Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Czyżewskiego 29, 80-336 Gdańsk
Telefon:
58 552 47 21
E-mail:
sekretariat.azs@awf.gda.pl
WWW:
www.azsawfis.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Czyżewskiego 30A, Gdańsk
Prezes Klubu:
Waldemar Moska

Osoba odpowiedzialna:
Bartosz Gajek
662444272
bartgajek@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Marcin Sankowski
793289286
Adres hali rezerwowej:
ul. Kazimierza Górskiego 1, Gdańsk
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
Butterfly
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 18 36 137:43
2. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 26 122:58
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 24 108:72
4. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 24 109:71
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 21 101:79
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 86:94
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8. KUKS REMUS Kościerzyna 18 8 48:132
9. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 6 59:121
10. MORLINY II Ostróda 18 4 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00369 Tomaszuk Tomasz Polska 29.12.1997 22 14 66:42
00131 Zandecki Jan Polska 20.01.2001 18 16 42:42
00959 Kreft Damian Polska 17.12.1996 15 20 32:52
00963 Sankowski Marcin Polska 28.08.1995 4 3 12:8
00127 Zatówka Patryk Polska 10.04.1997 4 1 8:2
00454 Witkowski Jakub Polska 06.09.2001 3 18 6:36
00964 Szafranek Piotr Polska 27.07.1973 2 2 4:4
00961 Gajek Bartosz Polska 26.02.1984 1 1 2:2
00960 Krawczyk Jakub Polska 08.04.1994 0 0 0:0
00129 Wang Yang Słowacja 24.09.1994 0 0 0:0
00962 Filbrandt Tomasz Polska 02.03.1990 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
202
1MPN 1
SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Izabela Rozner Widzów: 40
2016-09-17
g. 16:00
W: pozytywna
207
1MPN 2
KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 4:6 Szczegóły
SG: Roman Rzoska SL: Dagmar Rzoska Widzów: 15
2016-09-24
g. 16:00
W: pozytywna
212
1MPN 3
MORLINY II Ostróda KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 3:7 Szczegóły
SG: Marta Gromek SL: Grzegorz Archacki Widzów: 26
2016-10-07
g. 19:00
W: pozytywna
217
1MPN 4
KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk KS SPÓJNIA Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Władysław Mazurek Widzów: 22
2016-10-22
g. 16:00
W: pozytywna
222
1MPN 5
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 6:4 Szczegóły
SG: Beata Gazińska SL: Bogusław Szwochert Widzów: 15
2016-11-05
g. 16:00
W: pozytywna
227
1MPN 6
GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 8:2 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Marek Kibała Widzów: 40
2016-11-12
g. 16:00
W: pozytywna
231
1MPN 7
KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 5:5 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek SL: Mirosław Seidel Widzów: 20
2016-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
235
1MPN 8
MKS POGOŃ Siedlce KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Jan Radoński Widzów: 30
2016-12-10
g. 16:00
W: pozytywna
241
1MPN 9
KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk KUKS REMUS Kościerzyna 5:5 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Małgorzata Fidala Widzów: 20
2017-01-07
g. 16:00
W: pozytywna
248
1MPN 10
KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 4:6 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica SL: Michał Faran Widzów: 10
2017-01-22
g. 14:30
W: pozytywna
252
1MPN 11
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Artur Janowski Widzów: 45
2017-02-04
g. 16:00
W: pozytywna
256
1MPN 12
KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 5:5 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek SL: Mirosław Seidel Widzów: 15
2017-02-16
g. 16:00
W: pozytywna
260
1MPN 13
KS SPÓJNIA Warszawa KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Jacek Kozanowski Widzów: 36
2017-02-18
g. 16:00
W: pozytywna
268
1MPN 14
KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk MORLINY II Ostróda 8:2 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Marcin Fidala Widzów: 12
2017-03-20
g. 18:00
W: pozytywna
274
1MPN 15
KUKS REMUS Kościerzyna KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 2:8 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Marcin Fidala Widzów: 20
2017-03-25
g. 16:00
W: pozytywna
279
1MPN 16
KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Roman Rzoska SL: Dagmar Rzoska Widzów: 10
2017-04-22
g. 16:00
W: pozytywna
284
1MPN 17
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Tomasz Drzycimski Widzów: 30
2017-05-06
g. 16:00
W: pozytywna
288
1MPN 18
KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk MKS POGOŃ Siedlce 7:3 Szczegóły
SG: Roman Rzoska SL: Mirosław Seidel Widzów: 4