Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz
Telefon:
(56) 462 14 78
E-mail:
olimpiaunia.grudziadz@wp.pl
WWW:
olmpiaunia.org.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz
Prezes Klubu:
Józef Mularczyk
601 647 859
jozef@smgr.pl
Osoba odpowiedzialna:
Szymon Malicki
502 522 407
olimpiaunia.grudziadz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Jerzy Wilmański
509 339 465
olimpiaunia.grudziadz@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Nauczycielska 9, 86-300 Grudziądz
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA KTS Toruń 18 35 143:37
2. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 29 124:56
3. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 26 109:71
4. OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 20 93:87
5. MKS POGOŃ Siedlce 18 17 83:97
6. GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 15 86:94
7. UKS VICTORIA REPRO Płock 18 14 78:102
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 12 66:114
9. KS DEKORGLASS II Działdowo 18 7 61:119
10. KUKS REMUS Kościerzyna 18 5 57:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00005 Kulczycki Samuel Polska 09.08.2002 23 6 69:18
00001 Malicki Szymon Polska 20.12.1988 21 10 62:30
00004 Grela Artur Polska 21.06.2000 24 9 48:18
00008 Kubik Maciej Polska 10.02.2003 18 12 41:30
00003 Dziadek Kamil Polska 21.03.2000 8 11 17:23
00002 Ciołkowski Paweł Polska 20.11.2002 2 0 4:0
00006 Malicki Tomasz Polska 11.02.2000 0 0 0:0
00007 Szymański Paweł Polska 16.03.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-03
g. 12:00
W: pozytywna
204
1MPN 1
MKS POGOŃ Siedlce ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 2:8 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Michał Pawlak
2017-09-23
g. 16:00
W: pozytywna
209
1MPN 2
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz UKS VICTORIA REPRO Płock 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Andrzej Grządziel
2017-09-21
g. 18:00
W: pozytywna
213
1MPN 3
KS DEKORGLASS II Działdowo ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Sławomir Załęski
2017-10-15
g. 15:00
W: pozytywna
217
1MPN 4
GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 4:6 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek SL: Kinga Gilewska
2017-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
221
1MPN 5
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz POLTAREX POGOŃ Lębork 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Tomasz Drzycimski
2017-09-22
g. 17:00
W: pozytywna
225
1MPN 6
ENERGA KTS Toruń ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Andrzej Jesiołowski
2017-12-19
g. 18:00
W: pozytywna
232
1MPN 7
OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 6:4 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Marcin Fidala
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
238
1MPN 8
KUKS REMUS Kościerzyna ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 2:8 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Bogusław Szwochert
2017-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
243
1MPN 9
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS AZS AWFiS II Gdańsk 8:2 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Tomasz Drzycimski
2018-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
247
1MPN 10
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 9:1 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Bogusław Szwochert
2018-01-20
g. 18:00
W: pozytywna
252
1MPN 11
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz MKS POGOŃ Siedlce 7:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Tomasz Drzycimski
2018-02-03
g. 16:00
W: pozytywna
257
1MPN 12
UKS VICTORIA REPRO Płock ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 1:9 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Grzegorz Bor
2018-02-10
g. 14:00
W: pozytywna
262
1MPN 13
KS AZS AWFiS II Gdańsk ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 4:6 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2018-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
267
1MPN 14
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 7:3 Szczegóły
SG: Michał Pawlak SL: Sławomir Załęski
2018-01-12
g. 19:00
W: pozytywna
272
1MPN 15
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KUKS REMUS Kościerzyna 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Tomasz Drzycimski
2018-04-21
g. 18:30
W: pozytywna
276
1MPN 16
POLTAREX POGOŃ Lębork ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:7 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Małgorzata Fidala
2018-05-05
g. 16:00
W: pozytywna
280
1MPN 17
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz ENERGA KTS Toruń 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Andrzej Jesiołowski
2018-05-19
g. 16:00
W: pozytywna
286
1MPN 18
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS DEKORGLASS II Działdowo 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Andrzej Jesiołowski