Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona)
1. Liga Kobiet (grupa południowa)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Zarzecze 124 A, 30-134 Kraków
Telefon:
12-6369433
E-mail:
sekretariat@bronowianka.pl
WWW:
www.bronowianka.pl
Adres hali podstawowej:
Zarzecze 124 A Kraków
Prezes Klubu:
Skrzypek Kazimierz
600005888
kskrzypek@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Skrzypek Kazimierz
600005888
kskrzypek@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Szymik Andrzej
600050855
andrzej.szymik@bronowianka.pl
Adres hali rezerwowej:
Zarzecze 124 A Kraków
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
Andro Speedball ***
Rodzaj podłoża:
Pulastic

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00587 Pęk Karolina Polska 08.02.1998 13 16 35:48
00589 Łebek Alicja Polska 29.03.1999 13 14 28:37
00586 Kołodziej Ewa Polska 05.04.1999 12 20 25:48
00588 Śliwa Alicja Polska 08.02.1998 10 11 24:27
00585 Urbańczyk Anna Polska 21.08.1993 10 15 24:38
00582 Zhao Xia Chiny 28.05.1983 1 1 3:3
00926 Górecka Dominika Polska 29.02.2000 1 1 2:3
00927 Zając Anna Polska 02.10.2002 1 3 2:8
00928 Górowska Magdalena Polska 14.10.1981 0 0 0:0
00590 Zhao Ziyi Chiny 31.07.2003 0 2 0:6
00584 Wołowiec Dominika Polska 04.02.1997 0 0 0:0
00583 Falarz Aleksandra Polska 24.01.1996 0 0 0:0
00591 Maluszczak Agnieszka Polska 18.03.1989 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-10
g. 12:00
W: pozytywna
500
1KPD 1
MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) 4:6 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek Widzów: 25
2016-09-30
g. 18:00
W: negatywna
505
1KPD 2
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) AZS UMCS OPTIMA II Lublin 0:10 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś SL: Marcin Wolnicki Widzów: 45
2016-09-22
g. 17:30
W: pozytywna
510
1KPD 3
KS GORCE Nowy Targ KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) 6:4 Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska SL: Jacek Wilk Widzów: 45
2016-10-08
g. 12:00
W: pozytywna
515
1KPD 4
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) LZS VICTORIA Chróścice 7:3 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk SL: Stanisław Ocłoń Widzów: 10
2016-10-21
g. 18:00
W: negatywna
520
1KPD 5
RKS CUKROWNIK OKA Chybie KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) 10:0 Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Krystian Cichoń Widzów: 20
2016-11-13
g. 19:00
W: negatywna
525
1KPD 6
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) KSTS MOSiR KARPATY Krosno 0:10 Szczegóły
SG: Izabela Żądło SL: Jacek Wilk Widzów: 15
2016-11-12
g. 12:00
530
1KPD 7
KU AZS UE II Wrocław KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) 7:3 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Adam Krupiarz Widzów: 10
2016-11-19
g. 16:00
535
1KPD 8
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) Klub AZS PWSZ Nysa 5:5 Szczegóły
SG: Izabela Żądło SL: Grażyna Wiśniowska Widzów: 20
2016-11-30
g. 19:00
540
1KPD 9
MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko SL: Marek Plewa Widzów: 25
2017-01-07
g. 16:00
W: negatywna
547
1KPD 10
KSTS MOSiR KARPATY Krosno KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) 10:0 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś Widzów: 40
2017-01-14
g. 12:00
551
1KPD 11
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) KU AZS UE II Wrocław 7:3 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś SL: Marcin Wolnicki Widzów: 10
2017-02-14
g. 17:30
555
1KPD 12
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 4:6 Szczegóły
SG: Izabela Żądło SL: Stanisław Ocłoń Widzów: 15
2017-02-22
g. 18:00
564
1KPD 13
LZS VICTORIA Chróścice KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) 4:6 Szczegóły
SG: Marek Wąs SL: Łukasz Bernacki Widzów: 35
2017-02-18
g. 16:00
569
1KPD 14
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) 8:2 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś SL: Grażyna Wiśniowska Widzów: 25
2017-03-11
g. 16:00
574
1KPD 15
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) KS GORCE Nowy Targ 7:3 Szczegóły
SG: Izabela Żądło SL: Stanisław Ocłoń Widzów: 10
2017-03-25
g. 14:00
578
1KPD 16
AZS UMCS OPTIMA II Lublin KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Zbigniew Osiński Widzów: 20
2017-04-22
g. 16:00
583
1KPD 17
Klub AZS PWSZ Nysa KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) 6:4 Szczegóły
SG: Marek Wąs SL: Łukasz Bernacki Widzów: 5
2017-05-06
g. 16:00
587
1KPD 18
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) RKS CUKROWNIK OKA Chybie 10:0 Szczegóły
SG: Izabela Żądło SL: Stanisław Ocłoń Widzów: 15