Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
KTS OPTIMA Lublin
Ekstraklasa Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  
fot. KTS OPTIMA Lublin

Adres korespondencyjny:
ul. Sądowa 8/1, 20-027 Lublin
Telefon:
794 905 200
E-mail:
Sylwia@biuro-optima.eu
WWW:
ktsoptima.eu
Adres hali podstawowej:
ul. Nadbystrzycka 36B, 20-618 Lublin (od dnia 2017-12-02)
Prezes Klubu:
Renata Pawlak
794 905 200
renata@biuro-optima.eu
Osoba odpowiedzialna:
Renata Pawlak
794 905 200
renata@biuro-optima.eu
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Skuba
781 179 074
wojciechskuba@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
ul. Podwale 3A, Lublin
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
DHS D40+
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 16 32 48:4
2. KU AZS UE Wrocław 15 26 40:18
3. BEBETTO AZS AJD Częstochowa 15 22 37:17
4. POLMLEK Lidzbark Warmiński 17 20 39:35
5. SKTS Sochaczew 16 16 34:30
6. KS BRONOWIANKA Kraków 16 14 26:34
7. GLKS SCANIA Nadarzyn 16 14 27:30
8. KTS OPTIMA Lublin 16 10 24:37
9. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 15 4 13:40
10. ATS Białystok 16 0 5:48

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00606 Sikorska Magdalena Polska 31.05.1986 12 11 36:33
00279 Lalak Karolina Polska 08.06.1998 7 7 21:21
00607 Aleksyeyenko Natalya Ukraina 03.07.1988 4 15 12:45
00611 Galus Katarzyna Polska 21.02.1998 1 1 3:3
00613 Cięszczyk Natalia Polska 03.03.1995 0 0 0:0
00612 Pawlak Katarzyna Polska 31.10.2001 0 0 0:0
00608 Sivakova Katsiaryna Białoruś 26.03.1985 0 0 0:0
00609 Pawlak Sylwia Polska 26.08.1995 0 0 0:0
00610 Jeżewska Aleksandra Polska 08.03.1996 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-23
g. 16:00
W: pozytywna
102
EK 1
KTS OPTIMA Lublin KU AZS UE Wrocław 1:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak
2017-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
106
EK 2
BEBETTO AZS AJD Częstochowa KTS OPTIMA Lublin 3:1 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2017-10-10
g. 16:00
W: pozytywna
110
EK 3
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg KTS OPTIMA Lublin 3:0 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak
2017-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
119
EK 4
ATS Białystok KTS OPTIMA Lublin 1:3 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2017-10-08
g. 16:00
W: pozytywna
124
EK 5
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa KTS OPTIMA Lublin 1:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2017-11-18
g. 16:00
W: negatywna
129
EK 6
KTS OPTIMA Lublin KS BRONOWIANKA Kraków 0:3 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2017-11-25
g. 16:00
W: pozytywna
133
EK 7
POLMLEK Lidzbark Warmiński KTS OPTIMA Lublin 3:1 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2017-12-02
g. 13:00
W: pozytywna
138
EK 8
KTS OPTIMA Lublin GLKS SCANIA Nadarzyn 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej
2017-12-05
g. 17:00
W: pozytywna
142
EK 9
SKTS Sochaczew KTS OPTIMA Lublin 3:0 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2018-01-05
g. 17:00
W: pozytywna
147
EK 10
KU AZS UE Wrocław KTS OPTIMA Lublin 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek
2018-01-14
g. 13:30
W: pozytywna
151
EK 11
KTS OPTIMA Lublin BEBETTO AZS AJD Częstochowa 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej
2018-01-21
g. 13:00
W: pozytywna
155
EK 12
KTS OPTIMA Lublin KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 1:3 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk
2018-02-01
g. 14:00
W: pozytywna
164
EK 13
KTS OPTIMA Lublin ATS Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2018-02-05
g. 18:00
W: pozytywna
169
EK 14
KTS OPTIMA Lublin SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 3:1 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński
2018-02-09
g. 16:00
W: pozytywna
174
EK 15
KS BRONOWIANKA Kraków KTS OPTIMA Lublin 3:2 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk
2018-02-11
g. 13:00
W: pozytywna
178
EK 16
KTS OPTIMA Lublin POLMLEK Lidzbark Warmiński 2:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak
2018-03-09
g. 16:00
183
EK 17
GLKS SCANIA Nadarzyn KTS OPTIMA Lublin -:- Szczegóły
SG:
2018-04-07
g. 16:00
187
EK 18
KTS OPTIMA Lublin SKTS Sochaczew -:- Szczegóły
SG: