Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  Piotr Szafranek
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Czyżewskiego 29, 80-336 Gdańsk
Telefon:
(58) 552 47 21
E-mail:
sekretariat.azs@awf.gda.pl
WWW:
www.tenisstolowy-gdansk.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Kazimierza Górskiego 1, Gdańsk
Prezes Klubu:
Waldemar Moska

waldemarmoska@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Szafranek
502 522 402
olaszafa@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Bartosz Gajek
662 444 272
ts.azsawfis@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
ul. Kazimierza Górskiego 1, Gdańsk
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly G40+
Rodzaj podłoża:
Teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS KOLPING FRAC Jarosław 16 35 42:23
2. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 16 33 41:26
3. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 15 31 37:22
4. KS DEKORGLASS Działdowo 15 30 35:20
5. KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 16 25 33:31
6. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 15 24 29:27
7. KS SPÓJNIA Warszawa 16 24 33:33
8. MORLINY Ostróda 15 17 27:35
9. 3S POLONIA Bytom 15 16 24:37
10. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 15 15 25:40
11. DOJLIDY Wschodzący Białystok 15 13 24:38
12. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 15 13 21:39

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00321 Paikov Mikhail Rosja 31.07.1989 14 8 42:24
00323 Zihao Geng Chiny 02.05.1995 11 7 33:21
00322 Badowski Marek Polska 23.06.1997 7 13 21:39
00320 Konishi Kaii Japonia 16.05.1981 1 1 3:3
00333 Huang Sheng-Sheng Tajwan 26.10.1987 0 0 0:0
00324 Golla Marco Polska 27.05.1998 0 2 0:6
00325 Zandecki Jan Polska 20.01.2001 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
002
SM 1
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 2:3 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek
2017-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
008
SM 2
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2017-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
014
SM 3
3S POLONIA Bytom KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 0:3 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2017-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
020
SM 4
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 0:3 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2017-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
026
SM 5
PKS KOLPING FRAC Jarosław KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2017-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
032
SM 6
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2017-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
038
SM 7
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk DOJLIDY Wschodzący Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2017-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
044
SM 8
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2017-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
050
SM 9
KS DEKORGLASS Działdowo KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3:0 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2017-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
056
SM 10
KS SPÓJNIA Warszawa KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3:1 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2017-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
061
SM 11
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2018-01-23
g. 18:00
W: pozytywna
068
SM 12
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3:0 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2018-01-30
g. 18:00
W: pozytywna
074
SM 13
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3:2 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2018-02-02
g. 18:00
W: pozytywna
080
SM 14
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2018-02-20
g. 18:00
086
SM 15
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 0:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2018-02-06
g. 18:00
W: pozytywna
092
SM 16
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:1 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2018-04-10
g. 18:00
098
SM 17
MORLINY Ostróda KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk -:- Szczegóły
SG:
2018-04-13
g. 18:00
604
SM 18
DOJLIDY Wschodzący Białystok KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk -:- Szczegóły
SG:
2018-04-17
g. 18:00
610
SM 19
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk -:- Szczegóły
SG:
2018-05-11
g. 18:00
616
SM 20
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk KS DEKORGLASS Działdowo -:- Szczegóły
SG:
2018-05-15
g. 18:00
622
SM 21
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk KS SPÓJNIA Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2018-05-18
g. 18:00
627
SM 22
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk -:- Szczegóły
SG: