Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
ZKS Zielona Góra
1. Liga Mężczyzn (grupa południowa)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Olimpijska 20 - Drzonków, 66-004 Zielona Góra
Telefon:
503 933 961
E-mail:
zks1@op.pl
WWW:
tenis-stolowy.zks.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Olimpijska 20, 66-004 Drzonków (Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji)
Prezes Klubu:
Robert Makarowicz
721 268 513
prezes@sko.zgora.pl
Osoba odpowiedzialna:
Paweł Sroczyński
607 353 243
pawelsroczynski80@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Józef Jagiełowicz
601 086 918
jozef.jagielowicz@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
ul. Sulechowska 41, 65-022 Zielona Góra (Centrum Rekreacyjno-Sportowe)
Rodzaj stołów:
Tibhar
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ SYNTT NG***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 16 24 103:57
2. GMKS STRZELEC Frysztak 16 24 96:64
3. BISTS Bielsko-Biała 16 21 95:65
4. IKTS BROŃ Radom 16 20 89:71
5. UKS VILLA VERDE Olesno 16 19 85:75
6. IKS START Zduńska Wola 16 14 68:92
7. ZKS Zielona Góra 15 13 76:74
8. LKS ODRA Głoska 15 12 68:82
9. TTS POLONIA II Bytom 16 11 72:88
10. UKTS SOKÓŁ Orzesze 16 0 38:122

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00494 Nalepa Kamil Polska 05.02.1999 23 5 69:15
00496 Wachowiak Łukasz Polska 02.09.2000 16 14 48:42
00497 Jankowski Jakub Polska 11.02.2002 11 19 22:40
00507 Stamirowski Krzysztof Polska 25.10.1983 5 5 10:10
00500 Najder Szymon Polska 28.05.2001 5 17 10:34
00491 Horejsi Miroslav Czechy 21.08.1974 0 0 0:0
00506 Lubin Hubert Polska 16.07.1998 0 0 0:0
00505 Kopecki Andrzej Polska 22.08.2002 0 0 0:0
00508 Dziuba Patryk Polska 07.05.2003 0 0 0:0
00509 Chłodnicki Piotr Polska 01.05.2002 0 0 0:0
00511 Sroczyński Paweł Polska 08.04.1980 0 0 0:0
00510 Ligowski Kacper Polska 04.08.2001 0 0 0:0
00504 Werner Jakub Polska 07.12.2000 0 0 0:0
00503 Krzywniak Jakub Polska 01.07.2002 0 0 0:0
00498 Korczak Damian Polska 06.09.2003 0 0 0:0
00492 Takakiwa Taku Japonia 29.09.1988 0 0 0:0
00493 Persson Jörgen Szwecja 22.04.1966 0 0 0:0
00499 Zalewski Mateusz Polska 20.11.2005 0 0 0:0
00490 Błaszczyk Lucjan Polska 28.12.1974 0 0 0:0
00502 Krzywniak Filip Polska 24.05.2004 0 0 0:0
00501 Tejas Jewoor Indie 23.05.2002 0 0 0:0
00495 Ng Pak Nam Hongkong 18.08.1998 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-09
g. 14:00
W: pozytywna
303
1MPD 1
ZKS Zielona Góra IKTS BROŃ Radom 5:5 Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Artur Janowski
2017-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
307
1MPD 2
LKS ODRA Głoska ZKS Zielona Góra 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko SL: Kamil Skrzypczak
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
311
1MPD 3
ZKS Zielona Góra PWSZ Zamość 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński SL: Bartosz Bartkowicz
2017-09-10
g. 13:00
W: pozytywna
315
1MPD 4
ZKS Zielona Góra GMKS STRZELEC Frysztak 4:6 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński SL: Marek Plewa
2017-11-04
g. 15:00
W: pozytywna
323
1MPD 5
ZKS Zielona Góra IKS START Zduńska Wola 4:6 Szczegóły
SG: Artur Janowski SL: Paweł Kutrowski
2017-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
329
1MPD 6
TTS POLONIA II Bytom ZKS Zielona Góra 7:3 Szczegóły
SG: Robert Olencki SL: Bartłomiej Kulawiak
2017-11-18
g. 16:00
W: pozytywna
334
1MPD 7
ZKS Zielona Góra UKTS SOKÓŁ Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Bartosz Bartkowicz
2017-11-12
g. 11:00
W: pozytywna
339
1MPD 8
BISTS Bielsko-Biała ZKS Zielona Góra 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Lilien SL: Marek Wolny
2017-11-10
g. 16:00
W: pozytywna
343
1MPD 9
UKS VILLA VERDE Olesno ZKS Zielona Góra 5:5 Szczegóły
SG: Paweł Mazurek SL: Grażyna Wiśniowska
2018-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
346
1MPD 10
ZKS Zielona Góra BISTS Bielsko-Biała 7:3 Szczegóły
SG: Artur Janowski SL: Paweł Kutrowski
2018-01-20
g. 16:00
W: pozytywna
350
1MPD 11
PWSZ Zamość ZKS Zielona Góra 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Tadeusz Chwiejczak
2018-02-04
g. 14:00
W: pozytywna
359
1MPD 12
UKTS SOKÓŁ Orzesze ZKS Zielona Góra 2:8 Szczegóły
SG: Michał Minda SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek
2018-02-10
g. 16:00
W: pozytywna
364
1MPD 13
IKS START Zduńska Wola ZKS Zielona Góra 6:4 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Aleksandra Niemiec
2018-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
368
1MPD 14
ZKS Zielona Góra TTS POLONIA II Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2018-04-07
g. 16:00
W: pozytywna
373
1MPD 15
ZKS Zielona Góra UKS VILLA VERDE Olesno 8:2 Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Artur Janowski
2018-05-06
g. 16:00
377
1MPD 16
ZKS Zielona Góra LKS ODRA Głoska -:- Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Artur Janowski
2018-05-12
g. 16:00
382
1MPD 17
IKTS BROŃ Radom ZKS Zielona Góra -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka SL: Łukasz Naperty
2018-05-19
g. 16:00
386
1MPD 18
GMKS STRZELEC Frysztak ZKS Zielona Góra -:- Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Gracjan Nowak