Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot.

Adres korespondencyjny:
Poznańska 2A, 35-959 Rzeszów
Telefon:
(017) 8651644
E-mail:
WWW:
politechnika.rzeszow.azs.pl
Adres hali podstawowej:
Poznańska 2A, 35-959 Rzeszów
Prezes Klubu:
Prof. Leszek Woźniak
603950947
Osoba odpowiedzialna:
Czułno Tadeusz
605669996
czulno@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Lewandowski Tomasz
668012249
tomaszlewandowski12@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Poznańska 2A, 35-959 Rzeszów
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
Xushaofa Sports***
Rodzaj podłoża:
Gerflor

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS DEKORGLASS Działdowo 16 33 43:29
2. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 15 30 37:24
3. KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 15 29 35:24
4. MORLINY Ostróda 15 24 32:29
5. FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 15 24 34:34
6. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 15 23 33:31
7. DOJLIDY Białystok 15 23 30:27
8. 3S POLONIA Bytom 16 22 31:33
9. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 15 19 28:34
10. PKS KOLPING FRAC Jarosław 15 17 27:33
11. POLTAREX POGOŃ Lębork 15 15 23:38
12. KST ENERGA-MANEKIN Toruń 15 14 22:39

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Pełny ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00161 Lakeev Vasily Rosja 07.11.1984 19 11 57:33
00160 Gołębiowski Mateusz Polska 20.07.1990 7 9 21:27
00159 Lewandowski Tomasz Polska 02.08.1985 5 7 15:21
00162 Sun Chia-Hung Tajwan 03.10.1996 3 7 9:21
00164 Stąpor Rafał Polska 15.04.1999 0 0 0:0
00163 Pelczar Dawid Polska 02.07.1998 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-14
g. 18:00
W: pozytywna
003
SM 1
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2016-10-09
g. 16:00
W: pozytywna
008
SM 2
KS DEKORGLASS Działdowo FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 2:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka
2016-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
013
SM 3
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 1:3 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2016-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
024
SM 4
POLTAREX POGOŃ Lębork FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:2 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2016-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
030
SM 5
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów DOJLIDY Białystok 2:3 Szczegóły
SG: Marek Worek
2016-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
036
SM 6
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk
2016-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
041
SM 7
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:2 Szczegóły
SG: Marek Biernat
2016-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
047
SM 8
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 1:3 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2016-12-12
g. 18:00
W: pozytywna
052
SM 9
KST ENERGA-MANEKIN Toruń FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2017-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
058
SM 10
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1 Szczegóły
SG: Jacek Wilk
2017-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
063
SM 11
PKS KOLPING FRAC Jarosław FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:2 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak
2017-02-10
g. 18:00
072
SM 12
DOJLIDY Białystok FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski
2017-02-07
g. 18:00
077
SM 13
MORLINY Ostróda FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:2 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2017-03-10
g. 18:00
082
SM 14
3S POLONIA Bytom FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras Widzów: 50
2017-03-12
g. 16:00
087
SM 15
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS DEKORGLASS Działdowo 2:3 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2017-03-24
g. 18:00
092
SM 16
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2017-03-27
g. 18:00
097
SM 17
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
SG: Daria Rutkowska
2017-04-04
g. 18:00
606
SM 18
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów KST ENERGA-MANEKIN Toruń -:- Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2017-04-14
g. 18:00
613
SM 19
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów PKS KOLPING FRAC Jarosław -:- Szczegóły
SG: Jacek Wilk
2017-04-21
g. 18:00
619
SM 20
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
SG: Andrzej Moczko
2017-05-12
g. 18:00
626
SM 21
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz -:- Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2017-05-15
g. 18:00
632
SM 22
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów POLTAREX POGOŃ Lębork -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak