Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
3S POLONIA Bytom
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  1912
Trener:  Michał Napierała
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Nickla 143a, 41-908 Bytom
Telefon:
(32) 389 13 89
E-mail:
napierala.michal@interia.pl
WWW:
www.poloniabytom.com.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Modrzewskiego 5a, 41-907 Bytom
(Hala na Skarpie)
Prezes Klubu:
Piotr Podgórski
691 601 031
ppodgorski@mailmix.pl
Osoba odpowiedzialna:
Michał Napierała
502 617 335
napierala.michal@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marcin Związek
513 418 678
marcin@zwiazek.net
Adres hali rezerwowej:
ul. Nickla 143a, 41-908 Bytom
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly G40+ *** (białe)
Rodzaj podłoża:
teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS KOLPING FRAC Jarosław 16 35 42:23
2. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 16 33 41:26
3. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 15 31 37:22
4. KS DEKORGLASS Działdowo 15 30 35:20
5. KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 16 25 33:31
6. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 15 24 29:27
7. KS SPÓJNIA Warszawa 16 24 33:33
8. MORLINY Ostróda 15 17 27:35
9. 3S POLONIA Bytom 15 16 24:37
10. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 15 15 25:40
11. DOJLIDY Wschodzący Białystok 15 13 24:38
12. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 15 13 21:39

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00413 Konecny Tomas Czechy 23.10.1985 12 9 36:27
00414 Floras Robert Polska 13.07.1992 10 13 30:39
00417 Masłowski Jakub Polska 10.01.1996 1 1 3:3
00415 Chmiel Paweł Polska 22.08.1986 1 13 3:39
00418 Yi Liu Chiny 08.11.1992 0 0 0:0
00416 Balcerzak Marcin Polska 26.03.1998 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
004
SM 1
3S POLONIA Bytom ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2017-10-01
g. 17:00
W: pozytywna
009
SM 2
KS DEKORGLASS Działdowo 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2017-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
014
SM 3
3S POLONIA Bytom KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 0:3 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2017-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
019
SM 4
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3S POLONIA Bytom 3:0 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2017-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
029
SM 5
3S POLONIA Bytom UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 2:3 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2017-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
036
SM 6
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Marek Worek
2017-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
042
SM 7
3S POLONIA Bytom KS SPÓJNIA Warszawa 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2017-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
048
SM 8
3S POLONIA Bytom ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:2 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2017-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
053
SM 9
PKS KOLPING FRAC Jarosław 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak
2017-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
059
SM 10
3S POLONIA Bytom MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2017-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
064
SM 11
DOJLIDY Wschodzący Białystok 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2018-01-23
g. 18:00
W: pozytywna
070
SM 12
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2018-01-30
g. 18:00
W: pozytywna
075
SM 13
3S POLONIA Bytom KS DEKORGLASS Działdowo 0:3 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2018-02-02
g. 18:00
W: pozytywna
080
SM 14
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2018-02-20
g. 18:00
W: pozytywna
085
SM 15
3S POLONIA Bytom DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3 Szczegóły
SG: Robert Olencki
2018-02-23
g. 18:00
095
SM 16
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3S POLONIA Bytom -:- Szczegóły
SG: Jan Wojtaś
2018-04-10
g. 18:00
602
SM 17
3S POLONIA Bytom FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
SG:
2018-04-13
g. 18:00
608
SM 18
KS SPÓJNIA Warszawa 3S POLONIA Bytom -:- Szczegóły
SG:
2018-04-17
g. 18:00
614
SM 19
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3S POLONIA Bytom -:- Szczegóły
SG:
2018-05-11
g. 18:00
619
SM 20
3S POLONIA Bytom PKS KOLPING FRAC Jarosław -:- Szczegóły
SG:
2018-05-15
g. 18:00
625
SM 21
MORLINY Ostróda 3S POLONIA Bytom -:- Szczegóły
SG:
2018-05-18
g. 18:00
630
SM 22
3S POLONIA Bytom DOJLIDY Wschodzący Białystok -:- Szczegóły
SG: