Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
MRKS Gdańsk
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
ul. Załogowa 1, 80-557 Gdańsk
Telefon:
(58) 762 07 28
E-mail:
klub@mrks.pl
WWW:
mrks.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Meissnera 1, 80-462 Gdańsk
Prezes Klubu:
Włodzimierz Schmidt
601 631 042
klub@mrks.pl
Osoba odpowiedzialna:
Ryszard Weisbrodt
602 316 717
ryszard.weisbrodt@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Karol Skolimowski
501 390 323
k.skolimowski@op.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Meissnera 1, 80-462 Gdańsk
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly/Joola
Rodzaj podłoża:
drewniane

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 31 123:57
2. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 18 31 131:49
3. MRKS Gdańsk 18 29 125:55
4. GLKS II Nadarzyn 18 25 112:68
5. KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 18 16 82:98
6. STELLA NIECHAN Gniezno 18 14 74:106
7. ATS Białystok 18 12 78:102
8. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 9 61:119
9. KS GALAXY Białystok 18 9 65:115
10. MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 18 4 49:131

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00738 Kaczmarek Agnieszka Polska 09.02.1995 22 12 66:36
00740 Krajewska Marta Polska 10.04.1995 19 14 57:42
00742 Miklaszewska Maja Polska 29.06.2001 24 10 49:22
00739 Olczak Honorata Polska 18.04.1996 21 3 42:6
00741 Kędzior Daria Polska 14.04.1997 14 4 29:8
00745 Weber Oliwia Polska 19.09.2001 0 0 0:0
00744 Alot Nina Polska 26.08.2001 0 0 0:0
00743 Witkowska Julia Polska 10.07.1999 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
401
1KPN 1
IKTS NOTEĆ Inowrocław MRKS Gdańsk 1:9 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Beata Gazińska Widzów: 25
2016-09-17
g. 16:00
W: pozytywna
406
1KPN 2
MRKS Gdańsk KS GALAXY Białystok 9:1 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Władysław Mazurek Widzów: 20
2016-09-24
g. 16:00
W: pozytywna
411
1KPN 3
STELLA NIECHAN Gniezno MRKS Gdańsk 4:6 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek SL: Jacek Drygas Widzów: 25
2016-10-08
g. 16:00
W: pozytywna
416
1KPN 4
MRKS Gdańsk KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 9:1 Szczegóły
SG: Roman Rzoska SL: Małgorzata Fidala Widzów: 15
2016-10-07
g. 16:00
W: pozytywna
421
1KPN 5
GLKS II Nadarzyn MRKS Gdańsk 4:6 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński Widzów: 10
2016-11-06
g. 17:00
W: pozytywna
426
1KPN 6
MRKS Gdańsk SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Michał Faran Widzów: 25
2016-11-12
g. 16:00
W: pozytywna
431
1KPN 7
ATS Białystok MRKS Gdańsk 2:8 Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Dariusz Świetlicki Widzów: 25
2016-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
436
1KPN 8
MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz MRKS Gdańsk 1:9 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Andrzej Grządziel Widzów: 18
2016-12-10
g. 13:00
W: pozytywna
440
1KPN 9
MRKS Gdańsk LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 5:5 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica SL: Mirosław Seidel Widzów: 20
2017-01-07
g. 14:00
W: pozytywna
446
1KPN 10
MRKS Gdańsk MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 7:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Mirosław Seidel Widzów: 20
2017-01-14
g. 16:00
W: pozytywna
451
1KPN 11
MRKS Gdańsk STELLA NIECHAN Gniezno 8:2 Szczegóły
SG: Roman Rzoska SL: Władysław Mazurek Widzów: 17
2017-02-04
g. 16:00
W: pozytywna
456
1KPN 12
KS GALAXY Białystok MRKS Gdańsk 0:10 Szczegóły
SG: Robert Krusiński SL: Krystian Kilar Widzów: 3
2017-02-05
g. 13:00
W: pozytywna
461
1KPN 13
KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża MRKS Gdańsk 2:8 Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Eugeniusz Skibniewski Widzów: 44
2017-02-18
g. 16:00
W: pozytywna
466
1KPN 14
MRKS Gdańsk ATS Białystok 8:2 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Roman Rzoska Widzów: 15
2017-03-11
g. 15:00
W: pozytywna
471
1KPN 15
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno MRKS Gdańsk 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Bogusław Szwochert Widzów: 17
2017-03-25
g. 14:00
W: pozytywna
476
1KPN 16
MRKS Gdańsk GLKS II Nadarzyn 6:4 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Władysław Mazurek Widzów: 27
2017-04-22
g. 16:00
W: pozytywna
481
1KPN 17
MRKS Gdańsk IKTS NOTEĆ Inowrocław 8:2 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Władysław Mazurek Widzów: 50
2017-05-06
g. 16:00
W: pozytywna
485
1KPN 18
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa MRKS Gdańsk 9:1 Szczegóły
SG: Michał Pawlak SL: Jan Radoński Widzów: 30