Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
AZS UMCS OPTIMA Lublin
Ekstraklasa Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Langiewicza 22, 20-032 Lublin
Telefon:
(081) 463 45 35
E-mail:
biuro@azs.umcs.pl
WWW:
azs.umcs.pl
Adres hali podstawowej:
Langiewicza 22 (sala nr 1), Lublin
Prezes Klubu:
Dariusz Gaweł
600425064
d.gawel@azs.umcs.pl
Osoba odpowiedzialna:
Michał Szewczuk
793788299
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Symfoniczna 1, 20-853 Lublin
Rodzaj stołów:
Tibhar
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:
parkiet/teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg 18 36 54:5
2. KU AZS UE Wrocław 18 28 45:25
3. BEBETTO AZS AJD Częstochowa 18 24 41:24
4. SKTS Sochaczew 18 24 43:23
5. GLKS SCANIA Nadarzyn 18 24 42:25
6. POLMLEK Lidzbark Warmiński 18 20 37:29
7. KS BRONOWIANKA Kraków 18 12 20:44
8. AZS UMCS OPTIMA Lublin 18 6 20:49
9. MKS JEDYNKA Łódź 18 4 15:50
10. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 2 10:53

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Pełny ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00363 Aleksyeyenko Natalya Ukraina 03.07.1988 13 13 39:39
00364 Sivakova Katsiaryna Białoruś 26.03.1985 5 17 15:51
00366 Pawlak Sylwia Polska 26.08.1995 2 16 6:48
00367 Jeżewska Aleksandra Polska 08.03.1996 0 2 0:6
00365 Liu Wenwen Chiny 14.03.1991 0 0 0:0
00368 Pawlak Katarzyna Polska 31.10.2001 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-15
g. 16:00
W: pozytywna
104
EK 1
AZS UMCS OPTIMA Lublin KU AZS UE Wrocław 1:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 50
2016-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
108
EK 2
POLMLEK Lidzbark Warmiński AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:1 Szczegóły
SG: Marta Gromek Widzów: 50
2016-09-18
g. 16:00
W: pozytywna
112
EK 3
AZS UMCS OPTIMA Lublin GLKS SCANIA Nadarzyn 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej
2016-10-01
g. 17:00
W: pozytywna
116
EK 4
SKTS Sochaczew AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:0 Szczegóły
SG: Jan Respondowski Widzów: 37
2016-10-08
g. 18:00
W: pozytywna
120
EK 5
AZS UMCS OPTIMA Lublin KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Krystian Kilar Widzów: 50
2016-11-05
g. 14:00
W: pozytywna
128
EK 6
UKS CHROBRY Międzyzdroje AZS UMCS OPTIMA Lublin 1:3 Szczegóły
SG: Przemysław Andrzejewski Widzów: 15
2016-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
133
EK 7
KS BRONOWIANKA Kraków AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:1 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś Widzów: 15
2016-11-27
g. 17:00
W: pozytywna
139
EK 8
BEBETTO AZS AJD Częstochowa AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:0 Szczegóły
SG: Marek Wolny Widzów: 20
2016-12-10
g. 18:00
W: pozytywna
144
EK 9
AZS UMCS OPTIMA Lublin MKS JEDYNKA Łódź 3:2 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak Widzów: 100
2017-01-09
g. 17:15
W: pozytywna
149
EK 10
KU AZS UE Wrocław AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:1 Szczegóły
SG: Marek Plewa Widzów: 35
2017-01-14
g. 16:00
W: pozytywna
153
EK 11
AZS UMCS OPTIMA Lublin POLMLEK Lidzbark Warmiński 2:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 50
2017-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
157
EK 12
GLKS SCANIA Nadarzyn AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:0 Szczegóły
SG: Robert Krusiński Widzów: 28
2017-02-11
g. 16:00
W: pozytywna
161
EK 13
AZS UMCS OPTIMA Lublin SKTS Sochaczew 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej Widzów: 20
2017-02-13
g. 18:00
W: pozytywna
165
EK 14
KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:0 Szczegóły
SG: Marek Worek Widzów: 40
2017-03-11
g. 17:00
W: pozytywna
173
EK 15
AZS UMCS OPTIMA Lublin UKS CHROBRY Międzyzdroje 3:1 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 50
2017-03-19
g. 19:00
W: pozytywna
178
EK 16
AZS UMCS OPTIMA Lublin KS BRONOWIANKA Kraków 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej Widzów: 40
2017-03-23
g. 18:00
W: pozytywna
184
EK 17
AZS UMCS OPTIMA Lublin BEBETTO AZS AJD Częstochowa 1:3 Szczegóły
SG: Maciej Miliński Widzów: 35
2017-03-30
g. 16:00
W: pozytywna
189
EK 18
MKS JEDYNKA Łódź AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor Widzów: 10