Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
POLMLEK Lidzbark Warmiński
Ekstraklasa Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  Zbyszek Pietkiewicz
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
ul. Bartoszycka 24, 11-100 Lidzbark Warmiński
Telefon:
602 247 724
E-mail:
gimnazjum2.lw@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Prezes Klubu:
Czesław Sienkiewicz
500 181 842
gimnazjum2.lw@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Zbyszek Pietkiewicz
602 247 724
z.pietkiewicz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Czesław Sienkiewicz
500 181 842
gimnazjum2lw@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Wierzbickiego 3, 11-100 Lidzbark Warmiński
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly G40+***
Rodzaj podłoża:
nanidorn

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 16 32 48:4
2. KU AZS UE Wrocław 15 26 40:18
3. BEBETTO AZS AJD Częstochowa 15 22 37:17
4. POLMLEK Lidzbark Warmiński 17 20 39:35
5. SKTS Sochaczew 16 16 34:30
6. KS BRONOWIANKA Kraków 16 14 26:34
7. GLKS SCANIA Nadarzyn 16 14 27:30
8. KTS OPTIMA Lublin 16 10 24:37
9. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 15 4 13:40
10. ATS Białystok 16 0 5:48

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00282 Ma Wenting Norwegia 04.11.1990 25 7 75:21
00280 Trigolos Daria Białoruś 17.07.1999 12 13 36:39
00281 Leśniak Alicja Polska 10.09.1993 2 12 6:36
00283 Archacka Julia Polska 21.01.2003 0 0 0:0
00284 Bogdanowicz Natalia Polska 10.01.2007 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 16:00
W: pozytywna
104
EK 1
POLMLEK Lidzbark Warmiński GLKS SCANIA Nadarzyn 3:2 Szczegóły
SG: Robert Woźniak
2017-09-30
g. 17:00
W: pozytywna
108
EK 2
SKTS Sochaczew POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2017-10-15
g. 16:00
W: pozytywna
112
EK 3
POLMLEK Lidzbark Warmiński KU AZS UE Wrocław 2:3 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2017-10-21
g. 16:00
W: pozytywna
116
EK 4
BEBETTO AZS AJD Częstochowa POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:2 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2017-10-11
g. 17:00
W: pozytywna
120
EK 5
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:0 Szczegóły
SG: Bartosz Majcher
2017-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
128
EK 6
ATS Białystok POLMLEK Lidzbark Warmiński 0:3 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2017-11-25
g. 16:00
W: pozytywna
133
EK 7
POLMLEK Lidzbark Warmiński KTS OPTIMA Lublin 3:1 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2017-10-08
g. 17:00
W: pozytywna
139
EK 8
KS BRONOWIANKA Kraków POLMLEK Lidzbark Warmiński 2:3 Szczegóły
SG: Paweł Mazurek
2017-12-09
g. 16:00
W: pozytywna
144
EK 9
POLMLEK Lidzbark Warmiński SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 3:1 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2018-01-10
g. 15:30
W: pozytywna
149
EK 10
GLKS SCANIA Nadarzyn POLMLEK Lidzbark Warmiński 2:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2018-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
153
EK 11
POLMLEK Lidzbark Warmiński SKTS Sochaczew 3:1 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2018-02-12
g. 17:00
157
EK 12
KU AZS UE Wrocław POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:1 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2018-02-02
g. 16:00
W: pozytywna
161
EK 13
POLMLEK Lidzbark Warmiński BEBETTO AZS AJD Częstochowa 3:2 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2018-01-31
g. 16:00
W: pozytywna
165
EK 14
POLMLEK Lidzbark Warmiński KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 1:3 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2018-02-09
g. 16:00
W: pozytywna
173
EK 15
POLMLEK Lidzbark Warmiński ATS Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2018-02-11
g. 13:00
W: pozytywna
178
EK 16
KTS OPTIMA Lublin POLMLEK Lidzbark Warmiński 2:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak
2018-02-14
g. 11:00
W: pozytywna
184
EK 17
POLMLEK Lidzbark Warmiński KS BRONOWIANKA Kraków 1:3 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk
2018-04-07
g. 16:00
189
EK 18
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa POLMLEK Lidzbark Warmiński -:- Szczegóły
SG: