Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  Tomasz Redzimski
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Westfala 3a, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Telefon:
(22) 729 01 70
E-mail:
edyta.skoczen@bogoriagrodzisk.pl
WWW:
bogoriagrodzisk.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Westfala 3A, 05-827 Grodzisk Mazowiecki
Prezes Klubu:
Dariusz Szumacher
500 166 166
dariusz.szumacher@bogoriagrodzisk.pl
Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Redzimski
608 183 307
tomasz.redzimski@bogoriagrodzisk.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Stiga
Rodzaj piłek:
Stiga Perform 40+***
Rodzaj podłoża:
Gerflor

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS KOLPING FRAC Jarosław 16 35 42:23
2. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 16 34 40:22
3. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 16 33 41:26
4. KS DEKORGLASS Działdowo 16 32 38:22
5. KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 16 25 33:31
6. KS SPÓJNIA Warszawa 16 24 33:33
7. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 16 24 29:30
8. 3S POLONIA Bytom 16 19 27:38
9. MORLINY Ostróda 16 18 29:38
10. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 16 18 28:41
11. DOJLIDY Wschodzący Białystok 16 13 25:41
12. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 16 13 22:42

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00338 Sirucek Pavel Czechy 20.11.1992 15 6 45:18
00337 Han Chuanxi Chiny 03.05.1995 11 7 33:21
00339 Górak Daniel Polska 09.10.1983 11 6 33:18
00343 Redzimski Miłosz Polska 10.09.2006 0 0 0:0
00342 Michalczyk Artur Polska 16.01.2001 0 0 0:0
00341 Grześlak Zbigniew Polska 13.09.1985 0 0 0:0
00340 Bańkosz Michał Polska 02.04.1995 0 3 0:9
00336 Yoshida Masaki Japonia 30.09.1994 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-23
g. 18:00
W: pozytywna
001
SM 1
KS SPÓJNIA Warszawa DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2017-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
007
SM 2
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3:1 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2017-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
013
SM 3
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2017-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
019
SM 4
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3S POLONIA Bytom 3:0 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2017-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
025
SM 5
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2017-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
031
SM 6
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki PKS KOLPING FRAC Jarosław 2:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński
2017-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
037
SM 7
MORLINY Ostróda DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 1:3 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2017-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
043
SM 8
DOJLIDY Wschodzący Białystok DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Marcin Klejno
2017-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
049
SM 9
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany
2017-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
055
SM 10
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KS DEKORGLASS Działdowo 0:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka
2017-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
061
SM 11
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2018-01-23
g. 18:00
W: pozytywna
067
SM 12
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA Warszawa 3:1 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2018-01-30
g. 18:00
W: pozytywna
073
SM 13
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka
2018-02-02
g. 18:00
W: pozytywna
079
SM 14
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2018-02-20
g. 18:00
W: pozytywna
085
SM 15
3S POLONIA Bytom DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3 Szczegóły
SG: Robert Olencki
2018-02-23
g. 18:00
091
SM 16
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2018-04-09
g. 18:00
097
SM 17
PKS KOLPING FRAC Jarosław DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG:
2018-04-13
g. 18:00
603
SM 18
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki MORLINY Ostróda -:- Szczegóły
SG:
2018-04-17
g. 18:00
609
SM 19
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki DOJLIDY Wschodzący Białystok -:- Szczegóły
SG:
2018-05-11
g. 18:00
615
SM 20
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz -:- Szczegóły
SG:
2018-05-15
g. 18:00
621
SM 21
KS DEKORGLASS Działdowo DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG:
2018-05-18
g. 18:00
627
SM 22
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk -:- Szczegóły
SG: