Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Rok powstania:  1946
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Międzymurze 2, 87-100 Toruń
Telefon:
(56) 652 81 88
E-mail:
info@energa-manekin.pl
WWW:
www.energa-manekin.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Bema 73/89, 87-100 Toruń
Prezes Klubu:
Piotrowski Krzysztof
502 205 630
odysey@odysey.com.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Piotrowski
502 205 630
info@energa-manekin.pl
Osoba odpowiedzialna:
Kazimierz Wiszowaty
608 824 746
oskarsport@op.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Międzymurze 2, 87-100 Toruń
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly
Rodzaj podłoża:
Teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 18 36 137:43
2. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 26 122:58
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 24 108:72
4. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 24 109:71
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 21 101:79
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 86:94
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8. KUKS REMUS Kościerzyna 18 8 48:132
9. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 6 59:121
10. MORLINY II Ostróda 18 4 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00289 Kotowski Tomasz Polska 05.07.1998 25 9 75:27
00292 Węderlich Damian Polska 05.02.1998 16 12 35:25
00290 Kotarski Maciej Polska 08.09.1998 15 17 35:47
00295 Utylski Rafał Polska 17.05.1983 12 4 24:8
00302 Bortoletto Ferreira Renan Brazylia 18.02.1999 9 7 27:21
00288 Piotrowski Paweł Polska 07.05.1996 9 5 18:10
00297 Piotrowski Krzysztof Polska 12.12.1969 2 0 4:0
00296 Makowski Kacper Polska 17.05.1998 2 0 4:0
00294 Urbanowicz Kamil Polska 27.07.1999 0 0 0:0
00291 Zhang Chao Chiny 05.01.1985 0 0 0:0
00286 Kulpa Konrad Polska 02.12.1994 0 0 0:0
00287 Matsumoto Cazuo Brazylia 02.08.1985 0 0 0:0
00285 Sirucek Pavel Czechy 20.11.1992 0 0 0:0
00293 Wiśniewski Rafał Polska 04.10.1993 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
203
1MPN 1
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Tomasz Drzycimski Widzów: 30
2016-09-17
g. 16:00
W: pozytywna
208
1MPN 2
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń MORLINY II Ostróda 9:1 Szczegóły
SG: Beata Gazińska SL: Tomasz Kurtyka Widzów: 21
2016-09-11
g. 13:00
W: pozytywna
213
1MPN 3
KS SPÓJNIA Warszawa KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 7:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Sławomir Załęski Widzów: 42
2016-10-23
g. 13:00
W: pozytywna
218
1MPN 4
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 8:2 Szczegóły
SG: Beata Gazińska SL: Katsiaryna Sivakova Widzów: 5
2016-10-22
g. 16:00
W: pozytywna
222
1MPN 5
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 6:4 Szczegóły
SG: Beata Gazińska SL: Bogusław Szwochert Widzów: 15
2016-11-06
g. 10:00
W: pozytywna
226
1MPN 6
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 6:4 Szczegóły
SG: Przemysław Andrzejewski SL: Leszek Czajewski Widzów: 20
2016-11-13
g. 12:00
W: pozytywna
230
1MPN 7
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń MKS POGOŃ Siedlce 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Tomasz Drzycimski Widzów: 25
2016-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
237
1MPN 8
KUKS REMUS Kościerzyna KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 1:9 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Roman Rzoska Widzów: 15
2016-12-04
g. 17:00
W: pozytywna
242
1MPN 9
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 9:1 Szczegóły
SG: Beata Gazińska SL: Bogusław Szwochert Widzów: 15
2017-01-07
g. 16:00
W: pozytywna
248
1MPN 10
KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 4:6 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica SL: Michał Faran Widzów: 10
2017-01-14
g. 16:00
W: pozytywna
253
1MPN 11
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Tomasz Kurtyka Widzów: 15
2017-02-19
g. 14:00
W: pozytywna
258
1MPN 12
MKS POGOŃ Siedlce KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Karolina Osińska Widzów: 26
2017-02-11
g. 16:00
W: pozytywna
263
1MPN 13
SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 4:6 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Mateusz Kozanowski Widzów: 15
2017-02-18
g. 16:00
W: pozytywna
267
1MPN 14
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 4:6 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Sławomir Załęski Widzów: 35
2017-03-11
g. 16:00
W: pozytywna
271
1MPN 15
GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka SL: Przemysław Andrzejewski Widzów: 40
2017-03-25
g. 16:00
W: pozytywna
275
1MPN 16
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń KS SPÓJNIA Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Beata Gazińska SL: Katsiaryna Sivakova Widzów: 27
2017-04-22
g. 16:00
W: pozytywna
282
1MPN 17
MORLINY II Ostróda KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 3:7 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Grzegorz Bor Widzów: 10
2017-05-06
g. 16:00
W: pozytywna
287
1MPN 18
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń KUKS REMUS Kościerzyna 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Katsiaryna Sivakova Widzów: 10