Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
POLMLEK Lidzbark Warmiński
Ekstraklasa Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Telefon:
89 7672377
E-mail:
gimnazjum2.lw@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Prezes Klubu:
Czesław Sienkiewicz
500181842
gimnazjum2.lw@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Zbyszek Pietkiewicz
602247724
z.pietkiewicz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Wierzbickiego 3, 11-100 Lidzbark Warmiński
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly 40+ *** (białe)
Rodzaj podłoża:
wykładzina

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg 18 36 54:5
2. KU AZS UE Wrocław 18 28 45:25
3. BEBETTO AZS AJD Częstochowa 18 24 41:24
4. SKTS Sochaczew 18 24 43:23
5. GLKS SCANIA Nadarzyn 18 24 42:25
6. POLMLEK Lidzbark Warmiński 18 20 37:29
7. KS BRONOWIANKA Kraków 18 12 20:44
8. AZS UMCS OPTIMA Lublin 18 6 20:49
9. MKS JEDYNKA Łódź 18 4 15:50
10. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 2 10:53

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00350 Gaponova Ganna Ukraina 28.10.1985 14 7 42:21
00352 Pietkiewicz Monika Polska 29.01.1983 9 4 27:12
00351 Arlouskaya Alina Białoruś 20.07.1995 9 10 27:30
00353 Lalak Karolina Polska 08.06.1998 5 7 15:21
00354 Archacka Julia Polska 21.01.2003 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-12
g. 19:00
W: pozytywna
103
EK 1
BEBETTO AZS AJD Częstochowa POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:0 Szczegóły
SG: Jacek Wilk Widzów: 40
2016-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
108
EK 2
POLMLEK Lidzbark Warmiński AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:1 Szczegóły
SG: Marta Gromek Widzów: 50
2016-09-19
g. 17:00
W: pozytywna
113
EK 3
KU AZS UE Wrocław POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:1 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: 60
2016-10-01
g. 16:00
W: pozytywna
118
EK 4
MKS JEDYNKA Łódź POLMLEK Lidzbark Warmiński 0:3 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz Widzów: 25
2016-10-02
g. 15:00
W: pozytywna
122
EK 5
GLKS SCANIA Nadarzyn POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:2 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak Widzów: 10
2016-11-05
g. 17:00
W: pozytywna
126
EK 6
SKTS Sochaczew POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:1 Szczegóły
SG: Daria Rutkowska Widzów: 50
2016-10-04
g. 17:00
W: pozytywna
130
EK 7
POLMLEK Lidzbark Warmiński KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Marta Gromek Widzów: 15
2016-11-26
g. 16:00
W: pozytywna
137
EK 8
UKS CHROBRY Międzyzdroje POLMLEK Lidzbark Warmiński 1:3 Szczegóły
SG: Marek Kibała Widzów: 19
2016-12-10
g. 16:00
W: pozytywna
142
EK 9
POLMLEK Lidzbark Warmiński KS BRONOWIANKA Kraków 3:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Archacki Widzów: 30
2017-01-07
g. 18:30
W: pozytywna
148
EK 10
POLMLEK Lidzbark Warmiński BEBETTO AZS AJD Częstochowa 3:0 Szczegóły
SG: Robert Woźniak Widzów: 30
2017-01-14
g. 16:00
W: pozytywna
153
EK 11
AZS UMCS OPTIMA Lublin POLMLEK Lidzbark Warmiński 2:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 50
2017-02-09
g. 16:00
W: pozytywna
158
EK 12
POLMLEK Lidzbark Warmiński KU AZS UE Wrocław 3:1 Szczegóły
SG: Marta Gromek Widzów: 32
2017-02-11
g. 16:00
W: pozytywna
163
EK 13
POLMLEK Lidzbark Warmiński MKS JEDYNKA Łódź 3:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Archacki Widzów: 15
2017-02-07
g. 16:00
W: pozytywna
167
EK 14
POLMLEK Lidzbark Warmiński GLKS SCANIA Nadarzyn 1:3 Szczegóły
SG: Marta Gromek Widzów: 30
2017-03-11
g. 11:00
W: pozytywna
171
EK 15
POLMLEK Lidzbark Warmiński SKTS Sochaczew 1:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Archacki Widzów: 10
2017-03-18
g. 16:00
W: pozytywna
175
EK 16
KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Sowa Widzów: 15
2017-03-25
g. 17:00
W: pozytywna
182
EK 17
POLMLEK Lidzbark Warmiński UKS CHROBRY Międzyzdroje 3:0 Szczegóły
SG: Robert Woźniak Widzów: 10
2017-03-30
g. 16:00
W: pozytywna
187
EK 18
KS BRONOWIANKA Kraków POLMLEK Lidzbark Warmiński 0:3 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś Widzów: 15