Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
DOJLIDY Białystok
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Ks. St. Suchowolca 26, 15-566 Białystok
Telefon:
792313001
E-mail:
tenis.dojlidy@gmail.com
WWW:
www.uksdojlidy.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Ks. St. Suchowolca 26 (duża hala)
Prezes Klubu:
Wiesław Joszczyk

Osoba odpowiedzialna:
Piotr Anchim
792313001
tenis.dojlidy@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Marcin Jarkowski
533426282
tenis.dojlidy@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
ul. Ks. St. Suchowolca 26 (mała sala)
Rodzaj stołów:
Tibhar Showcourt
Rodzaj piłek:
Tibhar SL
Rodzaj podłoża:
Teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS DEKORGLASS Działdowo 16 33 43:29
2. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 15 30 37:24
3. KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 15 29 35:24
4. MORLINY Ostróda 15 24 32:29
5. FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 15 24 34:34
6. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 15 23 33:31
7. DOJLIDY Białystok 15 23 30:27
8. 3S POLONIA Bytom 16 22 31:33
9. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 15 19 28:34
10. PKS KOLPING FRAC Jarosław 15 17 27:33
11. POLTAREX POGOŃ Lębork 15 15 23:38
12. KST ENERGA-MANEKIN Toruń 15 14 22:39

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Pełny ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00209 Zeng Yi Wang Polska 24.06.1983 13 9 39:27
00210 Platonov Pavel Białoruś 28.09.1983 9 9 27:27
00211 Ho Kwan Kit Hongkong 20.04.1997 5 1 15:3
00212 Khanin Aliaksandr Białoruś 13.04.1998 3 7 9:21
00215 Chojnacki Jakub Polska 02.01.1999 0 0 0:0
00214 Walaszek Przemysław Polska 25.05.2000 0 1 0:3
00213 Jarkowski Marcin Polska 31.08.1975 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
001
SM 1
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk DOJLIDY Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2016-09-16
g. 18:00
W: pozytywna
012
SM 2
KST ENERGA-MANEKIN Toruń DOJLIDY Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2016-09-30
g. 17:00
W: pozytywna
018
SM 3
POLTAREX POGOŃ Lębork DOJLIDY Białystok 0:3 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek
2016-10-01
g. 17:30
W: pozytywna
023
SM 4
DOJLIDY Białystok DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski
2016-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
030
SM 5
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów DOJLIDY Białystok 2:3 Szczegóły
SG: Marek Worek
2016-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
034
SM 6
DOJLIDY Białystok PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:0 Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski
2016-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
042
SM 7
MORLINY Ostróda DOJLIDY Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2016-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
045
SM 8
DOJLIDY Białystok 3S POLONIA Bytom 0:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski
2016-12-30
g. 18:00
W: pozytywna
054
SM 9
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz DOJLIDY Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2017-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
056
SM 10
DOJLIDY Białystok KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski
2017-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
066
SM 11
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra DOJLIDY Białystok 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko
2017-02-10
g. 18:00
072
SM 12
DOJLIDY Białystok FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski
2017-02-17
g. 18:00
078
SM 13
DOJLIDY Białystok POLTAREX POGOŃ Lębork 3:0 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski
2017-03-09
g. 18:00
083
SM 14
DOJLIDY Białystok MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski
2017-03-12
g. 16:00
088
SM 15
3S POLONIA Bytom DOJLIDY Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Robert Olencki
2017-03-24
g. 18:00
093
SM 16
KS DEKORGLASS Działdowo DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG: Marta Gromek
2017-03-31
g. 18:00
098
SM 17
DOJLIDY Białystok KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk -:- Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski
2017-04-07
g. 18:00
603
SM 18
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG:
2017-04-14
g. 18:00
612
SM 19
DOJLIDY Białystok KST ENERGA-MANEKIN Toruń -:- Szczegóły
SG: Jan Radoński
2017-04-05
g. 18:00
618
SM 20
PKS KOLPING FRAC Jarosław DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG: Gracjan Nowak
2017-05-12
g. 18:00
625
SM 21
DOJLIDY Białystok ZKS PALMIARNIA Zielona Góra -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski
2017-05-15
g. 18:00
631
SM 22
DOJLIDY Białystok ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz -:- Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski