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Kopecki
695218273
akropol.zgora@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Paweł Sroczyński
607353243
pawelsroczynski80@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
66-004 Zielona Góra, Drzonków-Olimpijska 20
Rodzaj stołów:
Tibhar
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ SYNTT***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 22 50 56:27
2. KS DEKORGLASS Działdowo 22 45 57:38
3. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 22 42 54:38
4. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 22 38 51:42
5. DOJLIDY Białystok 22 35 46:42
6. MORLINY Ostróda 22 32 45:46
7. PKS KOLPING FRAC Jarosław 22 32 46:44
8. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 22 30 43:48
9. 3S POLONIA Bytom 22 30 42:44
10. FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 22 29 43:53
11. KST ENERGA-MANEKIN Toruń 22 18 30:58
12. POLTAREX POGOŃ Lębork 22 15 26:59

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Pełny ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00355 Błaszczyk Lucjan Polska 28.12.1974 17 14 51:42
00356 Horejsi Miroslav Czechy 21.08.1974 15 11 45:33
00357 Takakiwa Taku Japonia 29.09.1988 7 4 21:12
00359 Nalepa Kamil Polska 05.02.1999 3 10 9:30
00362 Golla Marco Polska 27.05.1998 1 9 3:27
00361 Wachowiak Łukasz Polska 02.09.2000 0 0 0:0
00358 Persson Jörgen Szwecja 22.04.1966 0 0 0:0
00360 Felkel Grzegorz Polska 07.08.1998 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-09
g. 18:00
W: pozytywna
006
SM 1
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KST ENERGA-MANEKIN Toruń 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek
2016-09-15
g. 18:00
W: pozytywna
011
SM 2
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski
2016-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
016
SM 3
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:2 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany
2016-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
021
SM 4
3S POLONIA Bytom ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2016-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
026
SM 5
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko
2016-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
031
SM 6
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2016-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
040
SM 7
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra POLTAREX POGOŃ Lębork 3:1 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2016-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
047
SM 8
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 1:3 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2016-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
053
SM 9
MORLINY Ostróda ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2017-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
060
SM 10
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 1:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany
2017-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
066
SM 11
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra DOJLIDY Białystok 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko
2017-02-10
g. 18:00
W: pozytywna
070
SM 12
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak
2017-02-17
g. 18:00
W: pozytywna
075
SM 13
KS DEKORGLASS Działdowo ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2017-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
080
SM 14
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka
2017-03-17
g. 18:00
W: pozytywna
085
SM 15
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 1:3 Szczegóły
SG: Bartosz Bartkowicz
2017-03-24
g. 18:00
W: pozytywna
095
SM 16
KST ENERGA-MANEKIN Toruń ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2017-03-31
g. 18:00
W: pozytywna
602
SM 17
PKS KOLPING FRAC Jarosław ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Bartosz Majcher
2017-04-05
g. 18:00
W: pozytywna
608
SM 18
POLTAREX POGOŃ Lębork ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 1:3 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek
2017-04-14
g. 18:00
W: pozytywna
614
SM 19
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 1:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2017-04-21
g. 18:00
W: pozytywna
619
SM 20
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Szczegóły
SG: Marek Plewa
2017-05-12
g. 18:00
W: pozytywna
625
SM 21
DOJLIDY Białystok ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:2 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski
2017-05-15
g. 18:00
W: pozytywna
630
SM 22
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska