Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
KS SPÓJNIA Warszawa
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  Krzysztof Stępień
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Wybrzeże Gdyńskie 2, 01-531 Warszawa
Telefon:
(22) 839 59 89
E-mail:
klub@ksspojnia.pl
WWW:
ksspojnia.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Osiedlowa 82, Rusiec
Prezes Klubu:
Maciej Rokosz
(22) 839 59 89
klub@ksspojnia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Stępień
602 218 339
kstepien2@go2.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, Warszawa
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly G40+***
Rodzaj podłoża:
teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS KOLPING FRAC Jarosław 22 52 60:25
2. KS DEKORGLASS Działdowo 22 47 53:28
3. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 22 40 51:37
4. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 22 39 50:41
5. KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 22 32 44:45
6. 3S POLONIA Bytom 22 32 42:48
7. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 22 29 38:45
8. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 22 29 40:50
9. MORLINY Ostróda 22 29 45:50
10. KS SPÓJNIA Warszawa 22 28 39:49
11. DOJLIDY Wschodzący Białystok 22 20 37:56
12. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 22 19 31:56

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00587 Chojnowski Patryk Polska 05.04.1990 20 13 60:39
00588 Chodorski Piotr Polska 10.12.1991 12 11 36:33
00591 Wang Jianan Chiny 20.01.1983 7 0 21:0
00589 Meng Zhen Chiny 08.07.1989 0 0 0:0
00592 Stępień Krzysztof Polska 10.07.1970 0 19 0:57
00590 Matsudaira Kenji Japonia 06.04.1989 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-23
g. 18:00
W: pozytywna
001
SM 1
KS SPÓJNIA Warszawa DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2017-10-24
g. 18:00
W: pozytywna
012
SM 2
MORLINY Ostróda KS SPÓJNIA Warszawa 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2017-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
018
SM 3
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KS SPÓJNIA Warszawa 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka
2017-10-09
g. 18:00
W: pozytywna
023
SM 4
KS SPÓJNIA Warszawa DOJLIDY Wschodzący Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński
2017-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
030
SM 5
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS SPÓJNIA Warszawa 3:2 Szczegóły
SG: Marek Worek
2017-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
034
SM 6
KS SPÓJNIA Warszawa ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2017-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
042
SM 7
3S POLONIA Bytom KS SPÓJNIA Warszawa 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2017-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
045
SM 8
KS SPÓJNIA Warszawa KS DEKORGLASS Działdowo 3:1 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak
2017-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
054
SM 9
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS SPÓJNIA Warszawa 1:3 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk
2017-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
056
SM 10
KS SPÓJNIA Warszawa KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3:1 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2017-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
066
SM 11
PKS KOLPING FRAC Jarosław KS SPÓJNIA Warszawa 3:2 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak
2018-01-23
g. 18:00
W: pozytywna
067
SM 12
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA Warszawa 3:1 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
0000-00-00
g. 00:00
078
SM 13
KS SPÓJNIA Warszawa MORLINY Ostróda 0:3 Szczegóły
SG:
2018-02-03
g. 18:00
W: pozytywna
084
SM 14
KS SPÓJNIA Warszawa UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3:1 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2018-02-20
g. 18:00
W: pozytywna
089
SM 15
DOJLIDY Wschodzący Białystok KS SPÓJNIA Warszawa 3:1 Szczegóły
SG: Marcin Klejno
2018-02-04
g. 18:00
W: pozytywna
096
SM 16
KS SPÓJNIA Warszawa FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak
2018-04-10
g. 18:00
W: negatywna
600
SM 17
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KS SPÓJNIA Warszawa 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2018-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
608
SM 18
KS SPÓJNIA Warszawa 3S POLONIA Bytom 2:3 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2018-04-15
g. 16:00
W: pozytywna
611
SM 19
KS DEKORGLASS Działdowo KS SPÓJNIA Warszawa 3:0 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2018-05-11
g. 18:00
W: pozytywna
620
SM 20
KS SPÓJNIA Warszawa ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2018-05-15
g. 18:00
W: pozytywna
622
SM 21
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk KS SPÓJNIA Warszawa 3:1 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2018-05-18
g. 18:00
W: pozytywna
632
SM 22
KS SPÓJNIA Warszawa PKS KOLPING FRAC Jarosław 0:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor