Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
LKS ODRA Głoska
1. Liga Mężczyzn (grupa południowa)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Główna 20, 55-330 Miękinia
Telefon:
601 580 527
E-mail:
klub@odragloska.pl
WWW:
odragloska.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Główna 20, 55-330 Miękinia
Prezes Klubu:
Jerzy Józef Jan Wieczorek
601 580 527
klub@odragloska.pl
Osoba odpowiedzialna:
Jerzy Józef Jan Wieczorek
601 580 527
klub@odragloska.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wiesław Wasylkowski
501 217 542
w.wasylkowski@upcpoczta.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. 1-go Maja 4, 55-300 Środa Śląska
Rodzaj stołów:
Andro Magnum
Rodzaj piłek:
Andro 3S***
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 27 114:66
2. GMKS STRZELEC Frysztak 18 27 109:71
3. BISTS Bielsko-Biała 18 23 107:73
4. IKTS BROŃ Radom 18 22 99:81
5. UKS VILLA VERDE Olesno 18 20 94:86
6. LKS ODRA Głoska 18 17 86:94
7. IKS START Zduńska Wola 18 15 76:104
8. ZKS Zielona Góra 18 15 89:91
9. TTS POLONIA II Bytom 18 13 81:99
10. UKTS SOKÓŁ Orzesze 18 1 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01028 Wasylkowski Nestor Polska 26.02.1992 19 15 57:45
01030 Misztal Igor Polska 14.05.1997 22 14 51:39
01029 Galas Michał Polska 13.11.1995 24 12 48:26
01036 Wojtyła Norbert Polska 13.12.2001 2 6 4:12
01034 Kotyl Wojciech Polska 29.09.1996 1 2 2:5
01031 Kuźniak Łukasz Polska 31.10.1999 1 8 2:19
01037 Tang Yu Chiny 06.01.1985 0 0 0:0
01038 Kotyl Krzysztof Polska 23.04.1990 0 0 0:0
01033 Moczko Michał Polska 23.05.1996 0 17 0:47
01032 Burek Szymon Polska 10.05.1997 0 0 0:0
01035 Grzębka Mikołaj Polska 04.10.1999 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-12
g. 18:00
W: pozytywna
302
1MPD 1
TTS POLONIA II Bytom LKS ODRA Głoska 5:5 Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Michał Minda
2017-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
307
1MPD 2
LKS ODRA Głoska ZKS Zielona Góra 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko SL: Kamil Skrzypczak
2017-12-23
g. 13:00
W: pozytywna
312
1MPD 3
BISTS Bielsko-Biała LKS ODRA Głoska 7:3 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń SL: Krystian Cichoń
2017-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
317
1MPD 4
UKS VILLA VERDE Olesno LKS ODRA Głoska 4:6 Szczegóły
SG: Marcin Wolnicki SL: Mirosław Rylewicz
2017-11-04
g. 14:00
W: pozytywna
322
1MPD 5
IKTS BROŃ Radom LKS ODRA Głoska 6:4 Szczegóły
SG: Krzysztof Gola SL: Karolina Osińska
2017-12-08
g. 16:00
W: pozytywna
327
1MPD 6
UKTS SOKÓŁ Orzesze LKS ODRA Głoska 3:7 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały-Wieczorek SL: Marta Nowak
2017-11-18
g. 14:00
W: pozytywna
331
1MPD 7
LKS ODRA Głoska PWSZ Zamość 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Tomasz Wapiński
2017-11-19
g. 14:00
W: pozytywna
335
1MPD 8
LKS ODRA Głoska GMKS STRZELEC Frysztak 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko SL: Kamil Skrzypczak
2017-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
341
1MPD 9
LKS ODRA Głoska IKS START Zduńska Wola 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Tomasz Wapiński
2018-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
349
1MPD 10
LKS ODRA Głoska UKS VILLA VERDE Olesno 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko SL: Kamil Skrzypczak
2018-01-20
g. 16:00
W: pozytywna
354
1MPD 11
LKS ODRA Głoska UKTS SOKÓŁ Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Edyta Walawender
2018-02-03
g. 16:00
W: pozytywna
358
1MPD 12
LKS ODRA Głoska IKTS BROŃ Radom 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Tomasz Wapiński
2018-02-24
g. 16:00
W: pozytywna
362
1MPD 13
GMKS STRZELEC Frysztak LKS ODRA Głoska 8:2 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak SL: Tomasz Kąsek
2018-01-14
g. 13:00
W: pozytywna
366
1MPD 14
LKS ODRA Głoska BISTS Bielsko-Biała 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Tomasz Wapiński
2018-04-07
g. 16:00
W: pozytywna
370
1MPD 15
PWSZ Zamość LKS ODRA Głoska 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Bartosz Majcher
2018-05-06
g. 16:00
W: pozytywna
377
1MPD 16
ZKS Zielona Góra LKS ODRA Głoska 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Artur Janowski
2018-05-05
g. 18:00
W: pozytywna
383
1MPD 17
IKS START Zduńska Wola LKS ODRA Głoska 5:5 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Tomasz Ruszkiewicz
2018-05-19
g. 16:00
W: pozytywna
388
1MPD 18
LKS ODRA Głoska TTS POLONIA II Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Andrzej Moczko