Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
AZS UMCS OPTIMA II Lublin
1. Liga Kobiet (grupa południowa)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Langiewicza 22, 20-032 Lublin
Telefon:
81 463 45 35
E-mail:
biuro@azs.umcs.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Langiewicza 22 (sala nr 1), Lublin
Prezes Klubu:
Dariusz Gaweł
600425064
d.gawel@azs.umcs.pl
Osoba odpowiedzialna:
Renata Pawlak
794905200
biuro113@tlen.pl
Osoba odpowiedzialna:
Michał Szewczuk
793788299
Adres hali rezerwowej:
Langiewicza 22 (sala nr 3), Lublin, ul. Podwale 3 a, Lublin
Rodzaj stołów:
Tibhar
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:
parkiet/teraflex (sala rez.)

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00940 Karasiowa Lizaveta Białoruś 03.09.1994 22 12 66:36
00367 Jeżewska Aleksandra Polska 08.03.1996 17 17 41:45
00368 Pawlak Katarzyna Polska 31.10.2001 8 26 21:67
00939 Zawadzka Emilia Polska 28.03.1997 8 28 16:57
00365 Liu Wenwen Chiny 14.03.1991 2 0 4:0
00941 Pawlak Renata Polska 13.07.1969 0 4 0:8
00364 Sivakova Katsiaryna Białoruś 26.03.1985 0 0 0:0
00363 Aleksyeyenko Natalya Ukraina 03.07.1988 0 0 0:0
00366 Pawlak Sylwia Polska 26.08.1995 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
501
1KPD 1
AZS UMCS OPTIMA II Lublin MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 5:5 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Jan Respondowski Widzów: 10
2016-09-30
g. 18:00
W: negatywna
505
1KPD 2
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) AZS UMCS OPTIMA II Lublin 0:10 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś SL: Marcin Wolnicki Widzów: 45
2016-09-24
g. 16:00
W: pozytywna
514
1KPD 3
AZS UMCS OPTIMA II Lublin MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) 7:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak SL: Andrzej Kołodziej Widzów: 20
2016-10-08
g. 14:00
W: pozytywna
519
1KPD 4
AZS UMCS OPTIMA II Lublin KS GORCE Nowy Targ 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 15
2016-10-22
g. 16:00
W: pozytywna
523
1KPD 5
LZS VICTORIA Chróścice AZS UMCS OPTIMA II Lublin 5:5 Szczegóły
SG: Łukasz Bernacki SL: Marek Wąs Widzów: 15
2016-11-05
g. 14:00
W: pozytywna
528
1KPD 6
RKS CUKROWNIK OKA Chybie AZS UMCS OPTIMA II Lublin 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras SL: Marek Wolny Widzów: 20
2016-11-12
g. 14:00
W: pozytywna
532
1KPD 7
KSTS MOSiR KARPATY Krosno AZS UMCS OPTIMA II Lublin 9:1 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk SL: Jakub Kordyś Widzów: 25
2016-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
537
1KPD 8
AZS UMCS OPTIMA II Lublin KU AZS UE II Wrocław 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 8
2016-11-06
g. 12:00
W: pozytywna
541
1KPD 9
Klub AZS PWSZ Nysa AZS UMCS OPTIMA II Lublin 6:4 Szczegóły
SG: Marek Wąs SL: Łukasz Bernacki Widzów: 10
2017-01-21
g. 11:00
W: pozytywna
549
1KPD 10
AZS UMCS OPTIMA II Lublin Klub AZS PWSZ Nysa 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Zbigniew Osiński Widzów: 10
2017-01-14
g. 14:00
W: pozytywna
553
1KPD 11
AZS UMCS OPTIMA II Lublin RKS CUKROWNIK OKA Chybie 3:7 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak SL: Jan Respondowski Widzów: 1
2017-01-08
g. 13:00
W: pozytywna
557
1KPD 12
AZS UMCS OPTIMA II Lublin KSTS MOSiR KARPATY Krosno 1:9 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak SL: Andrzej Kołodziej Widzów: 10
2017-02-17
g. 17:00
W: pozytywna
561
1KPD 13
KU AZS UE II Wrocław AZS UMCS OPTIMA II Lublin 6:4 Szczegóły
SG: Jolanta Kopaczyńska SL: Adam Krupiarz Widzów: 5
2017-02-18
g. 16:00
W: pozytywna
565
1KPD 14
MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie AZS UMCS OPTIMA II Lublin 7:3 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Jolanta Kopaczyńska Widzów: 30
2017-03-11
g. 15:00
W: pozytywna
573
1KPD 15
AZS UMCS OPTIMA II Lublin LZS VICTORIA Chróścice 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Zbigniew Osiński Widzów: 10
2017-03-25
g. 14:00
578
1KPD 16
AZS UMCS OPTIMA II Lublin KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Zbigniew Osiński Widzów: 20
2017-04-22
g. 14:00
W: pozytywna
584
1KPD 17
KS GORCE Nowy Targ AZS UMCS OPTIMA II Lublin 9:1 Szczegóły
SG: Jacek Wilk SL: Grażyna Wiśniowska Widzów: 30
2017-05-06
g. 16:00
W: pozytywna
589
1KPD 18
MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) AZS UMCS OPTIMA II Lublin 4:6 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Andrzej Jędras Widzów: 30