Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
MORLINY Ostróda
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  1975
Trener:  Tomasz Krzeszewski
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Herdera 3/1, 14-100 Ostróda
Telefon:
604 179 082
E-mail:
krzeszaa@wp.pl
WWW:
ostrodzianka.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Kościuszki 22a, 14-100 Ostróda
(Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji)
Prezes Klubu:
Tomasz Krzeszewski
604 179 082
krzeszaa@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Krzeszewski
604 179 082
krzeszaa@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Kłokocki
609 521 876
m.klokocki@interia.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Piłsudskiego 5, 14-100 Ostróda
Rodzaj stołów:
Andro Roller
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ SYNTT NG***
Rodzaj podłoża:
teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS KOLPING FRAC Jarosław 16 35 42:23
2. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 16 34 40:22
3. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 16 33 41:26
4. KS DEKORGLASS Działdowo 16 32 38:22
5. KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 16 25 33:31
6. KS SPÓJNIA Warszawa 16 24 33:33
7. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 16 24 29:30
8. 3S POLONIA Bytom 16 19 27:38
9. MORLINY Ostróda 16 18 29:38
10. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 16 18 28:41
11. DOJLIDY Wschodzący Białystok 16 13 25:41
12. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 16 13 22:42

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00614 Wang Zhen Kanada 13.11.1985 12 12 36:36
00615 Prokopcov Dmitrij Czechy 05.01.1980 7 12 21:36
00616 Such Bartosz Polska 16.03.1983 5 11 15:33
00621 Chrząszcz Wojciech Polska 24.03.2000 0 0 0:0
00620 Kawiak Krystian Polska 27.11.1999 0 0 0:0
00622 Barbachowski Jacek Polska 18.10.1998 0 0 0:0
00618 Petaś Kacper Polska 15.07.2000 0 0 0:0
00617 Fan Sheng Peng Chiny 19.10.1994 0 0 0:0
00619 Lipiński Mateusz Polska 01.11.1999 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
006
SM 1
PKS KOLPING FRAC Jarosław MORLINY Ostróda 1:3 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk
2017-10-24
g. 18:00
W: pozytywna
012
SM 2
MORLINY Ostróda KS SPÓJNIA Warszawa 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2017-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
017
SM 3
MORLINY Ostróda DOJLIDY Wschodzący Białystok 2:3 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2017-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
022
SM 4
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz MORLINY Ostróda 3:1 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2017-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
027
SM 5
MORLINY Ostróda KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2017-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
032
SM 6
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2017-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
037
SM 7
MORLINY Ostróda DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 1:3 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2017-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
046
SM 8
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany
2017-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
052
SM 9
MORLINY Ostróda FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2017-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
059
SM 10
3S POLONIA Bytom MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2017-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
065
SM 11
MORLINY Ostróda ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 1:3 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2018-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
072
SM 12
MORLINY Ostróda PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
0000-00-00
g. 00:00
078
SM 13
KS SPÓJNIA Warszawa MORLINY Ostróda 0:3 Szczegóły
SG:
2018-02-01
g. 18:00
W: pozytywna
083
SM 14
DOJLIDY Wschodzący Białystok MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2018-02-20
g. 18:00
W: pozytywna
088
SM 15
MORLINY Ostróda ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 2:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2018-02-23
g. 18:00
093
SM 16
KS DEKORGLASS Działdowo MORLINY Ostróda 3:2 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2018-04-10
g. 18:00
098
SM 17
MORLINY Ostróda KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk -:- Szczegóły
SG:
2018-04-13
g. 18:00
603
SM 18
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki MORLINY Ostróda -:- Szczegóły
SG:
2018-04-17
g. 18:00
612
SM 19
MORLINY Ostróda UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą -:- Szczegóły
SG:
2018-05-11
g. 18:00
618
SM 20
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów MORLINY Ostróda -:- Szczegóły
SG:
2018-05-15
g. 18:00
625
SM 21
MORLINY Ostróda 3S POLONIA Bytom -:- Szczegóły
SG:
2018-05-18
g. 18:00
631
SM 22
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra MORLINY Ostróda -:- Szczegóły
SG: