Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Energa
KU AZS UE II Wrocław
1. Liga Kobiet (grupa południowa)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław
Telefon:
71 3680575
E-mail:
azs-ue@ue.wroc.pl
WWW:
www.azs.ue.wroc.pl
Adres hali podstawowej:
Wrocław sala SWFiS UE ul. Kamienna 35/37
Prezes Klubu:
Prof. dr hab. Andrzej Kaleta
71 3680575
azs-ue@ue.wroc.pl
Osoba odpowiedzialna:
Tolksdorf Zdzisław
605727195
tstolk@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Michalak Rafał
607284726
rafal.michalak@ue.wroc.pl
Adres hali rezerwowej:
Wrocław ul. Kamienna 35/37 (sala zielona)
Rodzaj stołów:
Andro Magnum SC
Rodzaj piłek:
Andro Speedball 40+*** (białe)
Rodzaj podłoża:
Pulastic

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00251 Jończyk Ada Polska 13.11.1995 31 3 89:9
00258 Matwiszyn Natalia Polska 02.06.2000 12 18 36:54
00259 Gaworska Zuzanna Polska 30.04.2003 11 17 22:38
00255 Knyszewska Paulina Polska 16.08.1997 6 2 18:6
00257 Ciura Aleksandra Polska 09.05.1999 7 13 14:26
00260 Girulska Julia Polska 11.03.2002 6 8 12:16
00256 Borszowska Alicja Polska 09.03.1999 3 3 6:6
00262 Ożga Weronika Polska 03.12.2003 1 3 2:6
00263 Furman Julia Polska 06.03.2005 0 0 0:0
00863 Maciąg Andżelika Polska 16.03.1997 0 0 0:0
00261 Derlich-Skrzypczak Małgorzata Polska 17.10.1984 0 0 0:0
00250 Bajor Natalia Polska 07.03.1997 0 0 0:0
00254 Gendera Sonia Polska 12.03.2002 0 0 0:0
00253 Gao Ran Chiny 13.02.1996 0 0 0:0
00252 Wabik Sandra Polska 22.10.1995 0 0 0:0
00249 Wang Hong Chiny 14.02.1996 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
503
1KPD 1
LZS VICTORIA Chróścice KU AZS UE II Wrocław 3:7 Szczegóły
SG: Łukasz Bernacki SL: Marek Wąs Widzów: 10
2016-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
508
1KPD 2
KU AZS UE II Wrocław RKS CUKROWNIK OKA Chybie 5:5 Szczegóły
SG: Jolanta Kopaczyńska SL: Adam Krupiarz Widzów: 20
2016-09-24
g. 14:00
W: pozytywna
513
1KPD 3
KSTS MOSiR KARPATY Krosno KU AZS UE II Wrocław 4:6 Szczegóły
SG: Bartosz Majcher Widzów: 10
2016-10-08
g. 12:00
W: pozytywna
518
1KPD 4
MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) KU AZS UE II Wrocław 5:5 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak SL: Michał Wolny Widzów: 10
2016-11-02
g. 18:00
W: pozytywna
522
1KPD 5
Klub AZS PWSZ Nysa KU AZS UE II Wrocław 3:7 Szczegóły
SG: Marek Wąs SL: Łukasz Bernacki Widzów: 25
2016-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
526
1KPD 6
MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie KU AZS UE II Wrocław 6:4 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Edyta Walawender Widzów: 25
2016-11-12
g. 12:00
530
1KPD 7
KU AZS UE II Wrocław KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) 7:3 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Adam Krupiarz Widzów: 10
2016-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
537
1KPD 8
AZS UMCS OPTIMA II Lublin KU AZS UE II Wrocław 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 8
2016-12-10
g. 12:00
W: pozytywna
542
1KPD 9
KU AZS UE II Wrocław KS GORCE Nowy Targ 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Artur Janowski Widzów: 10
2017-01-07
g. 12:00
W: pozytywna
546
1KPD 10
KU AZS UE II Wrocław LZS VICTORIA Chróścice 9:1 Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz SL: Adam Krupiarz Widzów: 11
2017-01-14
g. 12:00
551
1KPD 11
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) KU AZS UE II Wrocław 7:3 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś SL: Marcin Wolnicki Widzów: 10
2017-01-15
g. 12:00
W: pozytywna
556
1KPD 12
KS GORCE Nowy Targ KU AZS UE II Wrocław 6:4 Szczegóły
SG: Stanisław Ocłoń SL: Grażyna Wiśniowska Widzów: 30
2017-02-17
g. 17:00
W: pozytywna
561
1KPD 13
KU AZS UE II Wrocław AZS UMCS OPTIMA II Lublin 6:4 Szczegóły
SG: Jolanta Kopaczyńska SL: Adam Krupiarz Widzów: 5
2017-02-18
g. 12:00
W: pozytywna
566
1KPD 14
KU AZS UE II Wrocław Klub AZS PWSZ Nysa 2:8 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński SL: Adam Krupiarz Widzów: 3
2017-03-11
g. 12:00
W: pozytywna
571
1KPD 15
KU AZS UE II Wrocław RKS CUKROWNIK OKA Chybie 3:7 Szczegóły
SG: Marek Chrabąszcz SL: Adam Krupiarz
2017-03-25
g. 12:00
W: pozytywna
576
1KPD 16
KU AZS UE II Wrocław KSTS MOSiR KARPATY Krosno 0:10 Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz SL: Tomasz Wapiński Widzów: 9
2017-04-22
g. 12:00
W: pozytywna
581
1KPD 17
KU AZS UE II Wrocław MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński SL: Edyta Walawender Widzów: 15
2017-05-06
g. 16:00
W: pozytywna
585
1KPD 18
KU AZS UE II Wrocław MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 5:5 Szczegóły
SG: Paulina Szczepanek SL: Jolanta Kopaczyńska Widzów: 10