Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
KUKS REMUS Kościerzyna
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
3 Maja 9A, 83-400 Kościerzyna
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Władysława Sikorskiego 20, 83-400 Kościerzyna
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Łukasz Godlewski
602673986
godles343@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Centrum Sportu i Rekreacji Skorzewo,ul. Peplińskiego 21, 83-400 Kościerzyna
Rodzaj stołów:
Joola
Rodzaj piłek:
Butterfly
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 18 36 137:43
2. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 26 122:58
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 24 108:72
4. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 24 109:71
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 21 101:79
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 86:94
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8. KUKS REMUS Kościerzyna 18 8 48:132
9. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 6 59:121
10. MORLINY II Ostróda 18 4 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00947 Michna Paweł Polska 21.01.1979 13 21 26:44
00946 Makowski Andrzej Polska 26.01.1982 11 25 33:75
00945 Godlewski Łukasz Polska 13.03.1982 9 23 27:69
00949 Kalinowski Paweł Polska 09.08.1993 4 25 8:50
00948 Siluta Jacek Polska 29.07.1980 0 13 0:28

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
201
1MPN 1
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KUKS REMUS Kościerzyna 10:0 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Przemysław Andrzejewski Widzów: 38
2016-09-17
g. 16:00
W: pozytywna
205
1MPN 2
MKS POGOŃ Siedlce KUKS REMUS Kościerzyna 5:5 Szczegóły
SG: Artur Kozak SL: Jarosław Dąbrowski Widzów: 21
2016-09-11
g. 14:00
W: pozytywna
214
1MPN 3
GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski KUKS REMUS Kościerzyna 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka Widzów: 30
2016-10-01
g. 16:00
W: pozytywna
219
1MPN 4
KUKS REMUS Kościerzyna SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Marcin Fidala SL: Małgorzata Fidala Widzów: 12
2016-10-22
g. 16:00
W: pozytywna
223
1MPN 5
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KUKS REMUS Kościerzyna 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Tomasz Kurtyka Widzów: 30
2016-10-23
g. 17:00
W: pozytywna
228
1MPN 6
KUKS REMUS Kościerzyna MORLINY II Ostróda 7:3 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Roman Rzoska Widzów: 21
2016-09-18
g. 12:00
W: pozytywna
232
1MPN 7
KS SPÓJNIA Warszawa KUKS REMUS Kościerzyna 8:2 Szczegóły
SG: Artur Kozak SL: Mateusz Kozanowski Widzów: 17
2016-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
237
1MPN 8
KUKS REMUS Kościerzyna KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 1:9 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Roman Rzoska Widzów: 15
2016-12-10
g. 16:00
W: pozytywna
241
1MPN 9
KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk KUKS REMUS Kościerzyna 5:5 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Małgorzata Fidala Widzów: 20
2017-01-07
g. 19:00
W: pozytywna
247
1MPN 10
KUKS REMUS Kościerzyna UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 1:9 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Roman Rzoska Widzów: 7
2017-01-08
g. 14:00
W: pozytywna
251
1MPN 11
KUKS REMUS Kościerzyna GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 0:10 Szczegóły
SG: Roman Rzoska SL: Dagmar Rzoska Widzów: 5
2017-02-04
g. 16:00
W: pozytywna
255
1MPN 12
KUKS REMUS Kościerzyna KS SPÓJNIA Warszawa 0:10 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala Widzów: 10
2017-02-11
g. 16:00
W: pozytywna
264
1MPN 13
MORLINY II Ostróda KUKS REMUS Kościerzyna 4:6 Szczegóły
SG: Robert Woźniak SL: Marta Gromek Widzów: 9
2017-02-18
g. 16:00
W: pozytywna
269
1MPN 14
SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa KUKS REMUS Kościerzyna 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Michał Pawlak Widzów: 15
2017-03-20
g. 18:00
W: pozytywna
274
1MPN 15
KUKS REMUS Kościerzyna KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 2:8 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Marcin Fidala Widzów: 20
2017-03-25
g. 16:00
W: pozytywna
278
1MPN 16
KUKS REMUS Kościerzyna ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 0:10 Szczegóły
SG: Marcin Fidala SL: Małgorzata Fidala Widzów: 20
2017-04-22
g. 16:00
W: pozytywna
283
1MPN 17
KUKS REMUS Kościerzyna MKS POGOŃ Siedlce 2:8 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Roman Rzoska Widzów: 3
2017-05-06
g. 16:00
W: pozytywna
287
1MPN 18
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń KUKS REMUS Kościerzyna 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Katsiaryna Sivakova Widzów: 10