Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
KS SPÓJNIA Warszawa
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Wybrzeże Gdyńskie 2, 01-531 Warszawa
Telefon:
22 839 59 89
E-mail:
klub@ksspojnia.pl
WWW:
spojniawarszawa.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, Warszawa
Prezes Klubu:
Maciej Rokosz
22 839 59 89
klub@ksspojnia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Stępień
602218339
Osoba odpowiedzialna:
Cezary Walichnowski
665651665
cezary.walichnowski@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Palio
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 18 36 137:43
2. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 26 122:58
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 24 108:72
4. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 24 109:71
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 21 101:79
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 86:94
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8. KUKS REMUS Kościerzyna 18 8 48:132
9. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 6 59:121
10. MORLINY II Ostróda 18 4 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00832 Meng Zhen Chiny 08.07.1989 28 7 84:21
00828 Fertikowski Paweł Polska 12.11.1990 28 2 84:6
00829 Daniel Artur Polska 28.04.1982 26 9 53:21
00830 Murawski Michał Polska 17.10.1995 16 9 32:19
00831 Kurowski Kamil Polska 14.07.1996 12 7 25:15
00835 Koniczuk Piotr Polska 04.05.1965 0 0 0:0
00834 Sokołowski Łukasz Polska 14.07.2002 0 0 0:0
00833 Stępień Krzysztof Polska 10.07.1970 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
204
1MPN 1
MORLINY II Ostróda KS SPÓJNIA Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Archacki SL: Marta Gromek Widzów: 11
2016-09-17
g. 17:00
W: pozytywna
209
1MPN 2
KS SPÓJNIA Warszawa GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 9:1 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Grzegorz Lewandowski Widzów: 25
2016-09-11
g. 13:00
W: pozytywna
213
1MPN 3
KS SPÓJNIA Warszawa KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 7:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Sławomir Załęski Widzów: 42
2016-10-07
g. 19:00
W: pozytywna
217
1MPN 4
KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk KS SPÓJNIA Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Władysław Mazurek Widzów: 22
2016-10-23
g. 16:00
W: pozytywna
221
1MPN 5
KS SPÓJNIA Warszawa UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Jacek Kozanowski Widzów: 70
2016-11-05
g. 16:00
W: pozytywna
225
1MPN 6
MKS POGOŃ Siedlce KS SPÓJNIA Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Marek Skorupka Widzów: 35
2016-09-18
g. 12:00
W: pozytywna
232
1MPN 7
KS SPÓJNIA Warszawa KUKS REMUS Kościerzyna 8:2 Szczegóły
SG: Artur Kozak SL: Mateusz Kozanowski Widzów: 17
2016-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
238
1MPN 8
SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa KS SPÓJNIA Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Magdalena Olszewska Widzów: 16
2016-12-02
g. 14:30
W: pozytywna
243
1MPN 9
KS SPÓJNIA Warszawa ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Mateusz Kozanowski Widzów: 24
2017-01-08
g. 16:00
W: pozytywna
245
1MPN 10
KS SPÓJNIA Warszawa SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Magdalena Olszewska Widzów: 36
2017-01-15
g. 15:00
W: pozytywna
250
1MPN 11
KS SPÓJNIA Warszawa MORLINY II Ostróda 10:0 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Grzegorz Lewandowski Widzów: 28
2017-02-04
g. 16:00
W: pozytywna
255
1MPN 12
KUKS REMUS Kościerzyna KS SPÓJNIA Warszawa 0:10 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala Widzów: 10
2017-02-16
g. 16:00
W: pozytywna
260
1MPN 13
KS SPÓJNIA Warszawa KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Jacek Kozanowski Widzów: 36
2017-02-23
g. 17:00
W: pozytywna
265
1MPN 14
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS SPÓJNIA Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Katsiaryna Sivakova Widzów: 50
2017-03-12
g. 15:00
W: pozytywna
270
1MPN 15
KS SPÓJNIA Warszawa MKS POGOŃ Siedlce 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Krzysztof Miszkurka Widzów: 17
2017-03-25
g. 16:00
W: pozytywna
275
1MPN 16
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń KS SPÓJNIA Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Beata Gazińska SL: Katsiaryna Sivakova Widzów: 27
2017-04-22
g. 16:00
W: pozytywna
280
1MPN 17
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KS SPÓJNIA Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Leszek Czajewski Widzów: 60
2017-05-06
g. 16:00
W: pozytywna
285
1MPN 18
GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski KS SPÓJNIA Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Andrzej Lemieszka Widzów: 48