Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
KS AZS AWFiS II Gdańsk
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Czyżewskiego 29, 80-336 Gdańsk
Telefon:
(52) 552 47 21
E-mail:
sekretariat.azs@awf.gda.pl
WWW:
www.tenisstolowy-gdansk.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Czyżewskiego 29, 80-336 Gdańsk
Prezes Klubu:
Waldemar Moska

waldemarmoska@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Bartosz Gajek
662 444 272
ts.azsawfis@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Troka
785 398 540
m-troka@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk
Rodzaj stołów:
Butterfly Europa
Rodzaj piłek:
Butterfly 40+
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA KTS Toruń 18 35 143:37
2. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 29 124:56
3. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 26 109:71
4. OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 20 93:87
5. MKS POGOŃ Siedlce 18 17 83:97
6. GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 15 86:94
7. UKS VICTORIA REPRO Płock 18 14 78:102
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 12 66:114
9. KS DEKORGLASS II Działdowo 18 7 61:119
10. KUKS REMUS Kościerzyna 18 5 57:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00325 Zandecki Jan Polska 20.01.2001 14 13 32:37
00326 Troka Mateusz Polska 17.12.1993 14 18 32:51
00324 Golla Marco Polska 27.05.1998 10 19 28:57
00327 Witkowski Jakub Polska 06.09.2001 9 17 18:35
00322 Badowski Marek Polska 23.06.1997 4 0 10:0
00328 Małachowski Michał Polska 12.08.2002 4 6 9:12
00334 Filbrandt Tomasz Polska 02.03.1990 0 0 0:0
00332 Krawczyk Jakub Polska 08.04.1994 0 0 0:0
00335 Wozbanowicz Mateusz Polska 28.08.1998 0 0 0:0
00895 Garbino Piotr Polska 17.01.1993 0 0 0:0
00331 Gajek Bartosz Polska 26.02.1984 0 0 0:0
00329 Błąkała Paweł Polska 28.04.1998 0 0 0:0
00321 Paikov Mikhail Rosja 31.07.1989 0 0 0:0
00320 Konishi Kaii Japonia 16.05.1981 0 0 0:0
00323 Zihao Geng Chiny 02.05.1995 0 0 0:0
00330 Szafranek Piotr Polska 27.07.1973 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
203
1MPN 1
KS AZS AWFiS II Gdańsk KS DEKORGLASS II Działdowo 7:3 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2017-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
207
1MPN 2
GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski KS AZS AWFiS II Gdańsk 8:2 Szczegóły
SG: Bartosz Bartkowicz SL: Kinga Gilewska
2017-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
211
1MPN 3
KS AZS AWFiS II Gdańsk POLTAREX POGOŃ Lębork 6:4 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Wojciech Cierlica
2017-10-14
g. 16:00
W: pozytywna
215
1MPN 4
ENERGA KTS Toruń KS AZS AWFiS II Gdańsk 7:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Katsiaryna Sivakova
2017-11-25
g. 14:00
W: pozytywna
223
1MPN 5
KS AZS AWFiS II Gdańsk OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 7:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Eugeniusz Chyliński
2017-11-12
g. 19:00
W: negatywna
229
1MPN 6
KS AZS AWFiS II Gdańsk KUKS REMUS Kościerzyna 0:10 Szczegóły
SG: Marcin Fidala SL: Małgorzata Fidala
2017-11-18
g. 15:00
W: negatywna
234
1MPN 7
KS AZS AWFiS II Gdańsk UKS VICTORIA REPRO Płock 0:10 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Eugeniusz Chyliński
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
239
1MPN 8
KS AZS AWFiS II Gdańsk MKS POGOŃ Siedlce 4:6 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Eugeniusz Chyliński
2017-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
243
1MPN 9
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS AZS AWFiS II Gdańsk 8:2 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Tomasz Drzycimski
2018-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
249
1MPN 10
UKS VICTORIA REPRO Płock KS AZS AWFiS II Gdańsk 4:6 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska SL: Grzegorz Bor
2018-01-20
g. 16:00
W: pozytywna
254
1MPN 11
KUKS REMUS Kościerzyna KS AZS AWFiS II Gdańsk 5:5 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Eugeniusz Chyliński
2018-02-03
g. 12:00
W: pozytywna
258
1MPN 12
OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia KS AZS AWFiS II Gdańsk 7:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Marcin Fidala
2018-02-10
g. 14:00
W: pozytywna
262
1MPN 13
KS AZS AWFiS II Gdańsk ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 4:6 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2018-02-06
g. 18:00
W: pozytywna
266
1MPN 14
POLTAREX POGOŃ Lębork KS AZS AWFiS II Gdańsk 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica SL: Dagmar Rzoska
2018-04-07
g. 17:00
W: pozytywna
270
1MPN 15
KS AZS AWFiS II Gdańsk ENERGA KTS Toruń 1:9 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Wojciech Cierlica
2018-04-21
g. 16:00
W: pozytywna
277
1MPN 16
KS DEKORGLASS II Działdowo KS AZS AWFiS II Gdańsk 5:5 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Michał Pawlak
2018-05-12
g. 14:30
W: pozytywna
283
1MPN 17
KS AZS AWFiS II Gdańsk GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 7:3 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Michał Faran
2018-05-19
g. 16:00
W: pozytywna
288
1MPN 18
MKS POGOŃ Siedlce KS AZS AWFiS II Gdańsk 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Magdalena Olszewska