Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  1981
Trener:  Paweł Sroczyński
fot.

Adres korespondencyjny:
Olimijska 20 - Drzonków, 66-004 Zielona Góra
Telefon:
(68) 321 43 84
E-mail:
zks1@op.pl
WWW:
www.tenis-stolowy.zks.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Olimpijska 20, 66-004 Drzonków
(Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji)
Prezes Klubu:
Robert Makarowicz
721 268 513
prezes@sko.zgora.pl
Osoba odpowiedzialna:
Paweł Sroczyński
607 353 243
pawelsroczynski80@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Józef Jagiełowicz
601 086 918
jozef.jagielowicz@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
ul. Sulechowska 41, 65-022 Zielona Góra
(Centrum Rekreacyjno-Sportowe)
Rodzaj stołów:
Tibhar
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ SYNTT NG***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS KOLPING FRAC Jarosław 22 52 60:25
2. KS DEKORGLASS Działdowo 22 47 53:28
3. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 22 40 51:37
4. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 22 39 50:41
5. KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 22 32 44:45
6. 3S POLONIA Bytom 22 32 42:48
7. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 22 29 38:45
8. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 22 29 40:50
9. MORLINY Ostróda 22 29 45:50
10. KS SPÓJNIA Warszawa 22 28 39:49
11. DOJLIDY Wschodzący Białystok 22 20 37:56
12. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 22 19 31:56

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00490 Błaszczyk Lucjan Polska 28.12.1974 13 11 39:33
00492 Takakiwa Taku Japonia 29.09.1988 10 2 30:6
00494 Ng Pak Nam Hongkong 18.08.1998 6 4 18:12
00491 Horejsi Miroslav Czechy 21.08.1974 4 17 12:51
00495 Nalepa Kamil Polska 05.02.1999 3 7 9:21
00496 Wachowiak Łukasz Polska 02.09.2000 1 4 3:12
00493 Persson Jörgen Szwecja 22.04.1966 1 0 3:0
00497 Jankowski Jakub Polska 11.02.2002 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
005
SM 1
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra DOJLIDY Wschodzący Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Marek Plewa
2017-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
010
SM 2
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2017-10-22
g. 17:00
W: pozytywna
015
SM 3
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS DEKORGLASS Działdowo 0:3 Szczegóły
SG: Przemysław Żak
2017-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
020
SM 4
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 0:3 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2017-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
025
SM 5
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2017-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
035
SM 6
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 0:3 Szczegóły
SG: Marek Kibała
2017-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
041
SM 7
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Przemysław Żak
2017-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
048
SM 8
3S POLONIA Bytom ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:2 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2017-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
054
SM 9
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS SPÓJNIA Warszawa 1:3 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk
2017-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
060
SM 10
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2017-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
065
SM 11
MORLINY Ostróda ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 1:3 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2018-01-23
g. 18:00
W: pozytywna
071
SM 12
DOJLIDY Wschodzący Białystok ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 1:3 Szczegóły
SG: Marcin Klejno
2018-01-30
g. 18:00
W: pozytywna
076
SM 13
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Marian Żak
2018-01-28
g. 16:00
W: pozytywna
081
SM 14
KS DEKORGLASS Działdowo ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 1:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2018-02-20
g. 18:00
W: pozytywna
086
SM 15
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 0:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2018-02-23
g. 18:00
W: pozytywna
091
SM 16
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2018-04-10
g. 18:00
W: pozytywna
601
SM 17
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3:0 Szczegóły
SG: Marcin Wolnicki
2018-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
607
SM 18
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2018-04-17
g. 18:00
W: pozytywna
614
SM 19
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3S POLONIA Bytom 2:3 Szczegóły
SG: Marian Żak
2018-05-11
g. 18:00
W: pozytywna
620
SM 20
KS SPÓJNIA Warszawa ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2018-05-15
g. 18:00
W: pozytywna
626
SM 21
PKS KOLPING FRAC Jarosław ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2018-05-18
g. 18:00
W: pozytywna
631
SM 22
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek