Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
ul. Karczewska 18, 04-112 Warszawa
Telefon:
223456601
E-mail:
j.adamkiewicz@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Króla Maciusia 5, Warszawa (hala sportowa)
Prezes Klubu:
Jarosław Adamkiewicz
502211187
j.adamkiewicz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Adam Szatecki
600734034
szatek1971@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Michał Zakrzewski
516124777
ja7777_77@tlen.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Siennicka 40, Warszawa
Rodzaj stołów:
Xiom
Rodzaj piłek:
Hanno
Rodzaj podłoża:
sztuczny parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 31 123:57
2. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 18 31 131:49
3. MRKS Gdańsk 18 29 125:55
4. GLKS II Nadarzyn 18 25 112:68
5. KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 18 16 82:98
6. STELLA NIECHAN Gniezno 18 14 74:106
7. ATS Białystok 18 12 78:102
8. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 9 61:119
9. KS GALAXY Białystok 18 9 65:115
10. MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 18 4 49:131

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00866 Zakrzewska Agata Polska 16.02.2000 28 6 84:18
00867 Leśniak Alicja Polska 10.09.1993 23 1 46:2
00868 Klimczak Monika Polska 23.09.1997 22 13 49:31
00865 Bąk Natalia Polska 24.03.1989 20 8 60:24
00869 Więckowska Julia Polska 25.10.2002 12 5 24:10
00870 Przesmycka Magdalena Polska 03.09.1997 1 3 2:6
00872 Adamkiewicz Renata Polska 05.10.1996 0 0 0:0
00871 Zaniewska Wiktoria Polska 22.05.1997 0 2 0:4

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 13:00
W: pozytywna
403
1KPN 1
STELLA NIECHAN Gniezno SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek SL: Zbigniew Gliniany Widzów: 15
2016-09-17
g. 16:00
W: pozytywna
408
1KPN 2
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 8:2 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka SL: Mateusz Kozanowski Widzów: 10
2016-09-24
g. 16:00
W: pozytywna
413
1KPN 3
GLKS II Nadarzyn SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Jarosław Dąbrowski Widzów: 4
2016-10-08
g. 16:00
W: pozytywna
418
1KPN 4
MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Andrzej Grządziel Widzów: 30
2016-10-22
g. 16:00
W: pozytywna
422
1KPN 5
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa ATS Białystok 7:3 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak SL: Jarosław Dąbrowski Widzów: 20
2016-11-06
g. 17:00
W: pozytywna
426
1KPN 6
MRKS Gdańsk SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Michał Faran Widzów: 25
2016-11-12
g. 18:00
W: pozytywna
430
1KPN 7
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 6:4 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Krzysztof Miszkurka Widzów: 10
2016-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
437
1KPN 8
IKTS NOTEĆ Inowrocław SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Beata Gazińska Widzów: 10
2016-12-10
g. 16:00
W: pozytywna
442
1KPN 9
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa KS GALAXY Białystok 7:3 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Artur Kozak Widzów: 6
2017-01-07
g. 16:00
W: pozytywna
445
1KPN 10
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa IKTS NOTEĆ Inowrocław 10:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Jacek Kozanowski Widzów: 8
2017-01-14
g. 16:00
W: pozytywna
450
1KPN 11
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 9:1 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Jan Radoński Widzów: 6
2017-02-05
g. 17:00
W: pozytywna
455
1KPN 12
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa STELLA NIECHAN Gniezno 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Jarosław Dąbrowski Widzów: 6
2017-03-12
g. 12:00
W: pozytywna
460
1KPN 13
KS GALAXY Białystok SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Marek Skorupka SL: Krzysztof Miszkurka Widzów: 8
2017-02-18
g. 16:00
W: pozytywna
465
1KPN 14
KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Eugeniusz Skibniewski Widzów: 15
2017-03-11
g. 16:00
W: pozytywna
470
1KPN 15
ATS Białystok SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Marek Skorupka SL: Jacek Kozanowski Widzów: 8
2017-03-25
g. 16:00
W: pozytywna
475
1KPN 16
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Tomasz Drzycimski Widzów: 25
2017-04-22
g. 16:00
W: pozytywna
480
1KPN 17
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa GLKS II Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Krzysztof Pietrzykowski Widzów: 18
2017-05-06
g. 16:00
W: pozytywna
485
1KPN 18
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa MRKS Gdańsk 9:1 Szczegóły
SG: Michał Pawlak SL: Jan Radoński Widzów: 30