Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
KUKS REMUS Kościerzyna
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul.3 Maja 9a, 83-400 Kościerzyna
Telefon:
586 868 363
E-mail:
pamichna@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa Sokolnia, ul.Sikorskiego 1c, Kościerzyna
Prezes Klubu:
Andrzej Stoppa
608 289 013
Osoba odpowiedzialna:
Paweł Michna
600 378 642
pamichna@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Centrum Sportu i Rekreacji w Skorzewie, ul. Peplińskiego 21
Rodzaj stołów:
Joola 3000sc
Rodzaj piłek:
Andro 40+ ***
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA KTS Toruń 18 35 143:37
2. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 29 124:56
3. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 26 109:71
4. OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 20 93:87
5. MKS POGOŃ Siedlce 18 17 83:97
6. GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 15 86:94
7. UKS VICTORIA REPRO Płock 18 14 78:102
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 12 66:114
9. KS DEKORGLASS II Działdowo 18 7 61:119
10. KUKS REMUS Kościerzyna 18 5 57:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00807 Skubiszewski Witold Polska 10.08.1975 17 17 41:45
00804 Makowski Andrzej Polska 26.01.1982 11 23 24:60
00805 Michna Paweł Polska 21.01.1979 6 28 18:84
00806 Kalinowski Paweł Polska 09.08.1993 3 31 6:62
00808 Godlewski Łukasz Polska 13.03.1982 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
202
1MPN 1
KUKS REMUS Kościerzyna GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Eugeniusz Chyliński
2017-09-16
g. 18:00
W: pozytywna
206
1MPN 2
POLTAREX POGOŃ Lębork KUKS REMUS Kościerzyna 9:1 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Dagmar Rzoska
2017-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
210
1MPN 3
KUKS REMUS Kościerzyna ENERGA KTS Toruń 1:9 Szczegóły
SG: Marcin Fidala SL: Małgorzata Fidala
2017-10-14
g. 14:00
W: pozytywna
219
1MPN 4
OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia KUKS REMUS Kościerzyna 9:1 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Dagmar Rzoska
2017-11-05
g. 16:00
W: pozytywna
224
1MPN 5
KUKS REMUS Kościerzyna UKS VICTORIA REPRO Płock 4:6 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Eugeniusz Chyliński
2017-11-12
g. 19:00
W: negatywna
229
1MPN 6
KS AZS AWFiS II Gdańsk KUKS REMUS Kościerzyna 0:10 Szczegóły
SG: Marcin Fidala SL: Małgorzata Fidala
2017-11-18
g. 16:00
W: pozytywna
233
1MPN 7
MKS POGOŃ Siedlce KUKS REMUS Kościerzyna 6:4 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
238
1MPN 8
KUKS REMUS Kościerzyna ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 2:8 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Bogusław Szwochert
2017-12-03
g. 12:00
W: pozytywna
242
1MPN 9
KUKS REMUS Kościerzyna KS DEKORGLASS II Działdowo 6:4 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Mirosław Seidel
2018-01-13
g. 14:00
W: pozytywna
245
1MPN 10
ENERGA KTS Toruń KUKS REMUS Kościerzyna 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Katsiaryna Sivakova
2018-01-20
g. 16:00
W: pozytywna
254
1MPN 11
KUKS REMUS Kościerzyna KS AZS AWFiS II Gdańsk 5:5 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Eugeniusz Chyliński
2018-01-21
g. 16:00
W: pozytywna
259
1MPN 12
KS DEKORGLASS II Działdowo KUKS REMUS Kościerzyna 7:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Michał Pawlak
2018-02-10
g. 14:00
W: pozytywna
263
1MPN 13
KUKS REMUS Kościerzyna OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 3:7 Szczegóły
SG: Jan Moder SL: Andrzej Lemieszka
2018-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
269
1MPN 14
GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski KUKS REMUS Kościerzyna 7:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany SL: Kinga Gilewska
2018-01-12
g. 19:00
W: pozytywna
272
1MPN 15
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KUKS REMUS Kościerzyna 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Tomasz Drzycimski
2018-01-06
g. 16:00
W: pozytywna
279
1MPN 16
KUKS REMUS Kościerzyna MKS POGOŃ Siedlce 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Eugeniusz Chyliński
2018-04-29
g. 12:00
W: pozytywna
281
1MPN 17
KUKS REMUS Kościerzyna POLTAREX POGOŃ Lębork 4:6 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Mirosław Seidel
2018-05-18
g. 19:00
W: pozytywna
289
1MPN 18
UKS VICTORIA REPRO Płock KUKS REMUS Kościerzyna 8:2 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Izabela Rozner