Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
DOJLIDY Wschodzący Białystok
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  Piotr Anchim
fot. DOJLIDY Wschodzący Białystok

Adres korespondencyjny:
ul. Ks. St. Suchowolca 26, 15-566 Białystok
Telefon:
792 313 001
E-mail:
tenis.dojlidy@gmail.com
WWW:
uksdojlidy.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Ks. St. Suchowolca 26 (duża hala)
Prezes Klubu:
Wiesław Joszczyk

Osoba odpowiedzialna:
Marcin Jarkowski
533 426 282
tenis.dojlidy@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Anchim
792 313 001
tenis.dojlidy@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
ul. Ks. St. Suchowolca 26 (mała sala)
Rodzaj stołów:
Tibhar Smash 28
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ SYNTT NG***
Rodzaj podłoża:
Teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS KOLPING FRAC Jarosław 19 43 51:25
2. KS DEKORGLASS Działdowo 19 41 47:23
3. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 19 37 46:31
4. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 19 36 45:33
5. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 19 28 35:36
6. KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 19 26 37:40
7. 3S POLONIA Bytom 19 26 36:43
8. MORLINY Ostróda 19 25 38:43
9. KS SPÓJNIA Warszawa 19 25 35:42
10. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 19 23 34:46
11. DOJLIDY Wschodzący Białystok 19 18 32:47
12. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 19 14 24:51

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00551 Zeng Yi Wang Polska 24.06.1983 15 15 45:45
00555 Li Yongyin Chiny 21.06.1999 7 5 21:15
00553 Ghosh Soumyajit Indie 10.05.1993 6 6 18:18
00552 Platonov Pavel Białoruś 28.09.1983 4 18 12:54
00578 Piszczatowski Paweł Polska 20.08.1999 0 0 0:0
00571 Kurlenda Krzysztof Polska 13.05.1999 0 0 0:0
00554 Zhou Yu Chiny 26.08.1982 0 0 0:0
00556 Walaszek Przemysław Polska 25.05.2000 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
005
SM 1
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra DOJLIDY Wschodzący Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Marek Plewa
2017-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
011
SM 2
DOJLIDY Wschodzący Białystok PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3 Szczegóły
SG: Marcin Klejno
2017-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
017
SM 3
MORLINY Ostróda DOJLIDY Wschodzący Białystok 2:3 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2017-10-09
g. 18:00
W: pozytywna
023
SM 4
KS SPÓJNIA Warszawa DOJLIDY Wschodzący Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński
2017-10-20
g. 12:00
W: pozytywna
028
SM 5
DOJLIDY Wschodzący Białystok ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2017-11-26
g. 17:00
W: pozytywna
033
SM 6
KS DEKORGLASS Działdowo DOJLIDY Wschodzący Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2017-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
038
SM 7
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk DOJLIDY Wschodzący Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2017-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
043
SM 8
DOJLIDY Wschodzący Białystok DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Marcin Klejno
2017-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
051
SM 9
DOJLIDY Wschodzący Białystok UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 1:3 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2017-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
058
SM 10
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów DOJLIDY Wschodzący Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2017-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
064
SM 11
DOJLIDY Wschodzący Białystok 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2018-01-23
g. 18:00
W: pozytywna
071
SM 12
DOJLIDY Wschodzący Białystok ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 1:3 Szczegóły
SG: Marcin Klejno
2018-01-30
g. 18:00
W: pozytywna
077
SM 13
PKS KOLPING FRAC Jarosław DOJLIDY Wschodzący Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk
2018-02-01
g. 18:00
W: pozytywna
083
SM 14
DOJLIDY Wschodzący Białystok MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2018-02-20
g. 18:00
W: pozytywna
089
SM 15
DOJLIDY Wschodzący Białystok KS SPÓJNIA Warszawa 3:1 Szczegóły
SG: Marcin Klejno
2018-02-23
g. 18:00
W: pozytywna
094
SM 16
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz DOJLIDY Wschodzący Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2018-04-10
g. 18:00
W: pozytywna
099
SM 17
DOJLIDY Wschodzący Białystok KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Marcin Klejno
2018-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
604
SM 18
DOJLIDY Wschodzący Białystok KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3:1 Szczegóły
SG: Marcin Klejno
2018-04-17
g. 18:00
W: pozytywna
609
SM 19
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki DOJLIDY Wschodzący Białystok 2:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2018-05-11
g. 18:00
617
SM 20
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą DOJLIDY Wschodzący Białystok -:- Szczegóły
SG: Marek Kibała
2018-05-15
g. 18:00
624
SM 21
DOJLIDY Wschodzący Białystok FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
SG:
2018-05-18
g. 18:00
630
SM 22
3S POLONIA Bytom DOJLIDY Wschodzący Białystok -:- Szczegóły
SG: