Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Mickiewicza 49, 80-230 Rumia
Telefon:
E-mail:
tadekgawel@gmail.com
WWW:
pingpong.rumia.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Aleksandra Zawadzkiego 12, 84-240 Reda
Prezes Klubu:
Jarosław Przyborowski
502 810 451
przyborowski.jar@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Tadeusz Gaweł
663 951 958
tadekgawel@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Jakub Otwinowski
514 500 836
jakubotwinowski@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
ul. Mickiewicza 49, 80-230 Rumia
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Andro 3S***
Rodzaj podłoża:
wykładzina, parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA KTS Toruń 16 32 132:28
2. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 16 27 110:50
3. POLTAREX POGOŃ Lębork 16 23 98:62
4. OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 16 17 82:78
5. GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 16 14 78:82
6. MKS POGOŃ Siedlce 16 14 70:90
7. UKS VICTORIA REPRO Płock 16 11 65:95
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 16 10 57:103
9. KS DEKORGLASS II Działdowo 16 7 57:103
10. KUKS REMUS Kościerzyna 16 5 51:109

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00656 Woś Alan Polska 29.08.1984 16 16 48:48
00657 Perzyński Przemysław Polska 31.05.1991 18 11 44:28
00660 Kaproń Łukasz Polska 21.01.1993 14 11 33:29
00659 Lemański Paweł Polska 10.11.1983 9 12 18:30
00658 Otwinowski Jakub Polska 16.09.1981 6 11 12:22
00668 Sikorski Karol Polska 10.04.1971 0 0 0:0
00669 Przyborowski Jarosław Polska 04.04.1968 0 0 0:0
00670 Stefanowski Zenon Polska 16.03.1959 0 0 0:0
00667 Tomaszewski Mateusz Polska 16.12.1993 0 0 0:0
00943 Kowalski Wojciech Polska 09.12.1982 0 2 0:4
00663 Szwemin Krzysztof Polska 16.05.1987 0 0 0:0
00661 Cierlica Wojciech Polska 05.01.1984 0 2 0:4
00662 Pyrek Jaromir Polska 30.05.1969 0 0 0:0
00664 Bethke Michał Polska 27.08.1980 0 0 0:0
00665 Orzęcki Radosław Polska 12.03.1969 0 0 0:0
00666 Andrzejczak Marek Polska 13.11.1957 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-09
g. 11:00
W: pozytywna
201
1MPN 1
OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia POLTAREX POGOŃ Lębork 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Eugeniusz Chyliński
2017-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
205
1MPN 2
ENERGA KTS Toruń OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 9:1 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Andrzej Grządziel
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
214
1MPN 3
OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia UKS VICTORIA REPRO Płock 5:5 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Michał Faran
2017-10-14
g. 14:00
W: pozytywna
219
1MPN 4
OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia KUKS REMUS Kościerzyna 9:1 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Dagmar Rzoska
2017-11-25
g. 14:00
W: pozytywna
223
1MPN 5
KS AZS AWFiS II Gdańsk OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 7:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Eugeniusz Chyliński
2017-10-21
g. 14:00
W: pozytywna
228
1MPN 6
OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia MKS POGOŃ Siedlce 8:2 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Michał Faran
2017-12-19
g. 18:00
W: pozytywna
232
1MPN 7
OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 6:4 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Marcin Fidala
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
237
1MPN 8
OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia KS DEKORGLASS II Działdowo 5:5 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Michał Faran
2017-12-09
g. 16:00
W: pozytywna
241
1MPN 9
GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 4:6 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany SL: Joanna Spychała
2018-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
248
1MPN 10
MKS POGOŃ Siedlce OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 5:5 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2018-01-20
g. 16:00
W: pozytywna
253
1MPN 11
UKS VICTORIA REPRO Płock OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 4:6 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Sławomir Załęski
2018-02-03
g. 12:00
W: pozytywna
258
1MPN 12
OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia KS AZS AWFiS II Gdańsk 7:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Marcin Fidala
2018-02-10
g. 14:00
W: pozytywna
263
1MPN 13
KUKS REMUS Kościerzyna OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 3:7 Szczegóły
SG: Jan Moder SL: Andrzej Lemieszka
2018-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
267
1MPN 14
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 7:3 Szczegóły
SG: Michał Pawlak SL: Sławomir Załęski
2018-03-29
g. 18:00
W: pozytywna
271
1MPN 15
POLTAREX POGOŃ Lębork OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 6:4 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Dagmar Rzoska
2018-04-19
g. 18:00
W: pozytywna
275
1MPN 16
OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia ENERGA KTS Toruń 4:6 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Michał Faran
2018-05-12
g. 16:00
282
1MPN 17
KS DEKORGLASS II Działdowo OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia -:- Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski SL: Jacek Kozanowski
2018-05-19
g. 16:00
287
1MPN 18
OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski -:- Szczegóły
SG: Marcin Fidala SL: Małgorzata Fidala