Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
GLKS II Nadarzyn
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Żółwińska 20, 05-830 Nadarzyn
Telefon:
22 739 90 18
E-mail:
piotr.napiorkowski@wp.pl
WWW:
www.glksnadarzyn.pl
Adres hali podstawowej:
Żółwińska 41, Nadarzyn
Prezes Klubu:
Roman Ćwiertniewicz
791183334
Osoba odpowiedzialna:
Marcin Kusiński
501392821
klaudia_k2@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Napiórkowski
604100820
piotr.napiorkowski@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
Sitarskich 4 - Szkoła Podstawowa, Nadarzyn
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly oraz Hanno
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 31 123:57
2. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 18 31 131:49
3. MRKS Gdańsk 18 29 125:55
4. GLKS II Nadarzyn 18 25 112:68
5. KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 18 16 82:98
6. STELLA NIECHAN Gniezno 18 14 74:106
7. ATS Białystok 18 12 78:102
8. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 9 61:119
9. KS GALAXY Białystok 18 9 65:115
10. MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 18 4 49:131

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00266 Krzysiek Paulina Polska 12.08.1996 31 3 93:9
00267 Dąbrowska Aleksandra Polska 22.03.1996 20 15 59:44
00268 Ziemkiewicz Wiktoria Polska 01.04.2000 25 11 51:23
00271 Draniak Paulina Polska 04.08.1999 6 3 12:6
00269 Wereszczaka Anna Polska 18.02.1998 4 15 8:31
00264 Trigolos Daria Białoruś 17.07.1999 2 0 6:0
00270 Bożek Weronika Polska 01.09.2000 2 3 4:6
00272 Draniak Natalia Polska 08.11.2002 1 1 2:2
00910 Sass Dorota Polska 02.02.2006 0 2 0:4
00909 Jankowicz Paulina Polska 18.08.2004 0 0 0:0
00273 Smętek Marta Polska 24.07.1986 0 0 0:0
00265 Kusińska Klaudia Polska 22.02.1993 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
404
1KPN 1
KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża GLKS II Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Krystian Skibniewski Widzów: 22
2016-09-17
g. 16:00
W: pozytywna
409
1KPN 2
GLKS II Nadarzyn MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 9:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski SL: Jacek Kozanowski Widzów: 7
2016-09-24
g. 16:00
W: pozytywna
413
1KPN 3
GLKS II Nadarzyn SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Jarosław Dąbrowski Widzów: 4
2016-10-08
g. 16:00
W: pozytywna
417
1KPN 4
ATS Białystok GLKS II Nadarzyn 3:7 Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Dariusz Świetlicki Widzów: 30
2016-10-07
g. 16:00
W: pozytywna
421
1KPN 5
GLKS II Nadarzyn MRKS Gdańsk 4:6 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński Widzów: 10
2016-11-05
g. 16:00
W: pozytywna
425
1KPN 6
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno GLKS II Nadarzyn 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Bogusław Szwochert Widzów: 24
2016-11-12
g. 17:00
W: pozytywna
432
1KPN 7
GLKS II Nadarzyn IKTS NOTEĆ Inowrocław 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Marek Skorupka Widzów: 1
2016-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
438
1KPN 8
KS GALAXY Białystok GLKS II Nadarzyn 3:7 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski SL: Dariusz Świetlicki Widzów: 4
2016-12-10
g. 16:00
W: pozytywna
443
1KPN 9
GLKS II Nadarzyn STELLA NIECHAN Gniezno 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Jan Radoński Widzów: 13
2017-01-07
g. 16:00
W: pozytywna
447
1KPN 10
STELLA NIECHAN Gniezno GLKS II Nadarzyn 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Drygas SL: Roman Kaczmarek Widzów: 22
2017-01-14
g. 16:00
W: pozytywna
452
1KPN 11
GLKS II Nadarzyn KS GALAXY Białystok 8:2 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jacek Kozanowski Widzów: 10
2017-02-04
g. 16:00
W: pozytywna
457
1KPN 12
GLKS II Nadarzyn KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 5:5 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Jarosław Dąbrowski Widzów: 10
2017-02-11
g. 16:00
W: pozytywna
462
1KPN 13
GLKS II Nadarzyn ATS Białystok 7:3 Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Katarzyna Bielak Widzów: 11
2017-02-18
g. 16:00
W: pozytywna
467
1KPN 14
GLKS II Nadarzyn LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski SL: Jan Radoński Widzów: 10
2017-03-11
g. 16:00
W: pozytywna
472
1KPN 15
IKTS NOTEĆ Inowrocław GLKS II Nadarzyn 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Beata Gazińska Widzów: 15
2017-03-25
g. 14:00
W: pozytywna
476
1KPN 16
MRKS Gdańsk GLKS II Nadarzyn 6:4 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Władysław Mazurek Widzów: 27
2017-04-22
g. 16:00
W: pozytywna
480
1KPN 17
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa GLKS II Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Krzysztof Pietrzykowski Widzów: 18
2017-05-06
g. 16:00
W: pozytywna
486
1KPN 18
MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz GLKS II Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Kurtyka SL: Beata Gazińska Widzów: 10