Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  1963
Trener:  Tomasz Lewandowski
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
(17) 865 16 44
E-mail:
politechnika.rzeszow@azs.pl
WWW:
politechnika.rzeszow.azs.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(sektor A)
Prezes Klubu:
Grzegorz Sowa
797 713 848
swfis@prz.edu.pl
Osoba odpowiedzialna:
Tadeusz Czułno
605 669 996
czulno@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Lewandowski
668 012 249
tomaszlewandowski12@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(sektor C)
Rodzaj stołów:
Andro Magnum
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ SYNTT NG *** (do 30.04.2018r. Xushaofa)
Rodzaj podłoża:
Gerflor

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS KOLPING FRAC Jarosław 22 52 60:25
2. KS DEKORGLASS Działdowo 22 47 53:28
3. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 22 40 51:37
4. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 22 39 50:41
5. KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 22 32 44:45
6. 3S POLONIA Bytom 22 32 42:48
7. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 22 29 38:45
8. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 22 29 40:50
9. MORLINY Ostróda 22 29 45:50
10. KS SPÓJNIA Warszawa 22 28 39:49
11. DOJLIDY Wschodzący Białystok 22 20 37:56
12. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 22 19 31:56

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00548 Tsuboi Gustavo Brazylia 31.05.1985 25 12 75:36
00547 Lakeev Vasily Rosja 07.11.1984 14 12 42:36
00546 Lewandowski Tomasz Polska 02.08.1985 11 15 33:45
00549 Peng Wang-Wei Tajpei 14.09.1996 0 0 0:0
00545 Gołębiowski Mateusz Polska 20.07.1990 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
003
SM 1
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2017-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
008
SM 2
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2017-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
013
SM 3
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2017-10-10
g. 18:00
W: pozytywna
024
SM 4
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Marek Kibała
2017-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
030
SM 5
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS SPÓJNIA Warszawa 3:2 Szczegóły
SG: Marek Worek
2017-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
036
SM 6
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Marek Worek
2017-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
041
SM 7
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Przemysław Żak
2017-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
047
SM 8
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów PKS KOLPING FRAC Jarosław 2:3 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2017-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
052
SM 9
MORLINY Ostróda FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2017-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
058
SM 10
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów DOJLIDY Wschodzący Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2017-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
063
SM 11
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2018-01-26
g. 18:00
W: pozytywna
069
SM 12
KS DEKORGLASS Działdowo FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 2:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2018-01-30
g. 18:00
W: pozytywna
074
SM 13
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3:2 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2018-02-02
g. 18:00
W: pozytywna
079
SM 14
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2018-02-06
g. 18:00
W: pozytywna
090
SM 15
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3:0 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2018-02-04
g. 18:00
W: pozytywna
096
SM 16
KS SPÓJNIA Warszawa FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak
2018-04-10
g. 18:00
W: pozytywna
602
SM 17
3S POLONIA Bytom FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Szczegóły
SG: Robert Olencki
2018-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
607
SM 18
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2018-04-17
g. 18:00
W: pozytywna
613
SM 19
PKS KOLPING FRAC Jarosław FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:0 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak
2018-05-11
g. 18:00
W: pozytywna
618
SM 20
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2018-05-15
g. 18:00
W: pozytywna
624
SM 21
DOJLIDY Wschodzący Białystok FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 2:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2018-05-18
g. 18:00
W: pozytywna
629
SM 22
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 0:3 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec