Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
ul. Harcerska 1, 86-200 Chełmno
Telefon:
600 854 298
E-mail:
lukschelmno@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Harcerska 1, 86-200 Chełmno
Prezes Klubu:
Maciej Steczeń
607 196 340
Osoba odpowiedzialna:
Janusz Błażejewicz
660 678 594
mjblazejewicz@poczta.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Kocoń
600 854 298
lukschelmno@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Szkolna 11, 86-200 Chełmno
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 31 123:57
2. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 18 31 131:49
3. MRKS Gdańsk 18 29 125:55
4. GLKS II Nadarzyn 18 25 112:68
5. KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 18 16 82:98
6. STELLA NIECHAN Gniezno 18 14 74:106
7. ATS Białystok 18 12 78:102
8. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 9 61:119
9. KS GALAXY Białystok 18 9 65:115
10. MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 18 4 49:131

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00516 Szczuka Agata Polska 28.12.2000 26 6 72:18
00518 Błażejewicz Zuzanna Polska 13.01.2001 23 10 46:21
00517 Hennig Katarzyna Polska 30.08.1999 19 14 49:37
00515 Pasińska Anika Polska 30.07.1992 18 10 40:25
00514 Sitarska Agnieszka Polska 30.12.1987 11 5 33:15
00521 Podufalska Sylwia Polska 16.12.1978 0 0 0:0
00519 Panek Daria Polska 27.09.2002 0 2 0:4
00520 Piłat Agnieszka Polska 14.04.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
400
1KPN 1
MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 1:9 Szczegóły
SG: Tomasz Kurtyka SL: Andrzej Grządziel Widzów: 55
2016-09-17
g. 16:00
W: pozytywna
405
1KPN 2
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno IKTS NOTEĆ Inowrocław 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Tomasz Drzycimski Widzów: 35
2016-09-24
g. 16:00
W: pozytywna
410
1KPN 3
KS GALAXY Białystok LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 4:6 Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Dariusz Świetlicki Widzów: 10
2016-10-08
g. 12:30
W: pozytywna
415
1KPN 4
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno STELLA NIECHAN Gniezno 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Tomasz Kurtyka Widzów: 20
2016-10-22
g. 16:00
W: pozytywna
420
1KPN 5
KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 4:6 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski SL: Krystian Skibniewski Widzów: 15
2016-11-05
g. 16:00
W: pozytywna
425
1KPN 6
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno GLKS II Nadarzyn 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Bogusław Szwochert Widzów: 24
2016-11-12
g. 18:00
W: pozytywna
430
1KPN 7
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 6:4 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Krzysztof Miszkurka Widzów: 10
2016-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
435
1KPN 8
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno ATS Białystok 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Tomasz Kurtyka Widzów: 30
2016-12-10
g. 13:00
W: pozytywna
440
1KPN 9
MRKS Gdańsk LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 5:5 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica SL: Mirosław Seidel Widzów: 20
2017-01-07
g. 16:00
W: pozytywna
448
1KPN 10
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KS GALAXY Białystok 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Beata Gazińska Widzów: 15
2017-01-14
g. 16:00
W: pozytywna
453
1KPN 11
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Beata Gazińska Widzów: 15
2017-02-04
g. 16:00
W: pozytywna
458
1KPN 12
ATS Białystok LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 1:9 Szczegóły
SG: Marcin Klejno Widzów: 12
2017-02-19
g. 16:00
W: pozytywna
463
1KPN 13
IKTS NOTEĆ Inowrocław LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 4:6 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Andrzej Jesiołowski Widzów: 23
2017-02-18
g. 16:00
W: pozytywna
467
1KPN 14
GLKS II Nadarzyn LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski SL: Jan Radoński Widzów: 10
2017-03-11
g. 15:00
W: pozytywna
471
1KPN 15
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno MRKS Gdańsk 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Bogusław Szwochert Widzów: 17
2017-03-25
g. 16:00
W: pozytywna
475
1KPN 16
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Tomasz Drzycimski Widzów: 25
2017-04-22
g. 16:00
W: pozytywna
482
1KPN 17
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 10:0 Szczegóły
SG: Tomasz Kurtyka SL: Bogusław Szwochert Widzów: 15
2017-05-06
g. 16:00
W: pozytywna
487
1KPN 18
STELLA NIECHAN Gniezno LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Drygas Widzów: 5