Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz
Telefon:
564621478
E-mail:
olimpiaunia.grudziadz@wp.pl
WWW:
www.olimpiaunia.org.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Malicki Szymon
502522407
olimpiaunia.grudziadz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wilmański Jerzy
509339465
olimpiaunia.grudziadz@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Nauczycielska 19, 86-300 Grudziądz
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly
Rodzaj podłoża:
Teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 18 36 137:43
2. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 26 122:58
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 24 108:72
4. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 24 109:71
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 21 101:79
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 86:94
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8. KUKS REMUS Kościerzyna 18 8 48:132
9. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 6 59:121
10. MORLINY II Ostróda 18 4 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00824 Kulczycki Samuel Polska 09.08.2002 23 13 56:34
00823 Grela Artur Polska 21.06.2000 23 13 52:38
00820 Malicki Szymon Polska 20.12.1988 22 14 66:42
00822 Dziadek Kamil Polska 21.03.2000 14 22 28:44
00827 Urbański Mateusz Polska 30.07.1993 0 0 0:0
00826 Szymański Paweł Polska 16.03.2000 0 0 0:0
00821 Ciołkowski Paweł Polska 20.11.2002 0 0 0:0
00825 Malicki Tomasz Polska 11.02.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
203
1MPN 1
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Tomasz Drzycimski Widzów: 30
2016-09-17
g. 16:00
W: pozytywna
207
1MPN 2
KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 4:6 Szczegóły
SG: Roman Rzoska SL: Dagmar Rzoska Widzów: 15
2016-09-18
g. 12:00
W: pozytywna
211
1MPN 3
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Andrzej Jesiołowski Widzów: 27
2016-10-08
g. 12:00
W: pozytywna
215
1MPN 4
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz MKS POGOŃ Siedlce 4:6 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek SL: Mirosław Seidel Widzów: 25
2016-10-22
g. 16:00
W: pozytywna
223
1MPN 5
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KUKS REMUS Kościerzyna 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Tomasz Kurtyka Widzów: 30
2016-10-23
g. 16:00
W: pozytywna
229
1MPN 6
SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 6:4 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Michał Pawlak Widzów: 15
2016-11-12
g. 16:00
W: pozytywna
234
1MPN 7
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Tomasz Kurtyka Widzów: 38
2016-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
239
1MPN 8
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz MORLINY II Ostróda 8:2 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Sławomir Załęski Widzów: 44
2016-12-02
g. 14:30
W: pozytywna
243
1MPN 9
KS SPÓJNIA Warszawa ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Mateusz Kozanowski Widzów: 24
2017-01-07
g. 16:00
W: pozytywna
249
1MPN 10
MKS POGOŃ Siedlce ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 5:5 Szczegóły
SG: Robert Krusiński SL: Jan Radoński Widzów: 25
2017-01-14
g. 16:00
W: pozytywna
253
1MPN 11
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Tomasz Kurtyka Widzów: 15
2017-01-21
g. 16:00
W: pozytywna
257
1MPN 12
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 4:6 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Jan Wojtaś Widzów: 40
2017-01-22
g. 14:00
W: pozytywna
261
1MPN 13
GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 4:6 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Przemysław Andrzejewski Widzów: 62
2017-02-23
g. 17:00
W: pozytywna
265
1MPN 14
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS SPÓJNIA Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Katsiaryna Sivakova Widzów: 50
2017-03-23
g. 18:00
W: pozytywna
273
1MPN 15
MORLINY II Ostróda ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 4:6 Szczegóły
SG: Marta Gromek SL: Robert Woźniak Widzów: 25
2017-03-25
g. 16:00
W: pozytywna
278
1MPN 16
KUKS REMUS Kościerzyna ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 0:10 Szczegóły
SG: Marcin Fidala SL: Małgorzata Fidala Widzów: 20
2017-04-22
g. 16:00
W: pozytywna
284
1MPN 17
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Tomasz Drzycimski Widzów: 30
2017-05-06
g. 16:00
W: pozytywna
289
1MPN 18
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Andrzej Grządziel Widzów: 25