Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
MORLINY Ostróda
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Herdera 3/1, 14 100 Ostróda
Telefon:
604179082
E-mail:
krzeszaa@wp.pl
WWW:
www.Ostródzianka.pl
Adres hali podstawowej:
Kościuszki 22A, Ostróda
Prezes Klubu:
Krzeszewski Tomasz
604179082
krzeszaa@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzeszewski Tomasz
604179082
krzeszaa@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krajewski Tadeusz
664736790
krajewski44@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
Piłsudskiego, Ostróda
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
Andro Speedball 40+*** (białe)
Rodzaj podłoża:
Teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 22 50 56:27
2. KS DEKORGLASS Działdowo 22 45 57:38
3. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 22 42 54:38
4. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 22 38 51:42
5. DOJLIDY Białystok 22 35 46:42
6. MORLINY Ostróda 22 32 45:46
7. PKS KOLPING FRAC Jarosław 22 32 46:44
8. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 22 30 43:48
9. 3S POLONIA Bytom 22 30 42:44
10. FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 22 29 43:53
11. KST ENERGA-MANEKIN Toruń 22 18 30:58
12. POLTAREX POGOŃ Lębork 22 15 26:59

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Pełny ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00329 Paikov Mikhail Rosja 31.07.1989 19 16 57:48
00332 Such Bartosz Polska 16.03.1983 13 12 39:36
00330 Devos Robin Belgia 17.04.1994 13 18 39:54
00336 Jarmołowicz Kamil Polska 05.11.1996 0 0 0:0
00335 Barbachowski Jacek Polska 18.10.1998 0 0 0:0
00333 Sposób Tomasz Polska 04.06.1985 0 0 0:0
00331 Więcek Adrian Polska 27.06.1995 0 0 0:0
00334 Petaś Kacper Polska 15.07.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-09
g. 18:00
W: pozytywna
004
SM 1
MORLINY Ostróda PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2016-09-16
g. 18:00
W: pozytywna
009
SM 2
3S POLONIA Bytom MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2016-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
014
SM 3
MORLINY Ostróda KS DEKORGLASS Działdowo 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2016-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
019
SM 4
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk MORLINY Ostróda 3:1 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2016-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
029
SM 5
MORLINY Ostróda POLTAREX POGOŃ Lębork 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2016-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
036
SM 6
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk
2016-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
042
SM 7
MORLINY Ostróda DOJLIDY Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2016-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
048
SM 8
MORLINY Ostróda ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2016-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
053
SM 9
MORLINY Ostróda ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2017-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
059
SM 10
MORLINY Ostróda KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:0 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2017-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
064
SM 11
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2017-02-10
g. 18:00
W: pozytywna
071
SM 12
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany
2017-02-07
g. 18:00
W: pozytywna
077
SM 13
MORLINY Ostróda FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:2 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2017-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
083
SM 14
DOJLIDY Białystok MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski
2017-03-13
g. 18:00
W: pozytywna
089
SM 15
POLTAREX POGOŃ Lębork MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica
2017-03-24
g. 18:00
W: pozytywna
094
SM 16
MORLINY Ostróda 3S POLONIA Bytom 2:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2017-03-26
g. 18:00
W: pozytywna
099
SM 17
KS DEKORGLASS Działdowo MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2017-04-06
g. 18:00
W: pozytywna
604
SM 18
MORLINY Ostróda KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 1:3 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2017-04-14
g. 18:00
W: pozytywna
609
SM 19
MORLINY Ostróda DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2017-04-21
g. 18:00
W: pozytywna
617
SM 20
KST ENERGA-MANEKIN Toruń MORLINY Ostróda 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2017-05-13
g. 18:00
W: pozytywna
624
SM 21
PKS KOLPING FRAC Jarosław MORLINY Ostróda 3:2 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak
2017-05-15
g. 18:00
W: pozytywna
630
SM 22
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska