Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce)
1. Liga Kobiet (grupa południowa)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Wyspiańskiego 3, 42-600 Tarnowskie Góry
Telefon:
508279801
E-mail:
makot@poczta.onet.pl
WWW:
skarbek.tarnogorski.pl
Adres hali podstawowej:
Wyspiańskiego 3, 42-600 Tarnowskie Góry
Prezes Klubu:
Marian Michalski
606528297
skarbek@onet.eu
Osoba odpowiedzialna:
Marian Michalski
606528297
skarbek@onet.eu
Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Kocik
508279801
makot@poczta.onet.pl
Adres hali rezerwowej:
Nickla 143a, Bytom-Miechowice
Rodzaj stołów:
Andro / Butterfly
Rodzaj piłek:
DHS, Andro
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01141 Banaś Dominika Polska 11.12.1997 18 15 54:45
01168 Młynek Natalia Polska 05.04.1998 9 25 22:62
01170 Paszek Aleksandra Polska 10.07.1991 5 27 13:71
01177 Szymczyk Natalia Polska 15.04.2003 6 10 12:20
01169 Ochman Agnieszka Polska 03.03.1995 3 13 6:28
01149 Filinowicz Monika Polska 05.04.1988 3 10 6:21
01176 Surowy Anna Polska 06.02.1981 0 0 0:0
01175 Sołtysik Sylwia Polska 04.09.1999 0 0 0:0
01173 Razakowska Estera Polska 28.03.2002 0 0 0:0
01163 Koźluk Dominika Polska 24.10.1976 0 0 0:0
01167 Mika Patrycja Polska 20.02.1997 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-10
g. 12:00
W: pozytywna
500
1KPD 1
MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) 4:6 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek Widzów: 25
2016-09-17
g. 14:00
W: pozytywna
509
1KPD 2
KSTS MOSiR KARPATY Krosno MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Sowa SL: Jakub Kordyś Widzów: 30
2016-09-24
g. 16:00
W: pozytywna
514
1KPD 3
AZS UMCS OPTIMA II Lublin MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) 7:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak SL: Andrzej Kołodziej Widzów: 20
2016-10-08
g. 12:00
W: pozytywna
518
1KPD 4
MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) KU AZS UE II Wrocław 5:5 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak SL: Michał Wolny Widzów: 10
2016-10-22
g. 14:00
W: pozytywna
524
1KPD 5
KS GORCE Nowy Targ MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) 6:4 Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska SL: Jacek Wilk Widzów: 25
2016-11-05
g. 12:00
W: pozytywna
527
1KPD 6
MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) Klub AZS PWSZ Nysa 1:9 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak SL: Andrzej Marciniec Widzów: 15
2016-11-12
g. 16:00
W: pozytywna
534
1KPD 7
LZS VICTORIA Chróścice MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) 9:1 Szczegóły
SG: Łukasz Bernacki SL: Marek Wąs Widzów: 20
2016-11-19
g. 12:00
W: pozytywna
536
1KPD 8
MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 4:6 Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Andrzej Jędras Widzów: 10
2016-12-10
g. 16:00
W: pozytywna
544
1KPD 9
RKS CUKROWNIK OKA Chybie MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) 6:4 Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Robert Olencki Widzów: 25
2017-01-07
g. 16:00
W: pozytywna
545
1KPD 10
MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) 6:4 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Edyta Walawender Widzów: 30
2017-01-14
g. 16:00
W: pozytywna
554
1KPD 11
Klub AZS PWSZ Nysa MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko SL: Edyta Walawender Widzów: 5
2017-02-04
g. 12:00
W: pozytywna
559
1KPD 12
MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) LZS VICTORIA Chróścice 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek Widzów: 30
2017-02-11
g. 12:00
W: pozytywna
563
1KPD 13
MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) RKS CUKROWNIK OKA Chybie 4:6 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały-Wieczorek SL: Robert Olencki Widzów: 35
2017-02-18
g. 16:00
569
1KPD 14
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) 8:2 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś SL: Grażyna Wiśniowska Widzów: 25
2017-03-26
g. 12:00
W: pozytywna
572
1KPD 15
MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) KSTS MOSiR KARPATY Krosno 0:10 Szczegóły
SG: Michał Wolny SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek Widzów: 15
2017-03-25
g. 12:00
W: pozytywna
579
1KPD 16
MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) KS GORCE Nowy Targ 2:8 Szczegóły
SG: Robert Olencki SL: Michał Wolny Widzów: 20
2017-04-22
g. 12:00
W: pozytywna
581
1KPD 17
KU AZS UE II Wrocław MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński SL: Edyta Walawender Widzów: 15
2017-05-06
g. 16:00
W: pozytywna
589
1KPD 18
MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) AZS UMCS OPTIMA II Lublin 4:6 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Andrzej Jędras Widzów: 30